Skocz do zawartości
Lizard

Nano-Reef / uzależnienie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie wiem jak jest z Wami, ale pierwsze co robie rano, zaraz po sprawdzeniu poczty, wlaczam nano-reef.

Przyjezdzam do pracy, siadam przed komputerem i co? i wlaczam nano-reef.

Wracam do domu po pracy, zamiast siadac do stolu i cos zjesc - wlaczam nano-reef.

Zjem, no to co, siesta- wiec wlaczam nano-reef :)

Jade do dziewczyny, mamy wychodzić na miasto, ona sie maluje, ubiera itd. co ja robie? wlaczam nano-reef.

// co innego jesli robi na odwrot //

Wracam od niej, myje sie... nie nie, nie ta kolejnosc, wlaczam nano-reef i ide sie myc :)

A rano? jak myslicie? powrót do pktu pierwszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh mam to samo,rano pierwsze co odpalam to nano :) ,a dziewczyna już na mnie krzywo patrzy jak u niech wchodzę na nano :) heheh


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lord Zuchwa/

ona na to = nano-reef :)

a tak naprawde:

co Kochanie robisz? - pyta grzebiac w szafie, albo malujac oko przed lustrem w lazience- krzyczy..

odpowiadam tylko - wiesz :)

naprawde, siedze, czasami tylko czytam, czasami cos napisze, jest tak, ze czasem spadne z krzesla ze smiechu, albo bije sie w sciane jak czytam chocby ostatni temat rzekomo negujacy rs..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet u teściów :)

A tak w domu to tylko jak wróce z pracy i aż do wieczora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dolace sie do tematu-jakze ciekawego-cos w tym jest ,szczerze sie przyznam iz jestem na forum dziennie po kilka godz,posilki czesto jem przy klawiaturze,a oczy to juz od tego kompa chyba juz naswietlilem,jak przyjde do domu ,to nie wyobrazam sobie inaczej jak tylko wizyta no i oczywiscie lektura nanoreef,do licha to chyba rzeczywiscie jest cos na ksztalt uzaleznienia,pozdrawiam maniakow morszczyzny

p.s. a na taka jedna koszulke to bym sie z checia pisal ,ta pierwsza w szczegolnosci


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem zmienić zajęcie w opisie profilu, sami zgadnijcie na jakie :)

a co sadzicie o koszulce? :)

jeszcze pochwale sie czescia mail'a jaki wystosowala dziś moja kierowniczka do całego call-center :)

to tylko jego część:

"Ostatnie polecenie dotyczy korzystania z internetu i stron np. nasza.k ,gg, rybki. W czasie ruchu telefonicznego , lub w czasie kiedy obsługujecie klienta - jeżeli Lider lub ja zauważę korzystanie z internetu , dana osoba bedzie zaproszona na indywidulaną rozmowe dyscyplinującą .

Na pasku Waszego komutera znajdując się tylko niezbędne aplikacje do obsługi klienta ."

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Łukasz, mam 29 lat i jestem nanoholikiem, robie to wszędzie gdzie jest dostęp do internetu, wstyd się przyznać ale chodzę z laptopem nawet do toalety.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego już się wyleczyłem..... Kupiłem se komórke z windows mobile i wi-fi :)

Generalnie Panie i Panowie jak to śpiewał Czesław Niemen - Mam tak samo jak Ty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiem :), ale mam propozycję. Nie wiem czy to możliwe ( na innych forach tak) może by Przemek zainstalował jakąś wtyczkę typu: Najbardziej aktywny user albo coś takiego :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość wejść i spędzony na forum czas niech wstawi to od razu będzie wiadomo :) a ja potrafię cały dzień przesiedzieć przed kompem i zakładka z Nano otwarta non stop :) rodzice się już wnerwiają...


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorzej to jest jak dlugo zadnego postu nie ma :) I czlowiek sie tak lampi na ten ekra i czeka czeka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a martwiłem się ,że ze mną od ponad roku jest coś nie tak,ale widzę ze nie jestem sam niedługo to przez sen będe serfował po nano-reef.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#241869 LiZaRd :

1. Nie wiem jak jest z Wami, ale pierwsze co robie rano, zaraz po sprawdzeniu poczty, wlaczam nano-reef.

Przyjezdzam do pracy, siadam przed komputerem i co? i wlaczam nano-reef.

Wracam do domu po pracy, zamiast siadac do stolu i cos zjesc - wlaczam nano-reef.

Zjem, no to co, siesta- wiec wlaczam nano-reef :)

Jade do dziewczyny, mamy wychodzić na miasto, ona sie maluje, ubiera itd. co ja robie? wlaczam nano-reef.

// co innego jesli robi na odwrot //

Wracam od niej, myje sie... nie nie, nie ta kolejnosc, wlaczam nano-reef i ide sie myc :)

A rano? jak myslicie? powrót do pktu pierwszego :)

normalka jak dla mnie


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie otwieram oczy i juz na nano reef :) ja chce taka koszulke !!


45 literków,konikarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wymysli lepszy projekt, ja to machnąłem tak na szybko hehe

a zauwazyliscie, ze te oslonice w naglowku strony ruszaja sie? szczegolnie tak kolo 2/3 nad ranem, naprawdę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta zywa skala ponizej dojrzewa i wychodza z niej roznosci rozne. Tylko cena cos sie nie zmienia :googleyeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#241916 pikaczu2000 :

A najgorzej to jest jak dlugo zadnego postu nie ma :) I czlowiek sie tak lampi na ten ekra i czeka czeka :)

Zwracaj więcej uwagi na targowisko :)

Ale też jestem uzależniony......


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a równo o północy na samym dole strony przepływa mały błazenek

Edit@: Chociaż po głębszym namyśle może to była 1-wsza? nie pamiętam wiem że o pełnej godzinie :)


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i niestety w nalogu pomaga moj operator dorzucajc do abonametu nielimitowany dostep do internetu. Masakra.

5:30 kibelek i nano

Po polgodziny czekam juz na autobus i co moge robic. Mp3 i znowu jakies posolone strony. Z mobilnym internetem zaden korek niestraszny, ale juz po dwudziestu minutach mam forum na duzym ekranie. Kawczka paczek i szybki skan tematow innych nalogowcow. W pracy nie ma co przeginac ale forum na pasku zawsze jest. Uwielbiam te spokojne poranki kiedy nic sie nie dzieje. Nudne spotkania na ktorych ludzie przedstawiaja swoje wizje klepia cos na BlackBerry a ja na mojej kochanej Nokii ogladam jakies zdjecia myslami jestem gdzies na rafie.

Ide na spotkanie, czekam na kogos oczywiscie sprawdzam co sie wydarzylo przez ostatnie 30 minut. Koncze prace, czekam na transport to co moge robic? W autobusie czasami mozna zawiesic gdzies oko, ale za dluzsze zagapienie to ryzykowne.

W domu to juz musze byc bardziej dyskretny bo Mojej to juz stracznie gra to na nerwach. Jak nie akwarium to forum i chyba ma racje czasami to juz nie jest zabawne. Ogladamy cos razem musze zajrzec, jak juz reklama to obowiazkowo. Najgorsze jest to ze telefon miesci sie w kieszeni i oprocz operatora to spodnie odpowiadaja za moj nalog.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.