Skocz do zawartości
Przemek

Konkurs - MŚ w RPA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapewne wielu z Was z dużym zainteresowaniem(podobnie jak ja :waving ) ogląda aktualnie trwające mistrzostwa świata w piłce nożnej - w związku z powyższym chcielibyśmy zaproponować konkurs w typowanie zwycięzcy mistrzostw oraz wyniku meczu finałowego.

Zasady zabawy są proste - a mianowicie:

1. Każda osoba może typować tylko jeden wynik i jednego zwycięzce turnieju(podajemy parę finałową - np. Hiszpania-Niemcy - 2:0).

2. Raz wpisany wynik można edytować wielokrotnie(pod wpływem np. rozmów z sąsiadem ekspertem, szwagrem:) do momentu zablokowania wątku - momentu rozpoczęcia gier ćwierćfinałowych - do godz. 24:00 1 lipca 2010r. Po tym terminie wątek zostanie zablokowany.

3. Głosowanie poprzez zakładane multikonta(te same konta należące do jednej osoby) unieważnia oddany głos(z wszystkich kont). Usuwane są także automatycznie kolejne wpis w typowaniu umieszczane przez tego samego autora.

4. Osoba która wytypuje zwycięzce Mundialu a także "trafi" najbliższy wynik finałowego meczu - wygrywa nasz mały konkurs.

5. Nagrodą w konkursie jest elektroniczny miernik PO4 firmy Hanna Instruments.

po4checker.jpg

6. W przypadku wytypowania tego samego wyniku przez kilka osób - decydowała będzie data wpisu - kto pierwszy wytypuje ten wygrywa(liczy się data wpisu lub edycji postu).

Dla przykładu: jeśli osoba A jako pierwsza dokona trafnego typowania, podobnie jak osoba B która to zrobiła po niej - to jeśli A dokona edycji postu i jego data(tej edycji) będzie późniejsza niż data wpisu osoby B - to B wygrywa(mam nadzieję że wyraziłem się jasno - jak nie - proszę pisać).

Wszystkim życzę powodzenia - Administratorzy i Moderatorzy nie mogą brać udziału w konkursie - niestety :waving

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia 2: 0


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja też

Puerto Rico - Gwatemala 2-3

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - ale nie doprecyzowałem - podajemy parę finałową wraz z wynikiem meczu finałowego.

Slawek i Grzybsonik - proszę o uzupełnienie wpisu.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna - Niemcy 2:1

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brazylia - niemcy 2-1


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meksyk-niemcy 2-1

w związku że moje faworyci juz odpadli to moje nowe typy to:

Niemcy-Brazylia 2:1


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zdanie

Filipiny - Bangladesz

6-0

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego admini i mody nie mogą brać udziału?

Znają już wyniki finału? :waving


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia 2:1 Argentyna :waving


tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agentyna -Brazylia i wygra oczywiście Agrentyna :waving 3:1


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że Polska reprezentacja jest rozstawiona w finale za sprawą różowo-dzikiej karty obstawiam finał

Polska - Korea Północna i pomimo obaw przed atomówkami, nasza obrona z pomocą tarczy antyrakietowej dała rade i strzelając bramkę z Baraca w 120 min zapewniamy sobie mistrzostwo wygrywając 1:0 po nieziemskim widowisku:)

PS Po konsultacjach z kolegą dopuszczamy jeszcze jeden scenariusz, a mianowicie:

"myślę ze bramkę strzeli Kuszczak który od meczu z Kolumbią zawzięcie trenował strzały na bramkę rywala z własnego pola karnego"


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:waving;):waving:clowning:clowning:clowning:clowning:clowning:clowning:clowning:clowning

A ja nadal obstawiam Gwatemala-Bengladesz 6-0

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia - Niemcy 3:1


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Niemcy 2 : 1


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna-Brazylia 1-0


baniak: 400l, odpieniek: Bubble King 180, 2xtunze 6055, 1x Tunze 6105,1x tunze 6025, lampa 350W LED + 2*39W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna-Holandia 2:1


Panelowe 148 l. (82/47/47 - 15cm panel boczny). Miniflotor AM, Tunze 6025 w obieg, Koralia 4 cyrkulacja. 6x 24W T5 ATI w obudowie DIY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.