Skocz do zawartości
tomiooo

włacz TVN24

Rekomendowane odpowiedzi


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gubernator obwodu smoleńskiego powiedział że nikt nie przeżył.

Cześć ich pamięci. [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale hardcore! :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie na Interię a tu mąż mówi ze prezydent nie żyje- Patrzę nic nie ma dopiero w zkładce Fakty . A taka widomość powinna być Duzymi lierami zamiast wiadoności o turystach, Dodzie itp.Tak aby było to widoczne! a nie w całym serwisie linijka tekstu drobną czcionką. Sympatia lub jej brak dla prezydenta to jedno, a szacunek dla urzędu Prezydenta to drugie. Zwłaszcza że zginął na służbie a nie lecąc na panienki na Bahamy

[*]


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Prezydenta zginęli też m.in. Szmajdziński, Kurtyka, Wasserman, Gosiewski, Szczygło, Putra, Stasiak...

Ja pierniczę!:D


420l, 35kg LR, światło 4 x LED Aquael 39W

Sterowanie: DIUNAX3

Odpieniacz Tunze4096,

cyrkulacja 3x3300l/h, bez sumpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zracji wieku byłam wychowywanan na etosie polskich żolnierzy, a szczególnie lotników (dywizjon 303 itp itd) i chyba jeszcze ciagle wiele osób tak myśli. Że mamy takich pilotów którzy potrafią bezpiecznie latać nawet na starej desce. A czasy się zmieniły...


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ppierdol......... ale tragedia


180x60x60 SPS PROJECT 26-04-2009 BioPelletes 08-03-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TMK, czemu od razu bijesz do pilotów ?

nie wiadomo kto zawinił...

samoloty którymi lata polski rząd to zabytki, może to one po raz kolejny nawaliły ?

mamy pilotów którzy potrafią bezpiecznie latać - gwarantuję Ci - mamy, samolotami z głowami Państwa - lata elita polskiego lotnictwa.

nie ma co się kłócić,

bardzo smutna sytuacja, niezależnie od upodobań politycznych, bardzo smutna :D


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieprzenie o szopenie. Losu nie da sie kwestionować, pilot nie pilot. katastrofa i tyle


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę wszyscy myślicie że to przypadek? Takie przypadki się NIE ZDARZAJĄ...

Cześć Ich Pamięci [*]

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadek blisko lotniska słyszał najpierw 2 eksplozje a potem zahaczenie samolotu o drzewo...

Samolot podchodził 4 razy do lądowania w gęstej mgle. Być może nawaliły silniki, albo...(?)...

Na pilota bym nie zwalał. To są Asy naszego lotnictwa.

Cześć pamięci ofiarom. To niebywała tragedia. Nie pamiętam takiego rozmiaru tragedii w naszym kraju. Jestem wstrząśnięty okropnie. Zwłaszcza, że interesuję jak wielu z nas wszystkim co dziej się w kraju, w tym polityką.

Szkoda mi np. Pani Jaruga-Nowackiej i innych.

Podają że na pokładzie było 88 osób, a nie 132. Więc szansa, że ktoś jednak ominął to.

3 osoby przeżyły i są ciężko ranne!


420l, 35kg LR, światło 4 x LED Aquael 39W

Sterowanie: DIUNAX3

Odpieniacz Tunze4096,

cyrkulacja 3x3300l/h, bez sumpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok, nie wiem co napisac.... :D

@seb nie doszukuj sie na razie spisków, KAZDA katastrofa samolotowa to przypadek a wlasciwie splot niekorzystnych przypadkow. Ladowali w trudnych warunkach, na lotnisku bez ILS-a, na razie trzeba zakladac ze to "zwykla" katastrofa na podejsciu, raczej nikt rakietą do nich nie strzelił...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie neguję umiejętnosci pilotów. Tylko nowe samoloty są kupowane od wielu lat. Pewnie niektórym się wydaje ze jak dobry pilot to wyladuje bezpiecznie zawsze i na wszystkim. a ostatnio przeciez trochę wypadków było. Nie az takich ale...pokazy lotnicze w Krakowie, śmierć kilku wyzszch oficerów lotnictwa, czy rozbicie helikoptera z Millerem. Troche tego sporo.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jest stary i do wymiany, wielka tragedia


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła ofiarom tragedii.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TMK :

