Skocz do zawartości
slawomirdyl

Czy to kara ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś zalogowałem się na 60 dni i miałem spokuj, za kilka miesięcy musiałem zalogować się przy odpaleniu kompa, teraz

wystarczy że nie siedzę na forum ok godziny samo mnie wywala i po godzinie muszę się logować od nowa :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz za swoje:clowning


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiales gdzies wirusa zalapac na jakis golych stronkach:clowning


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230880 Peniek :

A masz za swoje:clowning

Też tak myślę :)

Grzesiu

Anty vir pokazuje zero


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, mnie prawie 2 lata nie mogło zapamiętać, dopiero ostatnio zadziałało.

Może dostałem Twój przydział :)


Było...300l + 34kg LR - Euphyllia, Zoa, Capnella, Xenia, Sinularia sp.

Jest 500l + sump 45kg LR ...i coś tam pływa :)

Pozdrawiam

Głosiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230887 Glosiu :

Nie przejmuj się, mnie prawie 2 lata nie mogło zapamiętać, dopiero ostatnio zadziałało.

Może dostałem Twój przydział :)

Ale wcześniej było OK


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zmieniałeś coś w ustawieniach przeglądarki?

Albo jakąś aktualizację instalowałeś... windows rożne płata figle.


Było...300l + 34kg LR - Euphyllia, Zoa, Capnella, Xenia, Sinularia sp.

Jest 500l + sump 45kg LR ...i coś tam pływa :)

Pozdrawiam

Głosiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było zabawniej, mi to samo się dzieje - ale tylko na jednym komputerze - więc to chyba kwestia przeglądarki(a konkretnie syfu na komputerze) :)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji firefoxa dzieje się to samo na wszystkich stronach gdzie muszę się zalogować :banghead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kwestia przegladarki, to juz sprawdzilem na 3 kompach :)

na moim prywatnym musze sie tu ciagle logowac, a na innych forach jestem ciagle zalogowany.

w pracy pamieta logowania.

oba sprawdzone zarowno na IE jak i Firefox.

to raczej nie jest kwestia wirusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230920 inmar :

Może i racja i dziwne bo tylko tu się tak dzieje,pewnie jesteśmy szpiegowani.

Znowu jakaś teorja spiskowa :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia wirusów czy przeglądarki a konkretnie ustawienia ciasteczek (cookies) :)


90x50x50, sump 60l, 150W HQI Reeflux 12000K, 39W ATI Blue Plus, 39W ATI Purple Plus

Odpieniacz Sebastek Cone z AquaBee 2000/1, AquaBee 2000/1, JVP-101, JVP-102

1081983450.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak inmar nic nie ruszałęm w opcjach tylko aktualizowałem firefoxa

Po tej aktualizacji musze za każdym razem logowac się na każdej stronie :banghead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo, przeglądarka również FF, od czasu aktualizacji trzeba się logować, a to przy odwiedzaniu forum kilkanaście razy dziennie bywa uciążliwe...


delta 130l + 25l, UP3000, 2x JVP-101, Haqos PS 300, HQI 150W + PC 24W, 20LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji było prawie dobrze, to znaczy nie logowałem się tak często, jak wcześniej. Teraz już niezmiernie rzadko muszę się logować. Na 2 komputerach mam Pandę na wirusy, systemy Windows XP i Vista i najnowszą przeglądarkę IE. Niczego nie zmieniałem w ustawieniach przeglądarek, ani antywirusa. Systemy aktualizuję na bieżąco.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zrobiłem kolejną aktualizacje i wszystko wróciło do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również przeszło - Registry Cleaner i logowanie działa.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem raz jest, raz go nie ma :) Na różnych stronach. Najczęściej pomaga:

- wyczyścić cookies (wszystkie albo tylko dla danej strony, nano-reef.pl zostawiło u mnie aż 10 ciasteczek)

- wyczyścić cache przeglądarki (pamięć podręczna)

W różnych przeglądarkach w różnych miejscach się to ustawia ale wystarczy na spokojnie przejrzeć ustawienia i znajdziecie. Pamiętajcie, że jak wywalicie wszystkie cookies to wyloguje Was ze wszystkich stron na których macie zapamiętane logowanie.

A jako webmaster z zawodu skorzystam z okazji i zaapeluję aby korzystać z dowolnej przeglądarki (Firefox, Opera, Chrome, Safari) tylko nie Internet Explorer. Nie wyobrażacie sobie jak ta przeglądarka stopuje rozwój technologii w Internecie :) To tak jakby na Wasze zbiorniki nałożyć limit tylko kilku stworzeń.


Już wkrótce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam ale tylko na kompie laski,na moim jest ok,wiec to chyba kwestia jakichs ustawien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234956 MariuszT :

A jako webmaster z zawodu skorzystam z okazji i zaapeluję aby korzystać z dowolnej przeglądarki (Firefox, Opera, Chrome, Safari) tylko nie Internet Explorer. Nie wyobrażacie sobie jak ta przeglądarka stopuje rozwój technologii w Internecie :) To tak jakby na Wasze zbiorniki nałożyć limit tylko kilku stworzeń.

Nie przeginaj :) To kwestia porządków na własnej maszynie... Mam wyłącznie IE8 na trzech kompach, których używam, i nigdy nie miałem żadnych problemów, a to nie jest jedyne Forum, z którego korzystam, na kilku jestem zarejestrowany, na jednym dużym jestem modem i zawsze mi wszystko hula, jak trzeba... Jak masz awersję do IE8, to co powiesz, że najnowszy Lisek przepuszcza 3x tyle bugów, co IE? A Chrome to tandeta, jakich mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie mnie nie zrozumiałeś. Może i Ci się dobrze pracuje na IE, problem w tym, że ta przeglądarka (w każdej wersji) olewa standardy i nie obsługuje mnóstwa rzeczy. Powiadasz, że działają Ci strony? A owszem, działają. Bo my, webmasterzy, musimy te strony przystosowywać do tej cholernej przeglądarki. Nikt o zdrowych zmysłach nie zrobi strony, która nie będzie obsługiwała IE i w ten sposób oleje kilkadziesiąt procent użytkowników. Ale moglibyśmy robić fantastyczne rzeczy, bardzo wygodne, intuicyjne rozwiązania. Umiemy to. Ale nie możemy pokazać bo część osób nadal używa IE...

Podsumowując. Nie myśl "strony na IE mi działają" tylko "jak fajnie strony mogłyby działać gdyby nie IE".


Już wkrótce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.