Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie pale i nie zamierzam - to chyba najlepsze wyjście żeby skutecznie rzucić -> nie zacząć :)

a tak poważnie ... chyba inny nałóg jak ciągnie do nikotyny, a inny jak do zrobienia czegoś z rękami :)

shisha to co innego, raz na czas - i nie uzależnia :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to powinno być w innym temacie ale tu pasuje jak ulał.

Ankieterka pyta gościa na ulicy o hobby.

-Co pan lubi robić???

palić, palić, palić...

-A może jeszcze ma pan inne hobby???

palić, palić ,palić...

-A moze lubi pan sex???

lubie sex, nawet bardzo lubie sex..

-A w jakiej pozycji???

na pieska...

-A dlaczego na pieska???

bo można palić, palić ,palić


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah to też moja ulubiona pozycja :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję temat. Potrzebuję "sprawdzonego" modelu e papierosa dla kobietki.... Ja rzuciłem 10 lat temu sam, ale moja.....jakoś nie może. A wyczerpały mi się możliwości "werbalne" :thumbsup: :thumbsup: , a innych nie zamierzam stosować :harhar: :harhar:

pozdro Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volish Ego3 - sam palę i spoko daję rady, a kiedyś buchałem po 2 paczki czerwonych marlboro dziennie :p


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie palę dwa lata,a paliłem trzy paczki guldenów.A skończyłem tylko dlatego że zamknięto mnie na robocie w mieszkaniu gdzie były czujniki dymu, okna na zamki. Miałem papierosy i ogień, ale zapalenie równało się z utrą klientki. :crybaby: I oczywiście dalszych zleceń. Wydaje mi się że to kwestia tylko silnej woli. :thumbsup:

Pozdrawiam

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę się i ja. E-palę już drugi rok i przeszłam chyba większość rodzajów tych cudeniek - zaczęłam właśnie od "damskich" modeli np. niezawodny DSE 901, ale baterie tam są słabe i dymu mało, dosłownie można było dostać żylaków za uszami :( Próbowałam atomizerów, kartomizerów, claromizerów i co tam jeszcze pojawiło się na rynku, ale ciągle mi było mało.

Teraz mam egona-t z baterią 1100 - może mało kobiecy, bo spory, gruby i czarny :) ale można się na dłuższy czas otulić mgiełką o ulubionym smaku i jeśli ktoś lubił w papierosach głównie dużo dymu (jak ja) to zdecydowanie polecam właśnie tego rodzaju e-papierosy.

Pzdr Agnieszka (dziś smak ananasowy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabletki Zyban - po nich nie da się palić dalej nawet jak się chce, wiem z doświadczenia mojego jak i osób które po mnie też wzięły. Lek dostępny tylko na receptę (jest dość mocny), kosztuje 130 zeta bodajże ale szybko sie zwraca. pół roku bez fajki i nawet mi się nie zachciało a wcześniej dwie paczki czerwonych szły dziennie :) Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ciułać do śmierci więc i ja muszę odstawić fajeczki..no łatwo nie będzie..ale nie mogę zawieźć naszego państwa :smoke:


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to dobry wybór - niezła firma i dobra cena. Tylko przed zakupem upewnij się, że obdarowana osoba będzie chciała takiego grzmota (mnie osobiście to pasuje z przyczyn o których pisałam w poprzednim poście) i uświadom, że palimy tylko jak wciskamy przycisk - nie da się palić bez użycia rąk, że tak powiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad nowym e fajkiem bo mam starego ego-t nie nadaje się do niczego, ten z likłidem w ustnikach.

Wczoraj pożyczyłem od kolegi ego-ce4 i pali się zupełnie inaczej kupa dymu.

Nie chce za dużo siana wywalić i zastanawiam się na ce4 ce4+ ce5 ce5+ czym one się różnią ?

Z tego co widzę to ce4 mnie zadowoli ale może jest coś za co lepiej dopłacić do ce5?albo chociaż do ce4+?

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapal sobie malboraska. mniejsze szkody dla oskrzeli niz odparowany glikol :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajaraj trawke,co tam malboras czy e'pet. :whistle:


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam trafka, może zajaraj odrazu Crack'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapal sobie malboraska. mniejsze szkody dla oskrzeli niz odparowany glikol :)

Udowodnij że glikol propylenowy jest szkodliwy.

Nie stać mnie na papierosy, kupuję w tym roku większe mieszkanie i potrzebuję jeszcze siana na nowszą beemkę.Nie biorę dodatkowych dni pracy bo dużo podróżuje ostatnio.

E-papieros to tańsza alternatywa.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie kiedy na epapierosach bedzie napis ze to szkodzi. Mam juz wprawe w tym temacie e fajki. Skutki uboczne przy paleniu jak lubie to pieczenie jezyka. Kaszel. Bol w płucach i zgestnienie sliny w gardle. Samo swinstwo. A ciągnie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ten dym z efajki dusi i co gorsza uczulenie mam ...jak zobaczylem na buteleczce z liquidem oznaczenie "toksyczne".to dalem sobie spokoj...co prawda zwykly fajek nie jest zdrowy ale wole tradycyjne srodki..bog wie co w tych efajach za rok dwa wykryja..


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja mowilem powaznie. w uk e-fajki nie sa popularne bo wlasnie odradzaja je lekarze. jakis czas temu bylem na "przymusowej" rozmowie o rzucaniu palenia i to uslyszalem od powaznego lekarza. gosc byl dosc rzeczowy i powiedzial, ze same papierosy byly kiedys duzo mniej szkodliwe niz sa teraz. a to dzieki dodatkkm p-poz :)

w jukejowie jest o tyle "fajniej", ze deklarujac chec rzucenia palenia, dostajesz na recepte, w pelni refundowane plastry i gumy nikotynowe. choc moim zdaniem, jesli ktos naprawde chce przestac - zadne substytuty potrzebne mu nie sa.

pozdrowionka z zestawem porannym :) (znaczy kawka i fajka :D)

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się kupuje zestaw z alledrogo za 50 zł to tak później jest że się kaszle, płuca bolą :) ja mam marki Trendy już ponad rok, palę sobie miętę. Zero bólu, zero kaszlu, zero wszystkiego ;) tak więc polecam Ci tą markę, za cały zestaw startowy zapłaciłem 200 zł. I koszt tygodniowego palenia wynosi mnie hmm, z 15 zl?

aha, ja do swoich liqidów dostaję taką karteczkę, na której piszę ze jest owszem toksyczny, ale dla środowiska wodnego i zwierząt, nikt nie musi walić z gwinta ;)

Edytowane przez ni3miec (wyświetl historię edycji)

70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz inhaluje sie mild em. Boje sie i nigdy nie używałem no name - to oczywiste. Zminiam smaki i moc. Aha no i grzalke regularnie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile wystarcza taki 10ml liquid , zastanawiam sie nad volishem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy te mocne 18 dluzej. A moc 6 krocej. Kilka dni


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi 10 ml mocy 18 starcza na tydzień


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.