Wchodzę sobie na Interię a tu mąż mówi ze prezydent nie żyje- Patrzę nic nie ma dopiero w zkładce Fakty . A taka widomość powinna być Duzymi lierami zamiast wiadoności o turystach, Dodzie itp.Tak aby było to widoczne! a nie w całym serwisie linijka tekstu drobną czcionką. Sympatia lub jej brak dla prezydenta to jedno, a szacunek dla urzędu Prezydenta to drugie. Zwłaszcza że zginął na służbie a nie lecąc na panienki na Bahamy

[*]

Nie dajmy się zwariować, przeglądałem interie,onet,wp i inne , zaden nie zareagowal od razu, wszystkie wiodące serwisy przez pierwsze 1,5 godziny podawaly tą wiadomość w normalnym layoucie, potrzebowali czasu, zeby zebrać dane i przestawić serwis na ten czarno biało żałobny layout.

TMK :

Absolutnie nie neguję umiejętnosci pilotów. Tylko nowe samoloty są kupowane od wielu lat. Pewnie niektórym się wydaje ze jak dobry pilot to wyladuje bezpiecznie zawsze i na wszystkim. a ostatnio przeciez trochę wypadków było. Nie az takich ale...pokazy lotnicze w Krakowie, śmierć kilku wyzszch oficerów lotnictwa, czy rozbicie helikoptera z Millerem. Troche tego sporo.

CASA była nowym samolotem - zawiedli ludzie bo nie włączyli jakiegoś systemu, ktory mial pomagac w lądowaniu.

Helikopter z MIller spadł bo był oblodzony jak pamiętam, nowy tez by spadł.

Pokazy lotnicze w Krakowie były pokazem czego ? Starych samolotów ? Akurat dałaś przykłady pokazujące, że najczęściej wypadki lotnicze to zbieg niefortunnych przypadków w których człowiek nie zawsze w ułamku sekundy potrafi podjąć poprawną decyzję.

Nikt nie neguje umiejętności pilotów, ale są w warunki w których najlepszy pilot popełni błąd. Żaden trening i nawet lata praktyki nie dają umiejętności na każdą sytuację.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A komisją śledczą bedzie kierowal sam Towariszcz Putin... No to mozemy być pewni że dowiemy się ODPOWIEDNIEJ prawdy...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważniejsze wydaje mi się to co powiedział teraz redaktor w TVN24 - jak to się stało,że całe dowództwo wojska wsiadło do jednego samolotu? Ja sie zastanawiam, co by było gdyby na dodatek Tusk jako premier leciał tym samolotem. NIe mielibysmy teraz , ani prezydenta , ani premiera... a przeciez juz kiedys latali razem...

Ja od 11 lat pracuję w bardzo dużej amerykańskiej korporacji - wewnętrzne przepisy zabraniają udawać się w podróże lotnicze całym grupom pracującym w ramach jednego działu. W przypadku katastrofy oznacza to po prostu, że znika cała jednostka pracowników, których zastąpienie nowymi to czasami kwestie conajmniej kilku miesiecy (kompetencje, doświadczenie, wiedza o procesach, otwartych projektach etc etc). Trudno mi uwierzyć, ze w polsce w wojsku nie ma takich przepisów.

A tu teraz Kwaśniewski mówi patrząc na listę pasażerów, że właśnie zginęli wszyscy ludzie będący w ścisłym dowództwie Wojska Polskiego.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj już nie będzie tak samo.

A Ci, którzy spekulują kto zawinił lub co, niech sobie dadzą spokój, albo zajmą się lepiej obieraniem ziemniaków na obiad, zrobią większą przysługę. Od tego są specjaliści. Tragedia niesamowita. Nie tylko dla narodu, dla mnie również.

Dzisiaj zginął mój bezpośredni dowódca, człowiek bardzo wartościowy.

[*][*][*][*][*][*][*]


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] cześć ich pamięci


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, na http://www.president.pl/en w tej chwili , czyli o godzinie 12.28 jeszcze nie ma tego newsa... (sic!)

wlaczyli b/w layout, ale nie ma informacji o śmierci prezydenta ...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz będzie dopiero burdel w sejmie...

[*]


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaziko najwidoczniej nie zostal jeszcze zidentyfikowany. Do momentu kiedy to nie nastapi, oficjalnie uznany jest za "zaginionego"... :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.