Skocz do zawartości
Gość buczi82

UK

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dotarłem i mam się świetnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa załóż jakiś swój blog :D bo nic nie piszesz co u Ciebie :D

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nikt nie pyta to co mam pisać :D

a tak na poważnie to wiedzie nam się dobrze. 1sza praca jaką dostałem to fabryka szyb :D i nadal tam pracuje.

Czasami 4 godz a czasami 12 ale średnio wychodze dobrze i nawet da się odłożyć na coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

no to niezle, oby tak dalej, zycze szybkich sukcesow :D

ja musze sie pochwalic ze dzisiaj w koncu dostalem staly kontrakt, 3 podejscie do tej firmy i w koncu sie udalo :D

w innych fabrykach tez byly stale, ale jakos nie moglem usiedziec na :D , no ale teraz moge spac spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulować :D

U mnie kontrakt sie nie zapowiada bo jest jedno wolne miejsce na kilka osób które pracują o wiele dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z St. Albans albo okolice ? Ja właśnie siedzę w UK u wujka aby troche przyrobić $ :D


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalne mini zloty jakos same organizuja sie praktycznie co weekend:whip, ale chyba juz czas pomyslec nad czym wiekszym. Mysle ze na wzor kolegow z Trojmiasta mozna by rozpoczac integracje w taki sam sposob. Ostatni piatek miesiaca spotykamy sie we wczesniej umowionym pubie. Przychodzi kto moze, a po kilku integracjach mozemy robic zlot na wyspach


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wszedzie.. najlepiej zadawac pytania i umawiac sie bezposrednio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem na nastepnej wyspie i z teg o co widze to sam


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was baaaaaaaaaaaardzo ważne dla mnie pytanko :) w moich okolicach ciężko jest z pracą, mój mąż do tej pory pracował 1-2 dni ja pełne tygodnie na czasowym kontrakcie i tu nagle buba :/ dostałam niemiły liścik w którym informują mnie że zostałam zwolniona z 7 dniowym okresem wypowiedzenia... Wyjdzie mi to na zdrowie bo sytuacja w firmie i tak nie była najlepsza :)

A teraz właściwe pytanko :D jesteśmy tu z różnych okolic UK, czy moglibyście w skrócie opisać jak teraz wygląda sytuacja z pracą, kosztami utrzymania(mieszkanie itp.) w waszych okolicach? Chcielibyśmy z mężem trochę zarobić i sie gdzieś przenieść, ponieważ w naszej okolicy niestety pracy za dużo "ni ma" :D Nie chcę abyście mnie zrozumieli źle, nie oczekuję od nikogo znalezienia mi pracy ani mieszkania... Chciałabym się dowiedzieć ogólnie jak wypada każdy region w którym jesteście :D

Ogólnie w piątek zaczęłam szukać pracy i myślę że gdzieś się złapie ale na poważnie myślimy o przeniesieniu w bardziej przyjazne okolice :D

Pozdrawiam Magda


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Tu w Northampton z pracą różnie ale zawsze coś tam jest

Ceny pokoi 2 osb tak średnio 300funtów a flaty 2 pokojowe od 440funtów

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lądku wszystko drozsze ale i pensje wyzsze (tak mysle). Ogolnie rzecz biorac to nie jestem w temacie ani w sprawach pracy ani zamieszkania. Polecam jednak, jesli nie znasz londynek.net. Tam znajdziesz sporo ofert mieszkaniowych no i zatrudnienia. Na pewno da Ci jakies pojecie.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#335343 Tester :

W Lądku wszystko drozsze ale i pensje wyzsze

A ja się chyba zwolnię jutro sam po 6-ciu latach, w niedzielę palmową bo kazali mi przyjść do pracy a ja chodzę do kościoła tylko co niedziele palmową:cursin


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sicka... bierz palme i do kosciola :):clowning


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylem temat o spotkaniu w UK, piec stron postow. Mysle sobie: posty z kwietnia, temat swiezutki, chyba slepy bylem. Potem mnie tknelo ze przeciez Slawek ma bana. Jeszcze raz spojrzalem na date...

Tiaaa... okragla rocznica :clowning

Niesmialo jednak zapytam. Czy przez ten rok sprawa spotkania w UK ruszyla do przodu?


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Bartek masz wyzwanie.

Za tydzien swieta, ale potem mamy dwa razy bank holiday. Kuluarach jest pomysl ze robimy piknik akwarystyczny.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#345577 madziorm :

A tem piknik zapewne w Londynie tak?

Może w Guildforg mała mieścina stateczkiem rejs jakieś ogrody do zwiedzania i ludzie fajniiiiiii.(':winner1')

i najlepsze jest to że wszędzie na piechotę można dojść.:help1


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze Belfast?Tu jest fajnie, strzelaja do siebie, wysadzaja domy i samochody no i mozna zobaczyc suchy dok gdzie zbudowano "niezatapialnego" Titanica:clowning


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz - do Wiezycy raczej nie polece. Nie wiem jak Grzes czy Marszalek. Nie ma bata zebym dostal urlop. A co do UK to moze w Portsmouth z noclegiem w oceanarium "pod woda" - z opowiadan wiem ze czad!!!


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy dobrym Polskim zwyczajem jest wzięcie L4 i do Wieżycyyyy :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.