Skocz do zawartości
Kaktus

Rozdymka

Rekomendowane odpowiedzi

2961f1b51c06.jpg

Za odkop.

Najeżka to świt, wariat, outsider. Przepływ jest jej obojętny raczej, moja niekiedy wpływa centralnie pod pompke, spływa z nurtem i ma frajde. Krzywy jej to nie robi wcale a wcale :) Pływają skurczone bo często głodne z zapadniętymi brzuszkami. Moja najeżyła się chyba aż trzy razy tylko. Brałem ją nawet do ręki i nie jeżyła się. Chyba zależy coś ją zdenerwuje.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, tylko że wątek jest o rozdymkach a nie o najeżkach :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam rozdymkę około roku. Mnie trafiła się spokojna rybka jedząca wszelakie mrożonki, niestety ostatnio pływa jakaś osowiała, mało je podejrzewam, że mam problemy z pyszczkiem, tzn. jest cały czas otwarty ale ma kłopoty z jego poruszaniem. Z jednej strony pyszczka wygląda jak by jej jakieś glony urosły. Bardzo trudno to uchwycić na zdjęciu (tym bardziej kiedy nie ma się odpowiedniego sprzętu). Moje pytanie w jaki sposób mógłbym wykonać jej "zabieg stomatologiczny", może ktoś to robił lub ma link do jakiegoś filmiku. Za wszelkie dobre rady będę niezmiernie wdzięczny.


8076_8309.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatw kilka ślimaków np. ampularie, może ząbki ma za duże?


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://nano-reef.pl/gallery/image/46307-img-0974/

http://nano-reef.pl/gallery/image/46306-img-0977/

No tak podejrzewam że dziób ma za długi ale nie wiem bo nie mam z czym porównać, może ktoś ma fotki jak wyglądają takie przerośnięte ząbki wtedy będę wiedział, że to na pewno o nie chodzi.


8076_8309.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.