Skocz do zawartości
Konrad1305765962

Kilka krzaczków

Rekomendowane odpowiedzi

przepiękne i korale i fotki ! brawo! :)

dołączam się do pozostałych forumowiczów z prośbą o fotkę całości.

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś pięknego,domyślam sie ze na tym forum jest wiele osób które posiadają tak piękne zbiornikiale tylko mało kto się nimi chwali:clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomek-nemo :

Łee!!!Ale bryndza!!! @KB już więcej tych kolorowych patyczków tam napchać nie mogłeś???

mogłem napchać , dzisiaj dopchałem 2 następne , szkoda tylko , że "ktoś" urwał mi takie malutkie :) a nie oddał całych złośliwość ludzka nie zna granic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad, prosimy! Daj fotkę całości. Krzaczki masz po prostu obłędne.

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam problem z ustawieniem aparatu ale pewnie nie tylko ja tak mam , wiec fotkę dam taką jaka wyszła najbardziej zbliżona do real , kolorki są o wiele intensywniejsze znajomi , którzy siedzieli przy zgrywaniu zdjęcia stwierdzili ,że "kibel" na foto wyszedł :) Akwarium 5,5 msc temu przepakowałem się z delty 210, baniak połowicznie na ceramice balona , cały LR został przykryty a i tak grzyby wyłażą :) wola przeżycia gatunków jest nieamowita

podlinkowałem fotkę żeby się większa otwierała

2449-dsc05826.jpg

2449-dsc05829.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium jak marzenie !!!, cieszy, że nie na zeo bo pozwala mieć nadzieję :)

GRATULACJE.


Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne akwarium, po prostu piekne... Zywy dowod na to, ze nie trzeba lac herbicydow do baniaka zeby uzyskac piekne kolorki.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow :):):) niezłe te twoje krzaki


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełen szacun, jak się spotkamy pogratuluję osobiście.


Przesiadka na 580l 140x70x60; sump 100 l; DSB/refugium; cyrkulacja 7800 l/min; obieg DELTEC 5250 ok. 1000 l/h; Odpieniacz BA; ośw. BA 10x54W; Profilux III; Pompy dozujące

Fascynacja akwarystyką od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile swietlowek i jakie,tego nie znalazłem.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jeszcze poprosił o fotkę starego :clowning


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne te Twoje krzaczki :clowning

Będe śledził z zainteresowaniem jak baniaczek żyje, szczególnie interesuje mnie ceramika którą masz i jej wpływ na to co się dzieje w baniaczku, także czekamy ba bieżącą "sprawozdawczość"...

Jacek


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie to 10x54w AM 5 szt reef blue i 5 szt 15k reef białe :clowning chyba zmienie jedną ze środkowych białych na purple Kz bo mnie to bardzo korci . Dzisiaj wsadziłem 5 następnych acr ; między innymi wypasionego loripesa z różowo -purpurowymi tipami , seledynową echinate i zielonkawą caradusa 2 sztuk za bardzo jeszcze nie starałem się identyfikować :D fotki wkrótce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiornik, pastelowe kolory są przecudowne. Mam do ciebie prośbę, napisz ile dozujesz obecnie roztworów ballinga dziennie i na jakim poziomie masz Ca, Mg i kH.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ballinga leję obecnie 3x350 ml , Ca - 420 , kH 9 , Mg nie sprawdzałem dawno zawsze miałem i mam bardzo wysokie , jak ostatnio sprawdzałem było 1680 , używam soli preisa i na obecna chwile podmiany co około 10 dni w ilości 5 % utrzymują Mg na wysokim poziomie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mama pytanko z innej beczki. O ile wiem robisz te foty Sony alfa?? Napisz czy również tymi kitowymi obiektywami a jeżeli nie to jakim, ba ja nie moge sobie poradzić z ostrością zdjęć (też mam Sony alfa). A to mnie strasznie wkurza.


Przesiadka na 580l 140x70x60; sump 100 l; DSB/refugium; cyrkulacja 7800 l/min; obieg DELTEC 5250 ok. 1000 l/h; Odpieniacz BA; ośw. BA 10x54W; Profilux III; Pompy dozujące

Fascynacja akwarystyką od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.