Skocz do zawartości
sPRYTny

Nano-Reef nie tylko na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakach urządzeń korzystacie oprócz komputera siedząc na www.Nano-Reef.pl?

Dopisujcie się:

1. sPRYTny - Telefon Samsung D780 + przeglądarka Opera Mini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorala F3


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nokia n97. niestety cos zdechlo czasu ostatniego i wbudowana przegladarka nie pamieta logowainia. :/ No ale coz. opera mini i smiga :-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung omnia + IE


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Witam

BlackBerry Curve 8900

przeglądarka BlackBerry Browser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natchneliscie mnie i pogrzebalem troszke w sofcie, efektem jest chyba pierwszy na swiecie post wyslany przez... lampe led :waving. Przepraszam tylko za brak polskich znakow i zla strone kodowa. chodzilo mi tylko o sprawdzenie takiej opcji no i dziala :).

teraz trzeba pomyslec o jakims praktyczniejszym wykorzystaniu tego pomyslu - moze oprogramuje jakis mechanizm gromadzenia danych o led i wysylaniu go do nas na serwer, czy cos podobnego...

wwwm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#266864 loccutus :

natchneliscie mnie i pogrzebalem troszke w sofcie, efektem jest chyba pierwszy na swiecie post wyslany przez... lampe led :waving. Przepraszam tylko za brak polskich znakow i zla strone kodowa. chodzilo mi tylko o sprawdzenie takiej opcji no i dziala :).

teraz trzeba pomyslec o jakims praktyczniejszym wykorzystaniu tego pomyslu - moze oprogramuje jakis mechanizm gromadzenia danych o led i wysylaniu go do nas na serwer, czy cos podobnego...

wwwm.jpg

Niesamowicie bezużyteczne...

Co do tematu- iphone 3g


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żle na to patrzysz. Nie mówie że jest sens implementować przeglądarkę www do komputera sterującego lampą LED, ale jeśliby tą lampę za $4000 miał rozwalić np. padnięty wentylator za $10, to lepiej żeby ona powiadomiła o fakcie takiej usterki właściciela w każdy możliwy sposób - nieprawdaż ?

Inna sprawa, że to jest jednostka kontrolująca nie tylko lampę ale i szereg innych modułów (prototypowych w tej chwili) - ph, zasolenia, dolewki, temperatury itd... a tu już jest pole do popisu - można np właścicielowi popsuć wakacje wysyłając mu maila że zalał sąsiadów, czy inne takie tam.... Chodziło mi o samą możliwość, a przypomniał mi o tym ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wyslac ludziom wirusa.

Wracasz z wakacji i wszystkie ryby chore na ospe:D

Zbijalem sie z ta Motorola F3, tam zamiast wyswietlacza jest papier elektroniczny. Teraz E71 czasami acer aspire1 wszystko na operze.

Wkrotce nokia N9


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Omnii jade i też opera. IE mi sie niestety wiesza. Nie wiem co jest a nie chce mi się resetować na twardo telefonu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.