Skocz do zawartości
Kris_77

amazing reef tanks - kalendarz 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Gzregorz - chciałbym, żeby kalendarz wyglądał tak, żebyś chciał go powiesić na ścianę - nie jako kalendarz bo potrzebujesz datę - a właśnie dla pięknego zdjęcia..

same daty są tak naprawdę najmniej istotne i będą one zmarginalizowane...

opis jest zbędny poza notka o litrażu imieniu i nazwisku właściciela + ewentulanie mieście

tak - każdy ma być na osobnej stronie - 13 kart razem z okładką - połączone delikatną tzw sprężynka :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore:playing


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek ja bym chciał dwa - ale ........... mam nadzieję że mnie będzie stać :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze kalendarz ksiazkowy taki do plecaka,teczki by zrobic? Co Wy na to? Napewno bardzo poreczna sprawa,wiadomo korzysta sie na biezaco :) Ale sciennym tez nie pogardze :)


45 literków,konikarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak widzę celujesz w druk offsetowy - to dobrze :)

źle bo przy tym co byś chciał są b.duże koszty stałe niezależne od nakładu np. rzędu 3000zł netto,

czyli może się okazać że 100kalendarzy będzie kosztować (strzelam) 4000zł, a 300szt np. 4500zł )

generalnie im większa ilość tym lawinowo maleją koszty jednostkowe :D

Dlatego dobrze oszacować zapotrzebowanie, tak by nie brakło, bo wtedy, wszystko od nowa :)

ps. nie sprężynką, a spiralą :)

edit : Matt321 : jak miałby taki kalendarz książkowy wyglądać ? wstawki ze zdjęciami, czy np. każda kartka związana z morszczyzną ?


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz rzecz dyskusyjna jak taki kalendarz miałby wygladac :) Napewno fajna okladka,jakies moze wstawki ze zdjeciami albo całe strony zdjecia albo jakos połówkami to juz do dogadania :) Mysle ze niektórym bardziej by posłuzył niz scienny :)


45 literków,konikarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę nie do końca wszyscy zrozumieli idee kalendarza

jest to forma pokazania pięknych polskich akwariów w formie kalendarza - firmowana "marka" amazing reef tanks - czyli coś mocno wizerunkowego - coś co można będzie z dumą pokazać po za naszymi granicami

nie jest to typowy kalendarz jak np zaproponowałeś (Matt321) - to nie do używania - to dla koneserów lubiących piękno związane z akwarystyką morską

prace projektowe zostały na tym etapie zamknięte - teraz zbieram 12 zdjęć z których być może stworze to co zaplanowałem - lub dobiorę nowy bardziej pasujący styl, żeby je spiąć w całość

@spirou - chciałbym, żeby to był offset - ale boję się, że cenowo możemy nie wyrobić - tym bardziej, że jak widzę zainteresowanie ogromne :)

napewno okaże się też po otrzymaniu zdjęć czy ich jakość pozwala na większy dokładny wydruk... czy może trzeba będzie zejść do formatu A3 w najlepszej jakości druku cyfrowego...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris_77: to moze zrob chocby wstepna liste chetnych na kalendarz - ja chetnie kupilbym przynajmniej jeden, nawet jakby sie znalezli chetni na tylko 50 sztuk, to i ile cena podane przez spirou sa w miare akuratne sztuka kosztowalaby do stowki, czyli chyba w miare akceptowalna bylaby.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MateuszD - własnie staram się to zrobić - wątek przegląda mnóstwo osób ale wpisów typu "chętny" brak :)

jeśli uda mi się skompletować 12 zdjęć - to ja go i tak wydam - choćby sobie na ścianę :) i na pamiątkę właścicielom akwariów w nim znajdujących się...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris_77: watek ma troche za dluga nazwe - jak sie patrzy na stronie glownej to z 'kalendarz 2011' widac tylko pierwsza literke (przynajmniej u mnie na kompie), i troche nie jest jasne ze chetni maja sie deklarowac - choc z tym to u nas jak pamietam bywalo roznie - znaczy rzeczywiste zakupy troche sie rozmijaly z deklaracjami :) - ale sprawa jest super i mam nadzieje ze sie doczeka szczesliwego wydania :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede podawał cen bo było by to odebrane jako reklama,

ale 100szt na offsecie to koszt nieco ponad 50zł, dla porównania przy 1000szt to koszt nieco ponad 10zł.

