Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

spoko loko @rs i tak przecież mamy telewizor,2 krzesła,czajnik elektryczny i szafke na 1,20:D Dam Ci 2 krzesła i chyba wyjdziesz na swoje:)A tak na poważnie to mam sweter (chyba męski),pasek skórzany ok 2 letni i 34 długopisy, wystawię to później ze zdjęciami na targowisku:)

Przed chwilą kolega dzwonił a rozmowę zaczął od słów "dzwonię żeby przypomnieć Ci że byłeś na zlocie akwarystów morskich" zupełnie mi z głowy wyleciało, że go prosiłem o to:D

P.S. Ciekawe gdzie @dmt...pewnie ma teraz za karę szlaban na internet albo 2 tygodnie w kuchni:bump1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crabb22 miałeś nie mówić ze telewizor był w loterii:), teraz będziemy musieli sie podzielić jak to sprzedamy:),

a dmt.. się nie odzywa bo pewnie kupuje nowego chelmona:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, odezwie sie za TRZY dni?

Zatopiłem się w otchłani internetu w poszukiwaniu wiadomości o LED'ach.

I to wszystko dzięki (a może "przez":)) Sławkowi i jego lampie, która jest dowodem, że i tutaj (oświetlenie diodowe) można szukać własnej ścieżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#236895 rs :

I co, odezwie sie za TRZY dni?

buhaha a widzieliście ten wątek o karmieniu chelmona co 3 dni? dmt też by mógł podobny założyć tylko że o kupowaniu:) Ale się wycwanił i powiedział że cały box zamówi, bo taniej:D

P.S.Nie uwierzycie co się stało...przyjechałem do domu,złowiłem ricordeę pomyślałem wypadało by się przespać a tu kuzyn przyjeżdza co go pół roku nie było..no i znowu w koło macieju:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nieźle się uśmialiśmy z podsumowania.Ja będę miał na drugi raz dylemat czy zmarznąć na kuligu czy w pokoju bo jak pojechaliście na kulik to zakręcili ogrzewanie w budynku.Zamknęli też nam główną salę i byliśmy zmuszeni siedzieć w pokojach.Na pewno na plus bardzo dobre żarełko i w jak dla mnie sporej ilości,może zjadłem komuś porcję ?

Aha,powinni zmienić malarza pokojowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Malarza? Możliwe, chociaż gdyby się mocno upalić i połozyć na podłodze to te geometryczne wzory mogłyby się ułożyć może w jakieś dinozaury albo inne wirujące kontynenty.

I hydraulika. Wylewka nad moją umywalką prawie wystawała poza umywalkę. Umycie rąk może się okazać wielką sztuką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar wszystko było ukartowane z szefową...kara musi być:) I co nie ma chętnego na sweter?dobry materiał,mało używany może być z dedykacją..cena wywoławcza 60 złotych,za 2 piwa dokładam pasek skórzany w kolorze czarnym. Długopisów nie sprzedaję, przydadzą się na następny konkurs wiedzy. Wynik nie był powalający to chyba zostaniemy przy tych samych pytaniach:tongues

...@rs przynajmniej mieliście jakiś wzór,że o umywalce już nie wspomnę,a ja w swoim pokoju miałem gołą cegłę:)...a może to nie był mój pokój?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jednym słowem można to skwitować: TRZA BYŁO TYLE NIEPIĆ!!:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no racja:) 3 razy się przewróciliśmy na drugim schodzie jak Cię chcieliśmy do pokoju odprowadzić:)W końcu tam zostałeś mimo zamiaru wyjścia na dyskotekę, ciesz się że tylko dzieci po Tobie skakały,gorzej jakby ktoś z dorosłych akurat chciał zejść po schodach:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie,żeby nie było,bardzo nam się podobało i na pewno będę na następnym.Możecie śmiało organizować po raz drugi.

A na marginesie dlaczego była dyskoteka tylko dla dzieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskoteka była dla wszystkich ale tylko dzieci trzymały się na nogach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacowe przemyślenia i wnioski po organizacji zlotu umieszczone na pierwszej stronie to święta prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy do domu, droga ciężka była, ale warto było przejechać te wszysstkie kilometry :) Atmosfera była świetna, jedzenia do oporu, alko ponad opór, generalnie to jeszcze raz wielkie podziękowania dla organizatorów za ogrom wlożonej pracy i dla wszystkich ktorzy byli za mile spędzony czas w super towarzystwie :) Do następnego :)

Crabie, też coś nie mogłem się tych moich piw doliczyć :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#236957 seb :

Atmosfera była świetna, jedzenia do oporu...

Crabie, też coś nie mogłem się tych moich piw doliczyć :)

...no właściwie to było po jednej porcji... zaczyna się wyjaśniać czemu właścicielce musieliśmy flaszkami dopłacać:)

Pani kucharka pokazała mi ten sposób:tongues

P.S.Swoją drogą to trochę długo jechaliście,ale przynajmniej zwiedziliście Żywiec:) Kto się zakładał że będziemy mieć manko oprócz Włodzimierza? bo zabieram się za windykację:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, tylko następnym razem nie zlecajcie Cezar1'owi organizacje kuligu...


450L, sump 180L, APF600, 8x54W, 2xTunze 6085, 1xKoralia 4600, NJ4500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było super:)dzięki wszystkim za wspaniałą imprezę:)

Powiem Ci Crabie,że ogarnąc wszystko w Twoim stanie,to było mistrzostwo świata :)....pozdrowienia dla Dziewicy :)


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mówisz jakby to było ogarnięte...ja ledwo Sebowi piwa ogarniałem. Na szczęście był mało czujny (zwłaszcza w piątek:D),a tej dziewicy to mi już pewnie pół forum zazdrości, niedługo przyjadą po nią z Muzeum Narodowego:)

...idę w końcu się zdrzemnąć,bo te 4 dni mogą nieźle zmęczyć człowieka i później piszę same bzdury;)

Mamy około 27% zadowolonych uczestników czyli nie jest tak źle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem, szlabanu nimom! Starałem się żonie wytłumaczyć, że nie tylko wódka była dla mnie najważniejsza. Powiem krótko: "pełen szacun dla craba i leoniego. Dzięki chłopaki!!! i wielkie pozdro dla wszystkich. Strasznego mam doła, bo nie skosztowałem śledzi kifla. Ripostując spostrzeżenia Craba to Dmt poleca się nie tylko w czasie ostatniej drogi "chelmona" do Pana ale i korali. No z wyjątkiem miękasów. A wydaje mi się, że błyszczyk preisa byłby za***isty ale klej z gro-techa polecany przez naszych sprzedawców bije wszystko. Klei ale nie korale i skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I małe pytanko do Bigwalkera? Nie żebym sobie sam wziął ale prócz bonu który dostałem "hm- wylosowałem" w niedziele znalazłem 2 bon "z soboty" w swej kieszeni. Czy u Ciebie 2x po 25% to 50% rabatu na szczepki?:) Może tak z cyganusem wpadłbym do Ciebie i przetrzepał twoje szczepy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...No nie wiem czy Walker Ci coś da,on szuka dla korali dobrego domu:) U Ciebie co chwilę się jakiś chelmon rozkłada to i azotany pewnie wysokie:D Wystawiajcie te zdjęcia,bo na razie mamy tylko kilka. Ma ktoś zdjęcie akwarium ze wszystkimi gatunkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zona moja pyta czy ktoś jadł śledziki ? Trochę jest zła, bo się przyznałem że o nich zapomniałem :banghead


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiłeś, wiesz jaka to presja nieobecnej żony :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.