Skocz do zawartości
SkoczekPL

Call of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie :waving Kto ma ? :)

Dziś zakupiona :)

JA właśnie łoje na XBoxie - trzecia misja dopiero....... ale powiem że całkiem całkiem.......


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoczek zaskakujesz mnie masz nową zabawkę ...........:waving


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Sławku, po za rybkami mam jeszcze inne hobby - gierki :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młóciłem w to kiedy jeszcze za czasów CoD 2 Multiplayer zajebiaszcza gierka ale brak czasu pozbawił mnie tej przyjemności teraz od czasu do czasu gram 4fun to w Team Fortress 2 fajna gierka polecam.


Akwarium 120 * 40 * 50 h

Oświetlenie BP EX+ 120 W

Cyrkulacjia Hydor - Koralia 4 (2 szt.) 4600 l/h

Odpieniacz Deltec AP 600

Obieg AM OR 3500 l/h

Start niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee na xboksie ?

toz to tam nawet nie przycelujesz porzadnie :waving))

nie ma to jak PC :)))

ja dopiero co wyszedlem z nalogu - Company of Heroes

Baniak ma byc moim odwykiem :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek PL - wersja na klocka jest PL??

Ja narazie katuje COD MW na piecu online. Szkoda ze nie ma oficjalnego wsparcia ze strony M$ dla xboxlive i trzeba się rejestrować na jakieś sex-shopy w Londynie :waving

btw w Lublinie macie fajną audycje o grach - Gramy na Maxa czasami słucham tych szaleńców online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w CoD:MW na PS3 i powiem szczerze, że gierka jest obłęd. Misja w Czarnobylu zrobiła na mnie największe wrażenie. Myślę, że trzeba będzie zakupić dwójkę niedługo, ale najpierw chodzi za mną nowiutki NFS: SHIFT. Ostatnio zaciągnęłem demo z PlayStation Store i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Grafika przednia i realistyczne prowadzenie. Zapowiada się zabawa na wiele godzin.

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie niedawno w empiku (kolejny raz) heh COD2 i co jakiś czas łoję w multiplayer dla odstresowania. Niestety latka lecą i z przykrością muszę stwierdzić że "pryszcze" mi już czasami dupsko tłuką boleśnie, ale i tak można se fajnie popykać...

Ps. Czarnobyl był spoko, tylko te cholerne psy...

Ostatnio znów nabrałem ochoty na FarCry2ke :waving tylo kurde kiedy.. o 3ciej w nocy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem zawiedziony FC2. Po paru dniach te wszystkie misje zaczęły wydawać mi się takie same, parę rzeczy zaczęło mnie drażnić i w sumie ostatecznie jedynie genialna grafika pozostała po stronie plusów :/ A szkoda bo jedynka moim zdaniem była o niebo lepsza i czekałem na 2 jak dziecko na wigilie :).

Ale tak to zwykle bywa z "2". Nie wiem czy pamiętacie starego już FPS'a :bow "BLOOD" Pierwsza część przyciągała do monitora na długie godziny, te dowcipne komentarze bohatera, ten klimat, po prostu genialna gra :bow BLOOD :bow , a 2 był to już zwykły FPS jakich wiele. Niczym się nie wyróżniał.

Ale i tak w moim rankingu pierwsze miejsce w kategorii FPS'ów zajmował, zajmuję i pewnie na długo jeszcze pozostanie Half-Life. Każdą wolną chwilę poświęcałem by przebrnąć przez te wszystkie laboratoria. Człowiek utożsamiał się z bohaterem. Nie raz ogarniała mnie radość gdy kogoś uratowałem, ale i czasami łezka się zakręciła gdy kogoś uratować się nie dało. Żadna gra do tej pory nie pochłonęła mnie tak jak Half-Life. Niestety jak każda gra, tak i ta miała swoje wady, a w zasadzie jedną wadę. Miała swój koniec :( Kurcze mogli by wydać HL na PS3. Z miłą chęcią powróciłbym do tego tytułu.

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#219947 radek911PL :

ale najpierw chodzi za mną nowiutki NFS: SHIFT. Ostatnio zaciągnęłem demo z PlayStation Store i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Grafika przednia i realistyczne prowadzenie. Zapowiada się zabawa na wiele godzin.

