Skocz do zawartości
Marqo

..

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pod swoje planowane 160 litrów mam stelaż z profilu 40x20 i grubości 2mm. Zwykła stal. Pomalowałem Hamereidem. Sam jestem ciekaw jak się będzie sprawował w użytkowaniu. Stelaż obiłem płytami 18mm. A na górze jest kuchenny blat 39mm. Dzisiaj siadałem z córką na szfce, czyli jakieś 120kg obciążenia i nic sie nie ugina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj stelaz byl robiony w firmie, gdzie sie produkuje zurawie (samochodowe, statkowe, terenowe wozki widlowe, etc). profil 20x30 scianka 3mm, 6 nog, pod akwarium 250L. testowany prasa hydrauliczna do 600kg nawet nie jęknął, takze nie musisz szukac jakiegos "pancerniaka". wazne aby byl dobrze zabezpieczony przed korozja, wg mnie hamerait jest za slaby, jakby byl dobry to statki byly by malowane hameraitem a nie specjalnymi farbami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kidult, a masz ich nie drogich ? :-) najchetniej z podwojnym malowaiem proszkowym

Niestety zamawiam w erybce stelaz ale... jakos brak odzewu :-(


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do malowania proszkowego - ta firma maluje tym elementy ktore plywaja na statkach morskich.

@smith to bylo po znajomosci, oni tam normalnie wola pierdziec w stolek jak nie maja grubej roboty niz robic taki stelaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natan, pusc mi na priv za ile zalatwiles i czy moga zrobic taki okolo 100x60x95wysokisci z profilu 40mmx30mm

3mm grubosci ?...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po moim pomalowaniu hamereidem zacznie mi drzewieć? Jestem zaniepokojony.

Statki maluja specjalistyczną farbą bo sie stykają z woda morską a stelaż przecież w wodzie nie będzie stał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena zależy także od rodzaju profilu użytego do montaż: kształt, grubość, materiał; oraz samej konstrukcji, tzn. ilości zużytego materiału i czasochłonności wykonania. Moim zdaniem cena zbyt wysoka, ale wszystko zapewne zależy od regionu i marki wykonawcy. Jak dla mnie max. 300zł.


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja biore za 300 + malowanie proszkowe 2 razy :-)

Za 300 nigdzie nie robia... ( nie mowie o kolegach itp... )


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 300 to darmocha,koszt profila 40x40x3 w Krakowie to 15 zł/mb sam robiłem to wiem ile mnie kosztował,nie licząc pracy gazu,drutu,tarcz,farby,prądu.

Nie liczyłem ale na pewno więcej niż 300 zł mnie wyszedł.

Poz.

Jacek


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam płaczecie że 300, 400 :) Mnie kwasówka kosztowała ponad 1000 zł ( materiał około tysiąca + robocizna) :)

Także 400 zł to taniocha :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój stelaż wygląda tak,jest zrobiony pod pełną zabudowę, trochę materiału wlazło.

3640-akwarium%20poczatki.jpg


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.