Skocz do zawartości
andrniew

TOTM marzec na RC

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie ilosc odmian robi wrazenie... ale FTS przypomina mi jablka na wystawie na straganie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej czy dla Ciebie jak cos nie jest typowo twarde to musi byc smutne?:)

Faktycznie to wyglada troche innaczej niz zazwyczaj TOTM, ale mila taka odmiana. Moze to sygnal ze panowie z komisji schce zmieniec troche nurt? Kolekcja naprawde imponujaca.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to bardziej przypomina kolekcję łyżeczek albo etykiet od zapałek niż akwarium morskie, może i kolekcja imponująca, ale całość sztuczna i nużąca na dłuższą metę.

Ale de gustibus...:)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mi tez osobiscie zboirnik sie bardzo podoba,autor "podjal" bardzo ciekawe uwazam zadanie i swietnie mu poszlo,akwa niby jednorodne ale jakze piekne i inne od najpospolitszego trendu-czyli ponad wszystko SPS,dleczego roznorakie gatunki lps badz nawet zoa mialy byc byc brzydsze od twardzieli?zreszta tak naprawde wazne iz kazdy z nas tworzy podwodny swiat aby mu sie podobalo,pozdrawiam


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale piękne wręcz bajeczne ale nie wiem jak Wy dla mnie to /nasrane/ przepraszam za porównanie

brak głębi i pomysłu na aranżację akwarium, ale to tylko moje zdanie wolę akwaria mniej przeładowane

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.