Więc różnica spora. Dobrze oszacować zapotrzebowanie, no i mieć kasę albo zebraną, albo założyć a sumaryczna kwota nie jest mała.

w każdym razie ja się piszę co najmniej na sztukę :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#293803 SkoczekPL :

Krzysiek ja bym chciał dwa - ale ........... mam nadzieję że mnie będzie stać :)

ja tyż bym chciała dwa, może trzy ale jakieś widełki cenowe również byłby miło poznać :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również byłbym chętny na przynajmniej jeden


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega spirou podal szacunki: przy 100 to koszt ok 50 (niech bedzie +-50% nawet), przy 50 sztukach koszt bedzie x2 itp - teraz wszzystko zalezy na ile egzemplarzy beda chetni :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mozesz zrobic tego w formie ankiety

2 pytania i po imprezie wtedy zobaczysz jakie jest stosunkowe zainteresowanie


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem zapytanie do drukarni - na 50 sztuk - format A2 offsetem i A3 cyfrowy

czekam na odpowiedź - może jak poznamy jakieś bliższe wyceny to będzie łatwiej podjąć decyzję i się wstępnie określić


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max1974: tylko 100 osob kliknie w ankiecie ze sa chetni a potem szukaj wiatru w polu :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris trzymam kciuki za realizacje projektu. Wiem ze na wersje w jezyku angielskim nie ma szans, ale tylko wspominam o tym jezeli to ma byc bardziej pokazanie Polskich akwariow niz typowy kalendarz scienny.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - oczywiście, ze to tylko w języku angielskim :)

choć w sumie po za okładką to nie ma za dużo tekstów :)

nazwy miesięcy + cyfry dni + podpis właściciela


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#293892 MateuszD :

max1974: tylko 100 osob kliknie w ankiecie ze sa chetni a potem szukaj wiatru w polu :)

tak ale to ze napisze ze kupie a pozniej nie wzeme przeciez nikt mnie nie zmusi do zakupu

chodzi tylko o poznanie skali zainteresowania


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak w angielskim to super. W takim razie moje zamowienie jest na 3szt.

PS. Tak offtopowo co do jakosci stozkow nie ma co komentowac. Robota zrobiona, Skiba wykonal dzielo. Szkoda tylko czesc chetnych zdecydowala sie na tansze substytuty na chinskim e-bay.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę ze 2 szt.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info z drukarni:

Maks. format arkuszowego druku cyfrowego (u nas) to ok. 310 x 460 mm (więc trochę więcej niż A3 [297 x 420])

Można także wydrukować większy format z plotera - drukujemy na ploterze pigmentowym EPSON9880 dedykowanym do najwyższej jakości reprodukcji foto i prac artystycznych. Może Pan także połączyć dwie techniki i wydrukować część w formacie A3+ a kilka, kilkanaście w formacie większym (dowolnie większym).

Dla formatu A3+ (maks. 310 x 460 mm), 13 kart jednostronnych bindowanych drutem czarnym z zawieszką (w cenie plecki z czarnego kartonu).

10 szt = 279,00 + VAT

25 szt = 651,00 + VAT

50 szt = 1290,00 + VAT

100 szt = 2316,00 + VAT

Dla formatu A2, papier fotograficzny, 13 kart - druk ploterowy

1 szt = 212,00 + VAT

5 szt = 982,00 + VAT

10 szt = 1801,00 + VAT

czyli wychodzi na to, że można będzie dla kolekcjonerów wydrukować wypasione większe formaty

lub jak ktoś chce low cost to a3 cyfrowy...

przemyślę to jeszcze


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.