Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma lipy jak to mówi R.Burnietka:D

Hmm to szukam dalej, może jakaś podpowiedź??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź jest taka, że bardzo dobrze szukasz i jesteś baaardzo blisko.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herdmania momus

musze przyznac ze przekopalem sie przez klucz taxnometryczny i nie spodziewalem sie takiej roznorodnosci oslonic. Kolorami i ksztaltami zabijaja :) Zreszta podejrzewalem Halocynthia sp tyle ze zadna nie miala drugiego czlona zaczynajacego sie na "m"


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde byłem tak blisko... Ale nie typowałem go ponieważ widziałem same zdjęcia taki pomarańcz z czarnym a te twoje foto to idealny pomarańcz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W powiększeniu 360 x może to być jego anus :) Nie mam pojęcia. W takich x-ach może to być wszystko :)

Pierwsze co, to pomyślałem o Twoich zoasach z POTM, ale to by było za proste.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie wstyd - mikroskop ostatni raz widziałem 20 lat temu na lekcji biologii.:w00t:


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem, to zgadłeś :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odgadłem to będzie pierwsza rzecz którą miałem na zajęciach na studiach która mi się do czegoś w życiu przydała :thumbup: I poproszę więcej takich ekstra zoomów w przyszłości:)

To wstawiam. Zdjęcie trochę z kiepskiego konta widzenia co ma Wam trochę utrudnić. Podpowiedź: Zrobione podczas mojego nurkowania w Azji poł-wsch , ale wywołało poruszenie wśród instruktorów/fotografów z okolic bo było to pierwsze zdjęcie/zauważenie tej ryby w rejonie wysp na których byłem. (wiem że to żadna podpowiedź, haha)

nie%252520ma%252520takiego%252520sprawdzania%252521.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.