Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

#237028 bigwalker :

Kiflu śledziki były atrakcją poniedziałkowego śniadania:)...były pyszne

Jakie śledziki ? Były jakieś ? :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu, sledzie pierwsza liga! Zeżarłem porcję i potem dwa razy jeszcze sobie dosypywalem, jak jadlem to czułem się jakby bliżej domu:clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu gdzie Ty kitrałeś te śledzie,że ja dopiero 5 min przed wyjazdem je zobaczyłem?:)

Dowodem połączenia nas wszystkich będzie moje nowe akwarium w którym będzie woda ze zlotu od 15 osób:D

Dzisiaj byliśmy u szefowej po akwarium,ostatni uczestnik opuścił zlot,więc możemy go oficjalnie zakończyć.

Dostałem nawet na pamiątkę kieliszek z pensjonatu:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że śledzie smakowały - uśmiech żony bezcenny :D

Śledzie kitrałem w samochodzie ale nie pytaj dlaczego bo sam nie wiem :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to te śledzie co mówiłeś crab ze tez beda do wylosowania w loterii fantowej w tym duzym słoiku?:)wygladały apetycznie:tongues nawet przez słoik:playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to śledzie a'la chelmon?:):D takie jakieś paski przebijały przez śmietane ... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dmt wystartowałes juz z tym baniakiem?:)kiedy moge wpasc oblukac twoje dzielo?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystartowałem dziś z ledami, pewnie "seb mnie zj**ie" trudno spróbuje... . Opowiem Wam jak pod ledami życie odchodzi do Pana. A tak poważnie to czekam na baniak od Witka bo uznałem że wszystko na nowo i w końcu na kominie a nie rurze spustowej od sracza. Czuje że dam rade... .:) P.S. DZIŚ WIDZIAŁEM CRABA I LEONIEGO W GOŁEBIEWSKIM Z PARASOLKAMI W DRINKACH I PACZKĄ KABANOSÓW W KIESZENI. Ciekawe za co tak się bawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ledy to akurat najmniejszy powód do tego:D Ty jesteś jak skrzyżowanie gościa z ADHD ze sprzedawcą Amwaya i roznosiciela "strażnicy":) no ale przynajmniej masz fajną żonę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzymam kciuki za odnalezienie własnej drogi do sukcesu.

A co do LED'ów to właśnie tego nam najbardziej brakuje - opinii prawdziwych użytkowników a nie osób, którym się "wydaje".

Każdemu z nas życie odchodzi do Pana tylko nie każdy się do tego przyznaje. Kiedyś był taki wątek o błędach i porażkach i bardzo żałuję, że gdzieś zaginął bo przyznanie się do błędu to duża rzecz, z której można wiele się nauczyć.

:)

Mieli kabanosy?!

Popatrz, nikomu już nie można ufać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie miałem okazji poznać jego żony :banghead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crab22. Nie bądź złośliwy. "Przyjmę białobrodego na wieczną rafę"...

Moja żonka była za***ista, czuła że ją zdradzam z czarodziejką "gorzałką" ale dała radę.Wybaczyła mi, Pyta tylko: kiedy zlot opiekunek do dzieci"... .:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz RS o to mi chodzi żebyśmy mówili na zlotach głównie o problemach. A nie o karmieniu granulkami denatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto złośliwy?ja?:) nawet nie wiem co to słowo znaczy:tongues

niestety nie mam białobrodego na sprzedaż,ale spytaj Oliviera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już nawet po ciężkim zlocie człowiek nie może odpocząć w hotelu bo wszędzie morszczaki nas teraz obserwują:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olivier wygadał się że czyta posty ale nie pisze. Pewnie dzięki tej metodzie potrafi dokładnie złożyć zamówienie na balii... . no i pozdro dla niego. (Nie polecaj kleju gro-tech, ani nie jest szminką ani nie działa):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#237176 dmt_dar :

A tak poważnie to czekam na baniak od Witka bo uznałem że wszystko na nowo i w końcu na kominie a nie rurze spustowej od sracza.

Darek widze że Witek to twój idol i dalej zamawiasz u niego mimo rozmów na zlocie o jego estetyce a właściwie jej braku :bangheaditd


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kleju to się w 100% zgadzam - najgorszy klej w tej części galaktyki. Np. AM go rozkłada na łopatki.

Trochę też ponarzekam w związku ze zlotem bo później zapomnę :). IMHO wiele zepsuła akustyka jadalni. Bo przecież rozmowy w pokoju z akwarium były bardzo klimatyczne, nastrojowe i konstruktywne. Dla mnie to była właśnie kwintesencja naszego spotkania - na luzie ale na temat. Gdyby było nam łatwiej porozumieć w większym gronie to myślę, że wszystko potoczyłoby się trochę inaczej. Nie wiem tylko jak ustrzec się w przyszłości przed takimi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że inaczej zaprojektowana sala, albo parę mniejszych salek rozwiązałoby problem:) W sumie to mogliśmy się z dzieciakami zamienić, u nich akustyka była dobra:tongues Wniosków na przyszłość jest bardzo dużo np. następnym razem będziemy zbierali pieniądze za wszystko z góry.Pozwoli nam to lepiej to wykorzystać,zarządzać a przede wszystkim nie będziemy po Was biegać po parę złotych w ostatni dzień:)

P.S. O dziwo odnalazły się wszystkie rachunki, chętnym mogę zrobić skan:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#237204 dmt_dar :

Leoni zmusiłem gościa do zmiany estetyki. Będzie dziękował:)

to w takim razie trzymam kciuki


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dopiero wróciliśmy. Bon w e-rybce zrealizowany i nawet więcej. Wyczyściłem rano akwarium z życia, aklimatyzuje się.

@crab22 podobno odwołałeś swoje wesele, bo musiałeś zapłacić Szefowej?

Dziękuję Cezarowi1 za gościnę i poczęstunek.

Pozdrawiam.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście z furmanki mówili że muszę czekać do 30:) A swoją drogą myślę że połowa gości na moim weselu to będą morszczaki:tongues

P.S.Szefowej nie dopłacałem,bo mówiła że Włodek się z nią rozliczył:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to cieszymy się że już nagrodę wykorzystałeś:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.