Skocz do zawartości
Przemek

Zagłosuj na polski produkt...

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Klubowicze - Koledzy i Koleżanki! :shocking

Jak zapewne większość z Was wie - od listopada 2009r w Polsce produkowane są lampy LED serii BTEX - Black Python.

Nasze lampy aktualnie sprzedawane są w 14 krajach na świecie - i wszędzie, podobnie jak w Polsce zbierają wiele pozytywnych opinii. Portal ReefBuilders wybrał jak co roku kilkanaście produktów które walczą o miano produktu roku czytelników portalu ReefBuilders.com

Dlatego jeśli uważacie, że produkowane przez nas lampy LED pod względem możliwości, parametrów pracy i jakości wykonania - mogą konkurować z innymi wymienionymi tam produktami - to serdecznie zapraszamy do oddania głosu na nasz jedyny aktualnie, produkt eksportowy przeznaczony do oświetlania akwarii morskich a wykonany w technologii LED!

Dziękujemy za głosy - i trzymajcie kciuki! :)

Oto bezpośredni link do strony portalu:

http://reefbuilders.com/2009/12/31/readers-choice-awards-vote-lighting-products-2009/

Nazwa produktu: Pacific Sun BT EX Modular LED.

Dziękuję bardzo za oddanie głosu - i pozdrawiam serdecznie w imieniu całego zespołu tworzącego AquariumLed.eu

Przemysław Cybulski


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się lampa podoba na razie jej nie mam ,ale widziałem ,obejrzałem dokładnie i nie mam zastrzeżeń ,a z chęcią bym sobie ją nad zbiornikiem powiesił :shocking


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek , przyślij mi dwie takie lampy na testy , będe mógł zagłosowac wtedy na produkt który sam sprawdze na sobie :shocking, na oczy tego nie widziałem ,ale głos oddałem. To tak samo jak z naszym rządem RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że na razie żal mi wydawać kasę na nowe ledy to w przeciwieństwie do części zawistnych osób na forum nie uważam że "Przemek jest największą wadą lamp LED" :shocking

Gratulacje - jak widać polak potrafi, tym bardziej cieszy że jest to jeszcze tak nowa technologia.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to głosujemy, głosujemy proszę Państwa :shocking


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa wg. opisu super - niestety niewidziałem i "niemacałem", tylko cena troche spora jak na polskie a przynajmniej moje :banghead możliwości, ale głos chętnie oddam.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzych w porównaniu z firmowymi lampami t5 czy hqi lampa led nie odstaje ceną za bardzo, więc tragedii nie ma moim zdaniem:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością oddałem głos i jestem dumny że BTX ma 36% głosów . :):)


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna glosowac wielokrotnie:bump1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230727 pooh :

mozna glosowac wielokrotnie:bump1

"d*pa jasio" :) - klikać możesz, ale policzy tylko raz.....

CHyba że zmieniasz IP i czyścisz "ciasteczka"


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230730 SkoczekPL :

CHyba że zmieniasz IP i czyścisz "ciasteczka"

no a jak myslales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro jestesmy przy temacie glosowania - czy jest kilka chetnych kolegow lub kolezanek co chcieli by sie pochwalic zdjeciami baniakow pod ledami z RS? jezeli tak, to prosze wiadomosc do mnie na private i podam gdzie "chcialbym" aby zdjecia zostaly umieszczone kazda dobra opinia sie liczy - wiec prosze o wsparcie. temat bardzo na czasie i mam nadzieje, ze moge liczyc na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ode mnie jeden głos na "Przemkowe LEDy". Nie mam, ale widziałem i zrobiły na mnie mocne wrażenie. Teraz Polska :)


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękować :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wygra lepszy a wiadomo kogo mam na myśli ! :)http://www.strimoo.com/video/12900065/DO-PRZODU-POLSKO-MySpaceVideos.html :)


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230707 S_Y_N_E_K :

@krzych w porównaniu z firmowymi lampami t5 czy hqi lampa led nie odstaje ceną za bardzo, więc tragedii nie ma moim zdaniem:)

Też prawda i dlatego robiłem własnymi łapkami :)

Ale jak nazbieram, to pewnie coś takiego będe chciał kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem - wynik 40%


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę a co? Jak owczy pęd to owczy pęd.Tak na prawdę z przyjemnością chciałbym zobaczyć jak taka lampa radzi sobie nad zbiornikiem(vide/zdjęcia opis). Głosując na ten produkt może przyczynię się do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.