Skocz do zawartości
Slawekkrzyzanowski

Nowe BI Pellets w Canadzie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a jak dla mnie to akcja marketingowa w stylu:

d91d3a6c05768cea.jpg


90x50x50, sump 60l, 150W HQI Reeflux 12000K, 39W ATI Blue Plus, 39W ATI Purple Plus

Odpieniacz Sebastek Cone z AquaBee 2000/1, AquaBee 2000/1, JVP-101, JVP-102

1081983450.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wiedziałem że Ryśki to fajne chłopaki :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ceny to pellets wychodza dużo dużo taniej od zeovit i jeszcze taniej od rowy :) jakoś nikt nie narzekał na cene zeovitu gdzie za jedną butelke vódki z octem trzeba 150 zł zapłacic nie wspominając o pozostałych preparatach których termin ważności konczy sie po roku i jestesmy zmuszeni kupic nową butelke mimo iż połowa steraj została :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#256021 smithpl :

Przemku, a mnie krew zalewa jak widze ceny

rowaphos, wegla aktywnego niby specjalnego do akwarii morskich,

preparatow ballinga sprzedawanych w rozcienczonych butelkach z naklejka "znanych producentów" jako super preparaty do Ca, Mg...

Odpieniaczy deltec'a, BK, KZ ktorych stosunek material/wykonanie <--> cena wychodzi 1000% narzutu

Lamp LED, ktore producenci sprzedaja z narzutem 300% czy to produkcji czy to "przepakowywania z chinskich"

Pompy Koralia w cenie kilka razy pompy SunSun i niczym sie nie rozniace

Taka jest akwarystyka... morska

A co do pletkow, ja jestem z nich zadowolony i nie czuje sie wydymany. Juz wyszlo na dobre - nie musze kupowac wegla, antiphosow i paru preparatow KZ - Juz mam taniej. a doklada sie je na tyle rzadko ze ... po co ryzykowac z nowymi niesprawdzonymi kulkami skoro te dzialaja?

Oczywiście że masz rację - wiele produktów do akwarystyki morskiej ma ceny "z kosmosu"... Ani Bk, ani KZ (czy też wiele innych porduktów "firmowych") sprzedawane jest w cenach nienormalnych - choć te ceny i tak są dużo niższe w Polsce niż na zachodzie.

Co do lamp LED - bo widzę że tu pniesz do naszej firmy - z produkcją kompletnie wyszliśmy z Chin, teraz opieramy się już tylko na produkcji EU i USA - wyjątkiem są zasilacze, które robione są w HK - sprawa prosta - TEN SAM ZASILACZ produkcji TDK kosztuje 4 razy tyle.

Co do ledów - postawiliśmy w 100% na cree, od maja zaprzestajemy jakiejkolwiekj sprzedadaży lamp opartych o panele z diodami porduckji Nichia czy Epistar - i to nie chodzi tu o jakość - ale o to że takich paneli jes na rynku już wiele(może nie takich samych, ale z podobnym produktem)

W tej samej cenie co teraz 120W będzimey mieć 100W na Cree - i wybacz, ale 300% marży to chyba jakieś nieporozumienie - lub nie dotyczyło to naszej firmy, to rozumiem :)

Co do pelletów - jak napisałem, cena jest nie adekwatna do wartości produktu - i naprawdę kwestia miesiąca - dwóch, a bedą na rynku w cenie połowy tego co teraz...

i to nie PODOBNE pelety - ale te same - ten sam polimer.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne .Po wielu miesiacach coraz wiecej nas polubilo

te male diabelki(polimery).Mysle ze wielu z nas troche czsu spedzi na

doszlifowaniu tej nowej technologi rozwijania bakteri.Pewnie wielu

bedzie prubowalo zarobic troche kasy na tz Nowosciach.(zycze powodzenia)

Poprzez latwosc zmiany dodadkow chemicznych i naturalnych do polimetrow

jest bardzo mozliwe zaistniecie wielkich zmia jak nasze tenki bedom na sluzyly.

I napewno nasze dyskusje beda ciekawe,buzliwe i owocne.Czas pokaze.

Ps

Jedynie co was wszyskich prosze czymajmy sie tematu.

Rozumiem ze czsami kazdy z nas ma "zly Dzien"

Ale przeciez jest tu fajne miejsce pod kturym

nawe nasze baby na d*py nie zawracaja.

SK


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#256028 rysiu :

Panowie, a jak dla mnie to akcja marketingowa w stylu:

d91d3a6c05768cea.jpg

Jak sa naiwni to czemu nie.Pokazalem ,wytlumaczylem,bajer byl

i lykna .Nie muwiac kase przyniusl w zebach.


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, to nie zarzut, tak po prostu jest. Musi byc drozej aby zostawal shift na testy/badania/rozwoj. To sa uroki nowinek. Za nowosci sie placi i to sporo wiecej.

Pamietasz czasy swietlowek LED, potem pierwszych modulow na konfekcjonowanych chinskich modulach az... zatoczono kolo i stanelo na Cree ( nota bene o ktorych pisalemna samym poczatku watkow o LED lamp jako najlepsze rozwiazanie :-) )

ale to nowosci, a co z regularnymi produktami? Mimo iz latami nie wiele zmieniaja producenci to cena jak nowosci :-)

No ale tak Jak slawek pisze, zeszlismy z tematu...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to wszystko to pierd... kotka za pomocą młotka.

Cały swiat to jeden biznes i żądzą nim pieniądze. Dywagowanie kto ile ma marży ??? Po co ...

Panowie chcesz kupujesz nie chcesz nie kupujesz ... Albo sam się zajmij i zacznij produkować lampy Led, polimery, odpieniacze ... ciekawe jaką wtedy każdy z nas dałby cenę ... myślę że nie charytatywną.

Pozdrawiam


IMG 20130325 101320


Akwarium: 1000 l + sump 220 l
Oświetlenie: ATI PowerModule 8x80W
Pompa główna: RedDragon 6500
Odpieniacz: BubleKinge 300
Cyrkulacja: TUNZE 4x6105
Filtracja: BP + PO4x4 + Węgiel aktywny
Light Balling Fauna Marine dozownie Grotech III
Sterowanie IKS Aquaristik Computer
140 kg skały żywej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.