Skocz do zawartości
Ziemniok

ŚLĄSK - potrzebna pomoc (przechowanie)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam problem z moimi koralami, ogólnie baniakiem... Tutaj szczegóły : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=29825&n=last#bottom

Mam dokładnie 9 małych szczepek SPSów - 2x Montipora Digitata, Acropora, 4 x Seriatopora caliendrum, Seriatopora hystrix, pavona cactus na małych, standardowych podstawkach.

Acropora, montipory i seriatopory mi lecą ( nie wiem co będzie z innymi SPSami ). 9 lipca wyjeżdzam, proszę kogoś ze Śląska (jestem z Katowic) o przetrzymanie tych dosłownie 9 szczepek gdzieś na okres miesiąca... bowiem po przyjeździe mam operacje i wykaraskam sie ze szpitala na przełomie lipca i sierpnia.

Proszę kogoś ze śląska kto ma ciut miejsca i dobre warunki dla SPSów o pomoc... Spróbuję się jakoś odwdzięczyć :strutin

Pozdrawiam.

PS. Mówiono mi w erybce że jak jakiś problem to od razu bić do nich... może to OT, ale obsługa stała się niezbyt uprzejma i dziś nie mają miejsca nawet na kilka szczepek... a to zajmuje powierznię talerza.. No ale cóż - nie mogę mieć pretensji, bo to nie hotel dla korali. Tak tylko się wyżaliłem.:waving


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie w takiej nie do końca rozpoznanej sytuacji to musieli by mieć osobny zbiornik na twoje korale.


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w e-rybce jest kolego obsługa bardzo miła


akwa 330L hq 2 x 150w rafa 50 korali odpieniacz best 400+paler hed 2500 1x t8 marine glo 2x pompy jvp 102 zeo star 2 sump 200L w sumpie dsb20cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o tym dyskusja - bo korale są już u kolegi, lecz odniosę się do twej wypowiedzi.

Obsługa jest miła, ale zajmują się kilkoma klientami na raz, ceny mają średnie, wszystko jest na szybko... Sklep jest wg mojej opinii zmanierowany (nie tylko wg mojej opinii) bo wie, że klienci i tak przyjdą.

Idźcie do Acropory w Wawie... to spotkacie się z podejściem godnym pochwalenia.


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

I znowu Kolega Ziemniok...

W piątek dzwoniłeś do naszego sklepu że wyjeżdżasz na 2 tygodnie do Egiptu ( w innych Twoich postach jest o tym wyjeździe mowa - a nie jak to teraz ująłeś szpital).

Moja Mama która rozmawiała z Tobą Wyjaśniła Tobie że Dzisiaj jak i pod koniec tygodnia będziemy mieli nowe dostawy, Aktualnie w Zabrzu nie ma gdzie palca wsadzić a co dopiero po dostawach. Więc koralowce przy takim przeciążeniu mogą polecieć totalnie.

A znając Ciebie i Twoje nastawienie do sklepu obsmarował byś nas że nie potrafimy zająć się koralowcami!

Oczywiście pomagamy klientom, radą i pomocą gdy klientowi pękło nie nasze akwarium przyjęliśmy jego zwierzaki na przetrzymanie, albo jak powódź zalała klienta to z łódki ewakuowaliśmy jego zwierzęta. Dla niego nawet przygotowaliśmy oddzielny system gdzie przybywają zwierzaki.

Żebym nie był gołosłony:

powodzpowod015.jpg

Panie Ziemniok Bardzo prosimy o dalesze nie wypowiadanie się o naszym sklepie gdyż jest Pan strasznie negatywnie nastawiony do Nas. I co byśmy nie zrobili to w Pana Przypadku zawsze będzie Źle

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ja nie kupiłabym korala z akwarium, gdzie widzę że coś pada... A te Twoje korale Ziemniok w dobrej kondycji nie były.

W eRybie obsługa jest miła, nie widzę różnicy w porównaniu do Acropory. Ceny Acropora ma wyższe, choć niestety muszę przyznać że ostatnio Tomek ją goni i w tym aspekcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezaleznie jaki to byłby sklep, to mądrze napisał @Nikiel --->

#270665 Nikel :

W sklepie w takiej nie do końca rozpoznanej sytuacji to musieli by mieć osobny zbiornik na twoje korale.

żaden sprzedawca, nie może/nie powinien sobie pozwolić na takie ryzyko i do zbiorników z życiem na handel, dokładać chore korale.

nie każdy też ma czas i możliwość tworzyć w sklepie dodatkowe "szpitalne zbiorniki".

a co do e-rybki (pamiętajmy o REGULAMINIE :)), to ja mogę powiedzieć tylko BARDZO DZIĘKUJĘ: za pomoc, za wyrozumiałość, za elastyczność ! Tomku pozdrawiam Ciebie i Mamę :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by tak sklep e-rybka brał korale od wszystkich co jadą na wakacje to była by to przechowalnia a nie sklep a ceny nie są wcale wysokie przecież nikt cie nie zmusza do kupywania tam kolego ziemniok zawsze możesz jechać do acropory do warszawy


akwa 330L hq 2 x 150w rafa 50 korali odpieniacz best 400+paler hed 2500 1x t8 marine glo 2x pompy jvp 102 zeo star 2 sump 200L w sumpie dsb20cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na obsługę w e-rybce nigdy nie narzekałem. Zawsze uprzejmi i mili. A że mamy kosztowne hobby - no cóż, sami sobie takie wybraliśmy :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

Najpierw napisałeś, że obsługa zmanierowana, że ceny nie teges itp. a potem prosisz o pomoc, no to chyba każdy by się wypiął. Złego słowa na e-rybkę w Zabrzu powiedzieć nie mogę, a parę tysięcy już tam zostawiłem.

PZdr

Victor


Nie robię rzadnych błędów w postach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.