Skocz do zawartości
Gość morszczak-masakra

ŻYCIE NA SPRZEDAŻ 4 LETNIE AKWARIUM

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym raczej wątpię zeby morszczak-masakra był Panem Kelmenem bo on z tego co wiem nie posiada prywatnego zbiornika morskiego

pzdr

No ale tak się podpisał:

#253614 morszczak-masakra :

Ale nie musicie mi tłumaczyć co to jest duże akwarium i jakie korale są dobre a jakie nie, Siedzę w tym od ponad 20 lat :)

morszczak KELMAN

Więc ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#253576 morszczak-masakra :

nie jestem autorem aukcji, jestem klientem sklepu , ale nie ważne, kupcie mi za te 5 tyś tyle życia !!! chętnie zapłacę! oprócz mięczaków są tam też twarde, idź do sklepu i kup 10 mięczaków o takich rozmiarach - ile zapłacisz ?? no chyba że kupisz umierające gówno, skała w tym akwarium też nie jest z Wisły. Jasne można kupić młode i czekać x lat aż urosną i lać litry preparatów?

Posiadam zbiornik 450 litrów i szczerze mówiąc żeby go trochę na sam początek zapełnić wydałem ok 7 tyś zł w jednym z warszawskich sklepów, w akwarium było po prostu pusto, sama skała i trochę przyczepionych na klej miękkich, i może ze 4 ryby, rosło 3 lata i wtym czasie wydałem drugie tyle na preparaty, światło itd,

Ps.W pewnym sklepie przez te 3 lata niektore miekasy potanialy o 50-65 % wiec ceny tez sie zmieniaja jest duzo zamiennikow nie gorszych od markowych.

Nikt nie kupuje takiej ilosci miekasow w sklepie.Natomiast o niektore gatunki mozna sie pokusic gdyz naprawde potanialo to już.Mialem juz akwarium i wiem jak urosly w pół roku.Nikt takich wielkich nie kupuje bo to non sens.

Jakie tu preparaty lac do miekasow?to ze ty tyle wydaleś nie znaczy ze tyle trzeba do zalozenia ladnego baniaka.

3 lata rosly? to dosyc dlugo :) slabo im laleś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#253667 krzysiek l :

Faktycznie masz rację :) morszczak-masakra mam wolne jutro mogę podjechać do Płocka zerknąć na te 20 latnie doświadczenia ? Z Gdańska mam nie daleko a pewnie Krzysiek czy Piotrek z Płocka znają Cię, chętnie pogadamy, przy takim doświadczeniu pewnie Włodek się też przyłączy może być ciekawe spotkanie.

pozdrawiam

Poza tym raczej wątpię zeby morszczak-masakra był Panem Kelmenem bo on z tego co wiem nie posiada prywatnego zbiornika morskiego ,a w naszym Zoo jest w tej chwili remont :-( i niewiadomo jak się wszystko wogóle skończy bo nasz kochany Prezyden miasta wymyslił molo nad Wisłą kosztem pawilonów z akwarystyką a zego co pamiętam miało być 40.000 litrów pod akwarystykę morską i 60.000 litrów pod słodką

pzdr

Też tak myślę


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 12 kol sprzedalbym swoje z twardymi i sprzetem raczej pierwszej jakosci, z Bubble King, Tech 3, szafka i wszytkim co tam sie miesci (dolewki itd).:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#254380 piter32 :

Stani to moze sie dogadmy:)

Tylko weź pod uwagę, że Stani operuje walutą EUR. :)


250L + SUMP 75L, "Black Python" 120W + 2xHagen GLO 1xATI Blue Plus 24W, Grey Dragon 6000, 2xTunze 6055 z Single Controller 7091 i Y-adapter + Tunze 6025, Deltec AP600, Deltec FR509, dolewka Dr Witt, GHL Profilux Dosing Unit SA 4, RO 75 GPD + DI

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25772

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlotowki sa wystarczajaco silne.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak podejrzewałem Pan Masakra chciał nas wycyckać i badał teren za ile sprzeda te cuda z akwarium i to on był autorem tej okazyjnej aukcji.

Przypomnę okazyjną cenę : RYNKOWA WARTOŚĆ ŻYCIA W AKWARIUM TO OK 30 TYŚ ZŁ , AUKCJA OD 1 ZŁ , CENA MINIMALNA 12 000 ZŁ POLECAM!!!

MUhehehehhe :)

Dodatkowo podszywał się pod inną osobę. ŻENUJĄCA MASAKRA Z NIEGO I TYLE

Na prośbę prawdziwego Pana Krzysztofa Kelmana zamieszczam małe sprostowanie jakie otrzymałem na PW:

(...)

Witam.

Znajomi zwrócili mi uwagę, że na forum dyskusyjnym (Off-Topic: ŻYCIE NA SPRZEDAŻ 4 LETNIE AKWARIUM)ktoś podpisujący się "morszczak-masakra" lub "morszczak KELMAN" podszywa się pode mnie! To ja nazywam się Krzysztof Kelman, pracuję od ponad 20 lat w płockim Zoo i jestem kierownikiem Działu Hodowlanego. Jestem również akwarystą-pasjonatem. Zwracam się do Pana, jako moderatora, za radą innych forumowiczów, tak jak i ja oburzonych faktem, że ktoś próbuje wykorzystać moją osobę do prowadzenia swoich własnych interesów, pisząc w moim imieniu opinie o sprzedaży jakiegoś zbiornika morskiego! Prosze o interwencje w tej sprawie i poinformowanie innych forumowiczów o tym ohydnym klamstwie! Jesli to mozliwe prosze rowniez o usuniecie tych wpisow i poinformowanie oszusta o nieodpowiedzialnym jego zachowaniu!

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Kelman

(...)

I Tyle w tym temacie. Temat zamknięty.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.