Skocz do zawartości
Przemek

W końcu... LED-y już są...

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko design tych nowych woła o pomstę do nieba. Przemku mógłbyś porobić fotki obudowy tych lamp? Kolorek do wyboru, czy tylko biały?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ja mysle ze przesadzasz.... normalna zwykla prosta obudowa.

To przeciez nie strój na impreze tylko oswietlenie

Co do obudowy, jest calkowicie rozbieralna wiec mozesz ja sobie przemalowac sprayem np. na rozowo :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując np. z powermodule wypada kiepsko- musisz przyznać.

Nie przesadzam po prostu u mnie lampa wisi bez jakichkolwiek osłon nad gołym baniakiem i wygląd ma znaczenie, ta na ledy wygląda jak lumenarc:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy są dostępne w kolorze titan silver, mają zmodyfikowane wentylatory(łożyskowane) i diody SSC.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje akwarium 155x55x65 i oczywiście ledy. Wolę te nowe lampy. I tu pytanie jaką konfigurację wybrać. 2 x 120, 3 x 90 czy może 4 x 72?


540 l + 190l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smithpl :... No i pieknie, a nie mowilem ze moduly fajniejsze od swietlowek...
aeternus12 :... Wolę te nowe lampy...

Moze i fajniejsze, ale ... ale mnie sie w swietlowkach podoba np. to, ze moge sobie pokombinowac napieciem zasilajacym biale i niebieski osobno i dobrac taki stosunek natezenia bialego do niebieskiego jaki mi odpowida. Fajnie, nie? :p


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu dlaczego niby nie mozesz tak?

To sa poprostu LED'y, mozesz sobie zrobic co chcesz,

Kwestia odpowiedniego podlaczenia sterowania ledami niebieskimi i bialymi.


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku możesz odpisać na priva ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aeternus12 :

Planuje akwarium 155x55x65 i oczywiście ledy. Wolę te nowe lampy. I tu pytanie jaką konfigurację wybrać. 2 x 120, 3 x 90 czy może 4 x 72?

Przepraszam że tak późno - dopiero co doczytałem ostatnie wypowiedzi w wątku.

Jeśli 65cm to wysokość - to trzy lampy 120W będzie aż nadto. Jeśli poniżej 60cm - to 90W będą w sam raz.

Choć jeśli zastanawiasz się nad 2x120 czy 3x90 - to na pewno lepiej wypadnie to pod 3x90W.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku a na jakiej wysokości taki moduł powiedzmy 120W powinien wisieć?

pozdrawiam

Łukasz


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Może wisieć zarówno 5 jak i 15cm nad wodą - zależy to od Ciebie, i od tego jaką powierzchnię chcesz oświetlić - szerszy zbiornik - wyżej wieszamy.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja dotyczy takze tych lamp modulowych, czy tylko swietlowek?

Jakie wymiary ma ten baniak w sklepie, na ktorym swieca moduly?


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy modułowe mają 36 miesięcy gwarancji.

Nie wiem o którym dokładnie zbiorniku piszesz - jeden ma 200x100cm, drugi 160x60cm.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa - no to ten ma 200x100cm

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka wysokosc jeszcze?;)

Z tego co widzialem, wiekszosc to LPSy, a jak maja sie spski?

Pamietam, ze kiedys na forum, byl artykul o kulisach RS, moze jakies odswiezenie??;)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysokość 30cm

Co do zaplecza RS - będzie niedługo mały update ;-)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś wtrącić co do led-tubes, to fabryka mogła by rzucić jakiś nadruczek z danymi znamionowymi na rurę odnośnie temperatury barwowej, mocy, kolorze- (white, blue). Na razie pozostaje wierzyć sprzedawcy lub swoim oczom że sprzedana świetlówka ma 16K. To może być problemem w trakcie przyszłej sprzedaży używanych świetlówek.


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Kupiłem Power LED 120W. Wiem, że 2 edycja, nie wiem jaka temp. barwowa, moc lampy oceniam po liczbie LEDów. Ewidentnie brakuje "tabliczki znamionowej". Numery seryjne pomogłyby w późniejszej gwarancji, a tu: tylko naklejka "PacyficSun"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są już te nowe lampy bo w sklepie nie ma żadnej aktualizacji chodzi mi o tą serie EX


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jutro lampy pojawią się w oficjalnej sprzedaży internetowej(pre order). Pierwsze wysyłki 21.10.2009r.

pozdrawiam

Przemek Cybulski


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek: mam pytanie, czy bedzie istniala w przyszlosci taka mozliwosc, ze np kupie 1 lampe w wersji z komputerem, i da sie do niej podlaczyc np dodatkowa 1 albo 2 lampy bez komputera? Bo roznica w cenie spora, a kupowanie 3 z komputerem i ustawianie wszystkich 3 tak samo to wydaje sie malo oplacalne. Dotatkowo mam pytanie o ilosc lamp - wstepnie planuje nowy zbiornik o wymiarach okolo 150x70-80x50-60 (525-720l wychodzi) - myslalem o 2 albo 3 lampach 120W powieszonych prostopadle do dlugiej krawedzi akwarium - czy ilosc swiatla bedzie wystarczajaca dla sps-ow?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to niemozliwe(chyba że zaczniemy produkowac lampy z trzema modułami w jednej obudowie).

Każda lampa składa się z sekcji(nawet do 17) i każda sekcja jest oddzielnie zasilana i sterowana komputerem.

Pewnym rozwiązaniem jest użycie jednej lampy Bt EX i symulowanie nią wschodu i zachodu słońca - następnie włączać timerami lampy w wersji normalnej.

To chyba najtańsze rozwiązanie.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek jezeli mozesz to zrob kilka dobrych fotek tych lamp oraz screeny z programu sterujacego.

PS.

Czy mozna zamowic lampy 2 x 180 z szeroko rozstawionymi diodami. Moje akwarium (dl 160, szer 70) jest przedzielone belka na pol. Rozmawialem kiedys z Toba telefonicznie i mowiles ze najlepszym rozwiazaniem dla mnie jest 3 x 120 ale jak mam powiesic lampe na srodku akwarium jezeli tam jest belka.


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W weekend postaram się wrzucić fotki.

Lamp 180W nie mamy w ofercie - jedynie modele 120 i 90W, oparte o diody 1W - które mają najlepszy stosunek mocy/lm.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.