Skocz do zawartości
Kris_77

amazing reef tanks - kalendarz 2011

Rekomendowane odpowiedzi

hej

chciałbym wydać jakiś fajny kalendarz - żeby nie dublować pomysłu Sławka ja zaproponuje kalendarz najładniejszych polskich akwariów - tak co by się pochwalić przed światem naszymi baniakami - do kalendarza będzie zestaw tapet na pulpit co by kazdy nawet bez kasy mógł sobie "powiesić" fajne zdjątka

pewnie były by to kolaże z dużym FTS-em i mniejszymi szczególikami np macro - calość w nowoczesnej formie - format nieznany

pytanie do Was - mamy 12 fajnych akwariów - damy rade?

oczywiście ktoś musi być pierwszy więc zaproponuje na start pewniaków - akwarium Andrzeja i Krzysztofa - mam pare innych typów - ale chciałbym poznać Wasze

proponujcie resztę - zaznaczam, ze raczej powinny to być naprawdę ładne akwaria - a nie koniecznie "akwarium kolegi"

czekam na propozycje

pozdr

kris


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris_77 - pewnie że mamy.

Szymon, Andrzej, Krzysiek, TY, Natan, Nika, Tomajk, Osad, Efendi............... i wiele wiele innych wspaniałych zbiorników.

Od mini, nano do maxi.

Jestem za, popieram i mogę poszperać w naszej galerii co kto ma i czy się zgodzi żeby wystartować w konkursie na kalendarz.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie fajnie by było zebrać akwaria nie tylko z forum - na bank są super zbiorniki gdzieś pochowane :) jak znacie takie - dawajcie znać

to nie ma być kalendarz akwariów z forum - a wizytówka poslkich najładniejszych akwariów

również akwaria założone przez firmy jeśli zasługują powinny się pojawić

ale oczywiście chciałbym tez aby był to jakiś szeroki przekrój - czyli rożne rodzaje i rozmiary :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze na mojej stronie znajdziesz interesujace Cie fotki

http://kalibra.com.pl/akwarium/

pozdrawiam


" Świadomość piękna podwodnego świata jest dla dziecka pasją całego życia..."

Aktualnie pielęgnowane akwarium 1000 L

Poprzednie akwaria 500 L , 1200 L , 400 L (TOTM 02.2013 )

-----------------------------------

gallery_7726_2489_32720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...moze powinno sie wrocic do akwarium Merriq,najpieknijszego jakie widzialem i jakby nie bylo bardzo pionierskiego...dla mnie jej akwarium jest dowodem na to ze mozna osiagnac rzeczy prawie niemozliwe...a i zdjecia z tego co pamietam byly dobrej jakosci...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka wybranych akwariów - to tylko jakieś tam propozycje - będę tu stopniowo wrzucał wszystkie baniaki które jakoś już trzymają poziom - oczywiście bez wybierania lepszy gorszy - więc kolejność przypadkowa - i to że trafiają tu teraz to nie znaczy, ze następne które wstawię będą gorsze ...

efendi.jpg

natan.jpg

rafal.jpg

tomajk.jpg

nika.jpg

kris.jpg

skiba.jpg

c.d.n


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAVO!!!

ja jestem zachwycona i pomysłem i tak szybkim działaniem!

tyle pięknych zbiorników można zebrać na "jedną ścianę"!

jeszcze raz brawo, i super, że nie na gadaniu stanęło (jak to często bywa) :)

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kriss_77 to Pan Adam Rybowski


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie - będzie na pewno :strutin projekty właśnie powstają - a co do wyboru akwariów jakie się tam znajdą to jeszcze się zastanawiam - raczej odbędzie się to po za forum...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna idea, polska morszczyzna wysoko stoi, dobrze byloby to "dobrze" pokazac, kalendarz tego typu czy strona ktora stworzyles wskazuje na samoswiadomosc wysokiego poziomu;) Tak trzymac. Pozdrowki


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :(

jest paru ludzi, którym zależy, żeby "to wszystko" trzymało poziom - i ja po prostu do nich nalezę :)

i nie ważne czy to akwarium - aranżacja - szafka - kalendarz - koszulka czy strona www ...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

po małej przerwie powracam z przygotowaniem kalendarza - żeby nie było, że temat padł

powoli zaczynam kompletować fotki

możecie wstępnie napisać kto byłby chętny zakupić taki kalendarz - są 2 opcje - tańsza i droższa - jaka będzie jeszcze nie wiem - na pewno różnią się jakością i formatem

narazie trzymam się wersji wypas - format około A2 w poziomie ...

pozdr

kris


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale daj jakieś widełki cenowe bo tak to trudno zgadywać. Ile 50, 100, 150 zł jeden?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie wiem - będę w tym tygodniu gadał z drukarnią - może czegoś się dowiem

dowiadywałem się tylko do jakiego formatu można drukując cyfrowo - i niestety tylko do A3 a chwiałbym coś większego

no i oczywiście, że cena zależna jest od ilości egzemplarzy - nie robię tego komercyjnie więc wolałbym zebrać chętnych i zamówić tyle egzemplarzy + ewentualny zapas

rozumiem, że ciężko się określić nie znając ceny - ale tak samo mi drukarnia będzie wyceniać - poprosi o ilość i coś muszę podać ...wierze, że są osoby które chciały by mieć taki kalendarz na ścianie w domu czy w firmie - i dla nich aż tak wielkiego znaczenia ta cena nie będzie miała - pod warunkiem, że nie będzie jakaś kosmiczna


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak Skoczek napisal, choc rzad wielkosci ceny by sie przydal - dla mnie nawet zakres cen takich wielkoformatowych drukow, pewnie na odpowiednim papierze itp jest pelna niewiadoma.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram się określić jakieś widełki dla np 50 sztuk kalendarza... może wtedy będzie łatwiej

bo cena to tak jak mowie

- ilość

- format

- papier

- efekty typu lakier czy folia

nie znam się za bardzo na druku - więc wszystko wypytam lada dzień...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak format a A2 to ja moge dac nawet 200zeta tylko mam prosbe :)

Jezeli jest taka mozliwosc i wlasciciele akwariow nie maja nic przeciwko to mozna by drukowac kazdy miesiac na jednym arkuszu a na odwrocie opis baniaka.

A dlaczego? bo potem gilotynka odnicanie tygodniod z dolu, a foty w anty ramy i na sciane obrazki jak znalazl.

No bo co potem z takim kalendarzem?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.