Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

i w tym momencie konkurs umarł :D ciekawe czy ktos przebije Krisa :)


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris_77 wierzę, że bardzo dużo pracy włożyłeś w swoje projekty, ale szczerze? Kubek na froncie podoba mi się bardzo, prosty i fajny, mam tylko zastrzeżenia co do rodzaju szkła, będzie zaraz upalcowany, poplamiony na brzegach, zacieki etc. tak jest na tego typu szkle, wolałbym czarna ceramikę na połysk. I jeszcze trochę na "nie", koszulki żadna rewelka, jakbym miał możliwość jej zakupu, to nie wiem, czy bym zakupił, takie "se", nie ma szału, porównałbym ją do tanich koszulek z nadrukami z reserved, ravel, cropp, house etc. czyli takie nie wiadomo co. A wydaje mi się, że koszulka musi mieć to coś, co ją wyróżni od innych, koszulka, która założymy z dumą, która będzie inna niż wszystkie. Oczywiście pracy dużo, kreatywność na 6+, ale moim zdaniem "tak se" jeśli chodzi o koszulkę dla wszystkich forumowiczów, koszulkę dla naszej społeczności.

Szkrobnąłem też jakąś koszulkę, zainspirowała mnie dziś reklama serialu Little People. Big world. na discovery. Teraz ja czekam na ogień krytyki :)

projekt1g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281439 LiZaRd :

mam tylko zastrzeżenia co do rodzaju szkła, będzie zaraz upalcowany, poplamiony na brzegach, zacieki etc. tak jest na tego typu szkle, wolałbym czarna ceramikę na połysk.

Mam taki kubek tylko z jasnego szkła i jest 100 razy lepszy od ceramiki, na której wszystko znać, począwszy od palców, a zakończywszy na pozostałości po płynach. Mnie osobiście pomysł ze szklanym kubkiem pasuje najbardziej.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, najpierw prosisz o komentarze a potem się obruszasz. Nie podoba mi się pchanie angielskiego wszędzie gdzie się da, czy trzeba czy nie, tak po prostu :D jak widać nie tylko mnie najbardziej się podoba dwójka. Lizard, widzę też po naszemu się nie dało :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zaatakowałeś" - to skomentuje i ja :)))

jeśli szukasz koszulki na zlot morszczaków czy do pisania na forum przed kompem to ok - jak pisałem - ja zaprojektowałem koszulki w których nie wstydziłbym się wyjść praktycznie wszędzie :D

dla mnie wstawienie błazenka nazwy i www to nie "projekt" :D że zacytuje newsa o konkursie "Drzemie w tobie talent graficzny? Lubisz projektować? Masz zmysł plastyczny?" ... sorki gdzie ten talent? zmysł plastyczny? bo lubić może lubisz :D

dla mnie gadżetem dla każdego forumowicza jest kubek - z wyraźnym logiem i tyle - czy to będzie szkło czy porcelana czy glina :D

ale fajnie, ze masz zdanie i chęci coś robić :D i poważnie nie chodzisz w koszulkach reserved, house itp ? :D ja tam niektóre lobię :D a jak się trafi tania z przeceny to jeszcze lepsza :D ale mogłeś porównać też do zary czy quicksilvera byłoby mi milej :D))

seb - w życiu bym się na Ciebie nie obruszył :D to było w formie żartobliwej - podobnie jak do Lizarda :D

pkt. 6 Regulaminu, korzystamy z opcji "edytuj" :D


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris_77 a czy wstydziłbyś się wyjść w forumowej koszulce gdziekolwiek? Bo wydaje mi się, że Twoje projekty bardzo znikomo przedstawiają i łączą naszą pasję. :) Co do oceny, dzięki, każdy ma swoje zdanie, oceniając Twoje nie chciałem też w żaden sposób ubliżyć Ci itd. to tylko ocena w moich oczach, nie Ciebie, a projektu, a ja zrobiłem poprostu swój projekt jak ja bym widział taka forumową koszulkę, jak chce t-shirt z reserved, czy house'a to idę do tego sklepu, a tu chodzi o koszulkę forumową:D ot wsio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie projektując zastanwaiłem się jak podejść do tematu - stąd moja propozycja nr 1 - jest rybka - są napisy ale nieco humorystyczne i nieco dziwną czcionką - a do tego w fajny sposób zaproszenie do dołączenia do grupy nano-reef

to wg mnie jest fajny pomysł - oczywiście, że poszedł bym w takiej koszulce i do kościoła :) dla wtajemniczonych powie wszystko - dla niewtajemniczonych będzie jedną z wielu koszulek i gra gitara

a taka biała koszulka z błaznem? tylko na zlot i po domu :D


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard i poważnie chciałbyś chodzić w białym podkoszulku z brzydkim rysunkiem błazenka na klacie? Takie to troszkę tandetne. Mi przypomina pracę leniwego studenciaka z cyklu "byle wyłapać 3". Do tego błazenek jest chyba najbardziej wyświechtanym symbolem rafy i prędzej się z bajką dla dzieciaków skojarzy niż z akwarystyką morską.

IMO cała zabawa polega na tym, żeby zrobić projekt który dyskretnie przemyci treść a nie walić banałem po oczach.

