Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ta kapela odstrasza.

Nie będę na występie. Będę, w pokoju z dziećmi, powtarzała mantrę "śpijcie NAPRAWDĘ nic się nie dzieje", potem pewnie nie będę mogła wyjść się integrować bo dzieciaki będą się budzić kilkakrotnie i wołać mamę czy aby naprawdę nic się nie dzieje.

Tym sposobem zapłacę za coś czego nie obejrzę i co popsuje mi zlot.

Jeżeli większość chce tą kapelę to mam 2 postulaty:

1. Niech to się skończy max o 20.00

2. zapytajcie drugie połówki (te, które będą zajmowały się dziećmi) czy sa chętne na taki występ w godzinach nocnych


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę kupnem gorzałki się zająć. Zakupy zrobię w Makro. Podajcie tylko jaką wódeczkę. Ja proponuję Żołądkową DELux 0,5L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233585 smoki :

Mnie ta kapela odstrasza.

Nie będę na występie. Będę, w pokoju z dziećmi, powtarzała mantrę "śpijcie NAPRAWDĘ nic się nie dzieje", potem pewnie nie będę mogła wyjść się integrować bo dzieciaki będą się budzić kilkakrotnie i wołać mamę czy aby naprawdę nic się nie dzieje.

Tym sposobem zapłacę za coś czego nie obejrzę i co popsuje mi zlot.

Jeżeli większość chce tą kapelę to mam 2 postulaty:

1. Niech to się skończy max o 20.00

2. zapytajcie drugie połówki (te, które będą zajmowały się dziećmi) czy sa chętne na taki występ w godzinach nocnych

i tu się z tobą zgodze, niemam zamiaru przesiedzieć w pokoju z dziećmi i patrzeć pójda spać bo dudnienie nie da im takiej możliwości, moja druga połówka jest tego samego zdania.

Druga sprawa jeżeli mamy wydać 1000zł na 3 godzinny występ to lepiej dajmy temu spokój i lepiej zainwestujmy w coś bardziej pożytecznego.Tyle to bierze kapela za 2 dni wesela!!

ja wole w spokoju porozmawiać z wszystkimi przy stole a nie wsłuchiwac się co ktoś do mnie krzyczy


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z Leoni. Tak jak pisałem wcześniej, wieczór powinien być poświęcony na spokojne rozmowy, wymianę doświadczeń i inne..., tym bardziej, że jest to pierwsze takie większe spotkanie.

W sobotę zanim wszystko się rozkręci to okaże się, że przyjechała kapela, a tu jeszcze przydałoby się pogadać.

Ale zobaczymy program.


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą plan zlotu pojawił się już na 1 stronie:) Oczywiście mogą wystąpić jeszcze drobne poprawki, ale tylko na lepsze:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie że jest program dla mnie wszystko OK, co do kapeli smoki mnie przekonała :p

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się jeszcze mała sesja pod tytułem "Nasze problemy", gdzie moglibyśmy porozmawiać o swoich kłopotach (akwarystycznych oczywiście!)i wspólnie je omówić.


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233808 bigwalker :

... i kącik złamanych serc

No tak każdy pod swoim kątem.....:goofy


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233805 Krzych692 :

Przydałaby się jeszcze mała sesja pod tytułem "Nasze problemy", gdzie moglibyśmy porozmawiać o swoich kłopotach (akwarystycznych oczywiście!)i wspólnie je omówić.

Podczas zlotu będzie trochę czasu na luźne rozmowy (nawet jeżeli nie umieścimy ich w planie to i tak na pewno będą:goofy)Zawsze się znajdzie czas żeby spytać o radę kolegów po fachu. Oczywiście nie będziemy się trzymać planu,co do minuty. Zapewne niektóre zagadnienia omówimimy krócej, ale będą również i takie którym poświęcimy większą ilość czasu:strutin Oczywiście będziemy chcieli zrealizować wszystkie założenia planu:D W zanadrzu mamy również kilka dodatkowych konkursów, które "poutykamy" w dziury czasowe. Ponadto zrobimy loterię fantową spośród wszystkich zlotowników, żeby nawet początkujący adebci morszczyzny mieli szansę coś wygrać:goofy

P.S. Jak widzicie jest co robić do poniedziałku a nawet i dłużej, także załatwiajcie "kacowe" w pracy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233808 bigwalker :

... i kącik złamanych serc

mnie ta propozycja się podoba :goofy a jak tam z niedzielną mszą ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Msza przed śniadaniem:tongues

Tak abstrachując przypominam o zabraniu na zlot fotek i projektów urządzeń DIY oraz zdjęć/filmów swojego akwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozemy zawsze księdza zaprosic do nas:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233832 leoni :

mozemy zawsze księdza zaprosic do nas:)

