Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

Koszulka zdecydowanie nr 2 od Krisa i kubek też jego, ten na środku:clapping A co do nadruku na plecach to moim zdaniem nie powinno go być:)


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281483 Kris_77 :

jestem ciekaw ile ludzi by zechciało mieć taką (ta która wygra) koszulkę - wtedy można by jakoś oszacować koszty produkcji i wiedzielibyśmy na czym finansowo stoimy

A mnie się wydaje że koszty produkcji ponosi właściciel strony która jest reklamowana na koszulce.Wygra najlepsza i będzie dostępna w sprzedaży w sklepie za jakąś kwotę i kto chce to kupuje.


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głosuję na koszulkę nr 3 od Krisa, najbardziej mi się podoba:)


Akwarium 185x65x60

Sump 225 l

170 kg żywej skały i 90 kg piachu

Zalane 1.04.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wrzucam swoje 3 projekty koszulek. Ja postawilem jednak na kolory, to charakteryzuje morszczyzne;)

Jak sie komuś spodoba to fajnie:)

1868-t-shirt_1.jpg

1868-t-shirt_2.jpg

1868-t-shirt_3.jpg

pozdr:)


360l+120lsump,beast1200,TUNZE 6045+jvp102,NJ4500,LED CREE 4X12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitul2

Jak dla mnie koszulka nr 2 po drobnych przeróbkach była by naprawdę super. Wywaliłbym ten napis z przodka i wrzucił go z tyłu w mniejszej czcionce w okolice karku`...`Ale i tak jest miodzio - krótko zwięźle i na temat

a gdyby tak zostawić napis i prawym dolnym rogu napisu wkomponować małą niebieską linckie .... troszkę bardziej kolorowo i wciąż tematycznie


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nika - z rozmiarami jest tak, ze dobrze (lub może oszczędnie) zaprojektowany wzorek to taki co mieści się na każdym rozmiarze - czyli np bierzemy rozmiar M i uśredniamy na nim wzorek - tak aby wzór wszedł i na S kobiece - niestety mocno od szwa do szwa... i tak samo na męskiej XL - będzie wyglądał na mniejszy - mam nadzieję, że jasno opisuję

teraz zamawia się koszulki gotowe lub zleca się szycie w różnych rozmiarach - tu cena nie wzrasta temu, ze są różne i dajemy ten sam nadruk na wszystko co również zmniejsza nam koszty

także ja nie widzę, żeby nie móc dać nie tyle, że rozmiary męskie XL, L, M ale także z jeden rozmiar kobiecy np M (no lub S - ale te często wychodzą na za małe więc lepiej mieć ciut luźna na sobie niż na półce ciasną)

co do samych koszulek - to pewnie ciężko jest kupić ładnie wykrojoną koszulkę i do tego w jakimś tam danym kolorze - dlatego przeważnie zamawia się belę materiały specjalnie farbowaną - ewentualnie ściągacz i zleca się szwalni ...

a co do kosztów - to nie wiem czy dobrze zrozumiałem intencje SkoczkaPL - ale u raczej chodziło, żeby po wybraniu koszulki - zebrać chętnych na nie i zamówić wykonanie - a koszty podzielić po równo (po za zwycięzcą)

ewentualnie Przemek może wyłożyć jakąś kasę na dodatkowe sztuki - tak dla kolejnych forumowiczów czy w formie prezentów...

taka jest moja wizja - jeśli chodziłoby o koszulki z przeznaczeniem o którym już niejednokrotnie pisałem i jeszcze raz napisze - ja nie zakupie czegoś w czym bym się wstydził wyjść z kolegą nie akwarystą na piwo do klubu :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no jest w czym wybierać. I Kris i Vitul pojechali po bandzie. Ja proponuje zrobić całą kolekcję obu Panów, a każdy kupi sobie taką jak będzie chciał :)

Drobna uwaga do Vitula. Na koszulce z linkią wywaliłbym czarne tło z pod napisu. O ile przy błazenku i Debeliusie widać, że chodzi o czarną ramkę, to w przypadku linki sprawia wrażenie niedopracowanej. Ot takie moje spostrzeżenie.

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kris_77, co do rozmiarów, to o.k. chciałam wiedzieć czy będzie jeden "uniwersalny" :) czy byłby wybór. U mnie wypadnie od S-ów do XL-ów :D, więc przekłada się to na ilość sztuk, które np. chciałabym zamówić.

i oczywiście, dobrze zrozumiałeś i intencje Skoczka i całej zabawy :D robimy projekt, potem głosowanko, potem lista chętnych, kosztorys, wpłaty, koszulki :D

@VITUL2, bardzo sympatyczne projekty! również gratulacje! styl całkowicie odmienny ale są świetne - w Twoich projektach mi osobiście przyadł nr 1.