Rzeczywiście grafika super, pełen realizm. Jednak bez kierownicy jest ciężko, zwłaszcza jak się zrezygnuje z kontroli trakcji, na padzie trochę kiszka. Jest jeszcze jeden minus, który zaskoczył mnie na maxa - na wyższych poziomach gra...tnie. Myślałem, że jak kupię konsolę to już tego nie zaznam.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tyle ze graficznie gra ok ,ale jeśli chodzi o grywalność w multi to zwalona na maxa zwłaszcza jeśli ktoś ma znajomych z którym chciałby pograć, brak dedykowanych serwerów to poracha na całego ;/ ja tam czekam do 2010 na Battlefield, a na razie pozostaje poczciwy cod 4 ;]


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ten realizm w "Shift" nie jest taki do końca....choć jak na produkt masowy, jest całkiem nieźle i jeździ się przyjemnie - na padzie, bo na kierownicy przeszkadza input lag.

iRacing, niektóre porządnie zrobione mody do rFactor, tak - ale tu już bez kierownicy nie podchodź (z "kierownicami" typu Manta, Tracer czy Apollo też nie :bow). LFS tez, jeśli zrobią coś z tymi oponami - a podobno robią.

Przy czym pisząc "realizm" mam na myśli nie tylko prowadzenie się samochodu, ale i liczenie w czasie rzeczywistym np. pracy zawieszenia, silnika, opon, oporów powietrza, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, 5 godzinek i........ poszło :bow ( na poziomie Poborowy - przyznaję)

Grę polecam........ ale żeby aż taki hit jak pisali........ hmm mieszane uczucia.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#219956 snocho :

Rzeczywiście grafika super, pełen realizm. Jednak bez kierownicy jest ciężko, zwłaszcza jak się zrezygnuje z kontroli trakcji, na padzie trochę kiszka. Jest jeszcze jeden minus, który zaskoczył mnie na maxa - na wyższych poziomach gra...tnie. Myślałem, że jak kupię konsolę to już tego nie zaznam.

No fakt z kierownicą to byłaby dopiero przednia zabawa. Zwłaszcza z Logitech'em G25. Tylko ta cena trochę odstrasza.

Dziwi mnie trochę to co piszesz, że giera się tnie. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim czymś na konsolce. Ciekawe czy to standard, czy tylko Tobie trafił się jakiś taki egzemplarz felerny. A powiedz, czy aktualizujesz oprogramowanie konsoli?? Bo jeśli nie, to może tu być problem.

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#219924 SkoczekPL :

Wiesz Sławku, po za rybkami mam jeszcze inne hobby - gierki :bow

No to czego nic nie mówiłeś :cursin


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#219995 radek911PL :
#219956 snocho :

Rzeczywiście grafika super, pełen realizm. Jednak bez kierownicy jest ciężko, zwłaszcza jak się zrezygnuje z kontroli trakcji, na padzie trochę kiszka. Jest jeszcze jeden minus, który zaskoczył mnie na maxa - na wyższych poziomach gra...tnie. Myślałem, że jak kupię konsolę to już tego nie zaznam.

No fakt z kierownicą to byłaby dopiero przednia zabawa. Zwłaszcza z Logitech'em G25. Tylko ta cena trochę odstrasza.

Dziwi mnie trochę to co piszesz, że giera się tnie. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim czymś na konsolce. Ciekawe czy to standard, czy tylko Tobie trafił się jakiś taki egzemplarz felerny. A powiedz, czy aktualizujesz oprogramowanie konsoli?? Bo jeśli nie, to może tu być problem.

Pozdrawiam

Radek

To chyba będzie powód, jak grałem w NFS shift to stacja była całkowicie offline. Zaktualizowałem oprogramowanie dopiero ze dwa tygodnie temu i od tego czasu nie ruszałem nfs-a, cały czas katuje GTA4 (i nie mam dość).


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widze, że tu drugie oblicze niektórych kolegów wychodzi :bow też kiedys napierałem w gierki, rózne, różniste, pamiętam jak kiedyś TIBIA mnie wciągnęła i nie zaliczyłem 2 egzaminów na studiach... ahh co to za czasy były..., a teraz praca mnie pochłoneła no i morszczyna...

Pozdrawiam i życzę przejścia do następnego lvl

Tom


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#220001 snocho :

To chyba będzie powód, jak grałem w NFS shift to stacja była całkowicie offline. Zaktualizowałem oprogramowanie dopiero ze dwa tygodnie temu i od tego czasu nie ruszałem nfs-a, cały czas katuje GTA4 (i nie mam dość).

Hehe, skąd ja to znam. Jak kupiłem GTA4 to olałem dosłownie wszystko. Wracałem z pracy i od razu łapałem za pada :bow Także uważaj bo ta gra mocno uzależnia, zwłaszcza gra na necie z żywymi człowieczkami.

Ja teraz w Little Big Planet pomykałem, niestety wczoraj przeszedłem. Też sympatyczna gierka. Trzeba spróbować jak będzie się w nią grało po sieci, bo jeszcze nawet nie sprawdzałem.

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś te gierkę na PC - mowie COD MW2. Instaluje mi się już jakieś 1.5 godziny bo trzeba pobrać około 2 gb aktualizacji - nota bene nowej gry :bow, ale podobno warto - szczególnie dla trybu multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.