Skocz do zawartości
sPRYTny

Nowy ReefMax 100 [300l]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapitan

O dzięki, przeoczyłem to :) Wygląda jak zwykłe akwarium z doklejonym palmtopem na pokrywie ;p

Napatrzyłem się w Irlandzie na Red Sea Maxy i liczyłem na zaokrąglone szkło itd...

Jak dla mnie to krok wstecz względem pierwszego reef maxa. Komputer powinien być opcją, a wygląd zestawu priorytetem. Oni chyba stawiają na gadżeciarzy którzy napalą się na ten wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

nie szkoda wam czasu na te jałowe dyskusje :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza plotka głosi że nim drzewa zakwitną będzie w sprzedaży rm 100,

ale z tym rm 100 to jak z diablo III, niby już jest ale go nie ma :D


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są już jakieś zdjęcia gdzieś? Bo na stronce aquaela nie ma nic o "100".

są takie modele samochodów, prototypy, które nigdy nie trafiają do seryjnej produkcji ;)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic na stronie Aquaela, jedyne zdjęcia w sieci to te które sa na naszym forum wykonane przez naszą ekipę na finałach Primus Inter Pares :whistle: Jakkolwiek wszystkie informacje podane przeze mnie sa oficjalne i potwierdzone przez firmę Aquael, mam stały kontakt, jeśli kogoś coś jeszcze interesuje to pytać, choć wydaje mi się, że wszystkie informacje zostały już tu zebrane :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże czy cię nie wprowadzili w błąd :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw całkiem fajnie się prezentuje, jak ktoś ma np kota czy ptaki i klatka jest otwarta to nie musi się martwić że mu coś spadnie do wody lub kot się zainteresuje i będzie łowił :) ciekawe tylko jaka cena za ten zestaw obstawiam że coś koło 3500-6000 jeżeli większa to nie ma co ukrywać że nikt im tego nie kupi chyba że dodatkowe bajery do pokrywy by dali np wejście HDMI i Głowicę DVB-T :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niebawem ma być premiera...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentaz do niego tez nie jest pozytywny.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz lepszy, mimo wszystko trzeba wspierać rodzimą produkcję :whistle:

Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspieranie polega na kupieniu,wiec berz go.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspieranie polega na kupieniu,wiec berz go.

a gdzie dają :) ? Są różne formy wspierania :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy realistami... panel dotykowy LCD i ładna pokrywa to nie szczyt możliwości tego co mogli zaoferować.... Razi mnie po oczach ta lampa.. Jeśli już nie potrafili poskładać czegoś na ledach a te tuby dołożyć ze dwie na dodatek to mogli już wsadzić HQI.. liczył ktoś ile wyniesie zmiana takich rur po 6mc?? Zestaw za 10K i serwis kwartalny prawie za 600zł.. paranoja.. Wspierajmy nasz kraj i jego przemysł... Ale nie dajmy się tez oszukiwać...

Osobiście uważam, że jest to tandeta i nie wypał...

No chyba że ta cena 10k to jakaś wyssana palca przez forumowicza któregoś... ja ten zestaw wyceniam na MAX 5K. PLN

Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że oszustwem nie jest to że ktoś poskłada trochę plastiku i szkła po czym twierdzi że to wszystko jest warte 10k zł?? Dla mnie to jest jawne oszustwo i naciąganie ludzi. Bo na pewno znajdą się tacy którzy są skłonni zapłacić takie pieniądze za coś co ładnie wygląda.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz produkt jaki widzisz.Oszustwem było by gdyby przysłali ci paletę z cegłami zamiast nowego akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiak a Bugatti Veyron to dla Ciebie też oszustwo? Przecież to tylko trochę aluminium, innych metali, plastiku i za to mam dać 4 000 000 PLNów? To oszustwo? Nieeee, to po prostu kaprys ludzi, których na to stać :thumbsup:


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, ktoś kto ma krztynę rozumu i wiedzy, na pewno nie wyda 10k na takie dziadostwo, bo nie ma się co oszukiwać parę osób z forum zrobiło by na zamówienie podobny zestaw za sporo lepsze pieniądze (albo przyzwoitszy za podobne). Ale spokojnie, znajdzie się paru ludzi którzy mają za dużo kasy a za mało czasu na czytanie i biznes się kręci.


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie wczoraj słyszałem że aquael wycenił swoje nowe dziecko na 1500 euro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że oszustwem nie jest to że ktoś poskłada trochę plastiku i szkła po czym twierdzi że to wszystko jest warte 10k zł?? Dla mnie to jest jawne oszustwo i naciąganie ludzi. Bo na pewno znajdą się tacy którzy są skłonni zapłacić takie pieniądze za coś co ładnie wygląda.

Sorki ale chyba nikt nie twierdzi że jest tyle warte...tylko taka jest jego cena a ty za tyle kupujesz albo nie.

Wiekszość towarów sprzedawanych u nas nie jest warta swojej ceny a jednak ludzie biorą.

Poza tym sprzedawanie po cenach tyle ile warte...napewno daje zysk dla firm aby mogły zatrudniać ludzi i jeszcze zarabiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chery_ukasz Pokaż mi samochód który ma 1001KM i jeździ po ulicach wypuszczony z tą mocą seryjnie z fabryki, do tego został złożony ręcznie i cała jego karoseria to kompozyty najwyższej klasy. I tak wolał bym R8 ;]

Wracając do tematu... fakt, może nie oszustwo.. ale naciąganie i i przedstawianie tandety jako coś zajebistego wartej ceny podanej przez producenta to nic innego jak udowadnianie sobie że nasz kraj to ciemnogród..

@mariuszduch a ja słyszałem że rozdajesz korale za free..

Na pewno gdzieś leży prawda... ale gdzie to każdy potrafi sobie to uświadomić..

Nie ma oficjalnej informacji... nie ma żadnej ceny...

Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.