Leszek nie strasz zlotowników:clowning

Wracając do dzieci to w ciągu dnia planujemy je trochę przegonić po śniegu, a wieczorem urządzimy im konkurs plastyczny, jakby co będziemy się ratować bajkami:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie pogadałbym o ballingu,jego różnych stosowań i interpretacji.Ostatnio to przerabiałem i co prawda mam już rozmieszane,ale i tak mnie interesuje dlaczego stosują go inni inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy zlotownicy:) Jak to w życiu bywa czasem pojawiają się komplikacje... Właściciel pensjonatu "U Kubiców" oznajmił (wbrew wcześniejszym ustaleniom)że wszystkie pokoje mają zarezerwowane na wesele i nie mogą przenocować części naszych zlotowników. Udało mi się jednak nakłonić Szefową naszego pensjonatu do "ddania"kilku pokoi z budynku obok. Trzymała je na wesele,ale nie potwierdzili przybycia (teraz są już nasze:D). Mamy do dyspozycji 6 dodatkowych pokoi (4x3-os,5-os,4-os) minusem jest łazienka na korytarzu, no ale są za to obok budynku głównego. Razem z kilkoma osobami odstąpiliśmy nasze pokoje w budynku głównym sponsorom i sytuacja jest już opanowana:) Jak widzicie na 1 stronie musiałem pozmieniać nieco przydział pokoi,ale zmianie uległy tylko numery pokoi.

Następna sprawa to ciepły posiłek:strutin Nie możemy przecież siedzieć o samych paluszkach, dlatego wstępnie zamówiliśmy ciepły posiłek ok. 22:00 zarówno w piątek i sobotę. Koszt jest uzależniony od składników, dla gulaszu to wstępnie 12zł.

Po podliczeniu zlotowników jest nas 55 osób dorosłych i 22 dzieci. Napiszcie mi proszę na priv wiek dzieci i czy będą spały z Wami czy na osobnych łóżkach,żeby policzyć ile musimy w sumie zapłacić szefowej i usprawnić przygotowanie posiłków.Nie było żadnych głosów sprzeciwu, więc rozumiem że wszyscy bierzemy pełne wyżywienie, jeżeli kogoś nie interesuje dodatkowy posiłek o 22:00 to proszę o info na priv, no i pakujcie się pomału bo zlot tuż tuż:goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz - 3 łóżka, 3 x ciepły posiłek o 22 w piątek i sobotę.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeszcze jeden pokój dla spóźnialskich, kto pierwszy ten lepszy:D

aaa i jeszcze jedno:) Kombinujcie żeby dostać wolne w pracy od 8, bo myślę że fajnie by było pointegrować się trochę dłużej w ciekawej okolicy i w towarzystwie samych pasjonatów:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wysłałem krótki opis i specyfikę Zlotu, który ukaże się w prasie akwarystycznej jako reklama na przyszłość, jak coś podam w najbliższym czasie w jakiej gazecie i w jakim numerze żeby można było nabyć ten złoty egzemplarz:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234353 zielony mintaj :

Reklama na przyszłość? To znaczy że teraz nie będzie reklamy?

Nie mamy jeszcze pewności w którym numerze ukaże się artykuł nt. zlotu, być może dopiero po zlocie, no a wtedy to już będzie tylko reklama na przyszłość:goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich córek pyta się czy będą dla niej jakieś koleżanki,rówieśniczki ?Odpowiedzi proszę raczej na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:strutinOsoby,które nie podały mi jeszcze wieku dzieci proszę aby to zrobiły w najbliższym czasie.Szefowa szykuje się na zakupy, a wiadomo że roczne dziecko zje mniej niż 15 letnie:), podobne rozbierzności są przy zajmowaniu łóżek czy też wieczornym posiłku.

Tak sobie myślę że pieniądze z zaliczek po części przeznaczymy na dodatkowy ciepły posiłek (w sobotę), plakietki oraz drobiazgi dla dzieci (3 paczki kredek i blok rysunkowy). Za resztę planujemy kupić w hurtowni czystą wódkę.Oczywiście osobom które nie piją alkoholu (jeżeli takie są:goofy),albo nie chcą ciepłego posiłku odliczymy zaliczkę od ceny noclegu. Wracając do alkoholu, to zdaję sobie sprawę że każdy pije co innego, ale dobrze żebyśmy mieli parę butelek "wspólnej gorzały" i napili się wszyscy razem. Jak się trochę poznamy to będziemy wyciągać swój alkohol i częstować (jestem jak najbardziej za:D), na początku jednak moim zdaniem sprzyjało by to powstawaniu "podgrup", a przecież mamy się integrować:goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej czekamy na osoby które nie zgłosiły wieku swoich pociech, prosimy o jak najszybsze info w tej sprawie


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.