Skocz do zawartości
Przemek

Konkurs - MŚ w RPA

Rekomendowane odpowiedzi

USA-ARG 1-2


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna - Niemcy 3:1


100x55x55 SUMP-62L, 4xT5, cyrk-2x5000 i 2x2600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki chlopaki za offtopa w offtopie, ale smiac mi sie dzis w pracy chcialo :-) Ja tam pilka sie nie interesuje za bardzo wiec udzialu w zabawie nie biore. :-) Za to szkoci sa mocno przejeci niedzielnym meczem angli z niemcami. Mamy jednego inzyniera z niemiec w firmie i dzis dostal oficjalne pismo od zalogi, ze jezeli niemcy przegraja z anglia to firma wprowadza zakaz posiadania niemieckich samochodow :-)) wiec nie wazne kto wygra - wazne by anglia przegrala :googleye

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto stawiał na Anglię? :googleye

Swoją drogą - piękny meczyk..


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy wygrają ten turniej zobaczycie :/. Przepraszam nie Niemcy tylko Turasy i folksdojcze dla Niemców :googleye ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#269747 loccutus :

Niemcy wygrają ten turniej zobaczycie :/. Przepraszam nie Niemcy tylko Turasy i folksdojcze dla Niemców....

Masz na myśli Podolskiego i Klose ....... itd ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#269751 loccutus :

tak, itd...

Z tej strony Cię nie znałem :googleye nie wiedziałem że taki rasista z Ciebie :strutin


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasista zaraz :googleye... uważam tylko, że w sporcie i na wojnie trzeba walczyć dla swoich. A jak słyszę w komentarzach dziennikarzy że "Polacy w niemieckiej drużynie" to mnie krew zalewa... jacy Polacy ?? A do Turków nic nie mam, kraj piękny, byłem zwiedziłem, żarcie zjadliwe, tylko też niech swój honor mają i przestaną Niemcom w d.. włazić za socjal...

No i za te Anglie.. co mi ją 4:1(2) zmiażdżyli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale angole w ogóle nie grali - trochę mi ich szkoda, choć wiem że gdyby druga bramka była uznana przez sędziego - losy meczu mogłyby być zupełnie inne.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że za daleko od tematu jesteśmy, niech moderator wykasuje ten wątek w tym temacie bo znowu będzie na mnie że zadymę robię :googleye


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz sie, jak ich tak pojechali od samego początku tą swoją wunderwaffe? No i fakt - sędzia kalosz :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#269758 loccutus :

Dziwisz sie, jak ich tak pojechali od samego początku tą swoją wunderwaffe? No i fakt - sędzia kalosz :googleye

To fakt ! Sędziowanie do bani :banghead


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#269755 loccutus :

Rasista zaraz :googleye... uważam tylko, że w sporcie i na wojnie trzeba walczyć dla swoich. A jak słyszę w komentarzach dziennikarzy że "Polacy w niemieckiej drużynie" to mnie krew zalewa... jacy Polacy ?? A do Turków nic nie mam, kraj piękny, byłem zwiedziłem, żarcie zjadliwe, tylko też niech swój honor mają i przestaną Niemcom w d.. włazić za socjal...

No i za te Anglie.. co mi ją 4:1(2) zmiażdżyli....

ja tam sie Podolskiemu nie dziwie chlopak podobno kilka razy pisał do związku że chce grać dla naszej drużyny kilka lat temu i co olali go kompletnie, więc dobrze zrobił jak Polacy nie chcą to bez łachy, na Kubice też nikt nie chciał wykładać kilka lat temu,to też się nie dziwie jak mówi że bardziej czuje się sportowcem niż Polakiem ...


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę edytować swoją poprzednią wiadomość - aby nie wprowadzać zamieszania.

Jeden użytkownik - jeden post.

:googleye


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

nie wiem z kim wygraja, ale Niemcy beda mistrzami swiata hihi bedzie jakies 3-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazyli - Niemcy 3:2


Pozdrawiam

Łukasz

Moja "160-tka" ma juz ponad rok ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Argntyna-Niemcy? przeciez graja w sobote,i mam nadzieje ze nimcy wygraja bo z ojcem sie zalozylem ze Brazylia bedzie mistrzem a n stawia na Argentyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.