Póki co dla mnie najfajniejsza koszulka nr 2 Krisa i jeśli będzie zrobiona z dobrego materiału, to chętnie taką kupię. :]

Kubki Krisowe fajne, tzn podoba mi się materiał. Ja jednak bym wolała na nich coś więcej niż logo forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr.2 ciekawy , a co bedzie znajdowało sie na drugiej stronie koszulki tzn. na plecach czy jest cos tam przewidziane, może jakaś rybka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewaise - co do koszulek - nie wyobrażam sobie koszulki ze złej jakości materiału czy z rękawkiem tak skrojonym na tzw zagłówkę :)))

miało się kiedyś chęci i czas - i wyprodukowało się swoją linię koszulek :D sam jeździłem do najlepszego producenta materiałów w łodzi - sam dopilnowałem nadruków - wszywek, opakowań - można zrobić coś fajnego - choć niestety - z każdym detalem cena wzrasta jeśli nakłady nie są porażająco duże...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 i 3 :D Kris Fajne, w stylu bossa i AJ:) i uważam że jeśli coś miałoby być na plecach to tak jak u nich małe 'logo' na karku i koniec!

a co z polarami? koszulami? polówkami ? :)


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris_77 projekt nr2 - EXTRA..... ale patrząc na koszulkę wyłapuję słowa Aqua,Reef,Nano.

Może wstaw zamiast Aqua - słowo Forum ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei nadruki na plecach się nie podobają, nieważne czy mały czy duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie co do kontrowersji odnośnie napisu aqua ... tak jak pisałem to tylko projekt - finalnie i tak musiałbym zrobić wszystko od zera - więc jeśli ktoś to tak odebrał to można wogóle nie dać tego słowa ani małego ani dużego :)

naprawdę dla mnie czy jest to to forum czy tamto nie ma znaczenia - i aqua to wyraz krótki który mi pasował - ale ok rozumiem tez te argumenty :D niepotrzebnie jeszcze wywołam kolejne spięcia...

nadruk z tyłu to niepotrzebne koszta - ja bym nie dawał


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, twoje projekty po prostu wymiatają, a najbardziej podoba mi się nr3 - czadzik :)

W moim projekcie z ośmiorniczką oparłem się na sugerowanych kolorach koszulki biel i czarny, ale też uważam ze taki ciemny popielaty byłby najlepszy :D Jeszcze pomyślę nad moim drugim projektem, ale faktycznie teraz poprzeczka jest wysooooko :kapelusz


330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie , tu nie ma żadnego spięcia. Jest to projekt i zgłaszamy swoje pomysły.

Na forum AR też jestem zalogowany i się udzielam, wspieram itp i się tego nie wstydzę ani nie wypieram. Zresztą jak większość z nas tu obecnych.

A że słowo Aqua jest kojarzone z forum..... dlatego nie drażnijmy ludzi :D

Zrób np:

w miejsce słowa Nano - wstaw słowo Forum

w miejsce słowa Aqua - wstaw słowo Nano

i oba na ten kolor co jest (pomarańcz?)

Wtedy czytając koszulkę przeczytamy : Forum Nano Reef

Oczywiście o ile Twój projekt wygra :)

A co do tyłu koszulki. Też jestem przeciwny plakatom, ale może zrobimy tak jak znane firmy sportowe. Pod kołnierzykiem na środku małą czcionką damy tylko : www.nano-reef.pl ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281467 SkoczekPL :

...

A co do tyłu koszulki. Też jestem przeciwny plakatom, ale może zrobimy tak jak znane firmy sportowe. Pod kołnierzykiem na środku małą czcionką damy tylko : www.nano-reef.pl ?

i ja "plakatów" z tyłu nie lubię, ale może zamiast pod kołnierzykiem to na skraju rękawa? też małą czcionką?

www.nano-reef.pl


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał coś o stylu koszulek sportowych, a nie myśleliście o małych logach firm akwarystycznych? Tropic Marin, Aquael, Reefshop, jako reklama, malutka, ale zawsze. Można zmniejszyć koszta wydruku takiej koszulki, bo przecież część będzie zasponsorowana przez te firmy, co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jak kogoś stać na akwarium morskie, to i stać go na zakup koszulki. Ja bym nie chciała być słupem ogłoszeniowym i mam nadzieję, że się ten pomysł nie przyjmie. :/ Ew koszulki w 2 wersjach: z logami firm i bez nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania że loga firm są zbędne, lepiej oszczędzić np na nadruki na plecach i ilości kolorów, a nie pchać się w coś takiego..


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje są bez jakby co :) ale konkurs otwarty...

jestem ciekaw ile ludzi by zechciało mieć taką (ta która wygra) koszulkę - wtedy można by jakoś oszacować koszty produkcji i wiedzielibyśmy na czym finansowo stoimy


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze rozważył inną opcję, tzn. całą grafikę dać na plecach, a z przodu tylko po lewej na klacie małymi literkami adres forum. Takie rozwiązanie stosujemy w innym klubie którego jestem członkiem i sprawdza się od lat, no ale to tylko luźna propozycja:) Kriss, póki co to wymiatasz:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można "woleć", to ja bym też wolała plecy puste :) i bez firmowych etykiet

#281483 Kris_77 :

...

jestem ciekaw ile ludzi by zechciało mieć taką (ta która wygra) koszulkę - wtedy można by jakoś oszacować koszty produkcji i wiedzielibyśmy na czym finansowo stoimy

a jak z rozmiarówką koszulek? bo w moim przypadku, przekłada się to bezpośrednio na ilość :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.