:D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281522 nika :

@Kris_77, co do rozmiarów, to o.k. chciałam wiedzieć czy będzie jeden "uniwersalny" :) czy byłby wybór. U mnie wypadnie od S-ów do XL-ów :D, więc przekłada się to na ilość sztuk, które np. chciałabym zamówić.

i oczywiście, dobrze zrozumiałeś i intencje Skoczka i całej zabawy :D robimy projekt, potem głosowanko, potem lista chętnych, kosztorys, wpłaty, koszulki :D

@VITUL2, bardzo sympatyczne projekty! również gratulacje! styl całkowicie odmienny ale są świetne - w Twoich projektach mi osobiście przyadł nr 1.

:D

To znaczy że mam reklamować nano reef chodząc w koszulce i muszę jeszcze zapłacić za jej produkcję?To ja wolę bez napisów.:D


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281526 sylwekg :

...

To znaczy że mam reklamować nano reef chodząc w koszulce i muszę jeszcze zapłacić za jej produkcję?To ja wolę bez napisów.:D

nie, to znaczy że MOŻESZ kupić (złożyć się z innymi chętnymi) taką koszulkę JEŚLI CHCESZ, ale wcale NIE MUSISZ.

EDIT:

regulamin nie nakazuje "posiadania" koszulki by móc korzystać z forum :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Sylweq, Twój problem polega na tym że całą zabawę czy konkurs zawsze zepsujesz i zawsze rozumiesz inaczej od innych.

Teraz odwróćmy sytuację i załóżmy że to Przemek zorganizował SAM konkurs i to on zapłaci za wykonanie powiedzmy 200 koszulek i zacznie je sprzedawać.............. co będzie wtedy ?

Pojawi się ktoś taki jak Sylweq i powie że Przemek to "zdziertus" i na 100% zrobił koszulki Chinach po 2 zł a teraz zarabia na forumowiczach każąc płacić im po 30zł lub 40zł ..........

Założymy się że tak by było ?

Forum jest fakt - prywatne, ale bez nas było by tylko kolejną stroną w necie. Forum to MY klubowicze i to klubowicze chcą sobie zrobić koszulki. Zresztą temat już kiedyś się pojawiał, teraz został tylko "odpalony"

Więc proszę Cię Sylweq, nie pasuje CI taka forma zabawy, nie kupuj, nie baw się z nami. Ja z miłą chęcią sam sobie zapłacę i będę w niej chodził - tak jak Kris_77 - do kościoła :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281534 SkoczekPL :

Ja z miłą chęcią sam sobie zapłacę i będę w niej chodził - tak jak Kris_77 - do kościoła :)

Ja również, szkoda, że mój projekt koszulki nikomu nie przypadł do gustu, z koszulką raczej już nie wygram, ale spróbuje swoich sił w kubku, muszę tylko znaleźć chwilę czasu w domu, może przez weekend coś się uda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281534 SkoczekPL :

Widzisz Sylweq, Twój problem polega na tym że całą zabawę czy konkurs zawsze zepsujesz i zawsze rozumiesz inaczej od innych.

Teraz odwróćmy sytuację i załóżmy że to Przemek zorganizował SAM konkurs i to on zapłaci za wykonanie powiedzmy 200 koszulek i zacznie je sprzedawać.............. co będzie wtedy ?

Pojawi się ktoś taki jak Sylweq i powie że Przemek to "zdziertus" i na 100% zrobił koszulki Chinach po 2 zł a teraz zarabia na forumowiczach każąc płacić im po 30zł lub 40zł ..........

Założymy się że tak by było ?

Forum jest fakt - prywatne, ale bez nas było by tylko kolejną stroną w necie. Forum to MY klubowicze i to klubowicze chcą sobie zrobić koszulki. Zresztą temat już kiedyś się pojawiał, teraz został tylko "odpalony"

Więc proszę Cię Sylweq, nie pasuje CI taka forma zabawy, nie kupuj, nie baw się z nami. Ja z miłą chęcią sam sobie zapłacę i będę w niej chodził - tak jak Kris_77 - do kościoła :)

Jak byś czytał uważnie moje posty w tym wątku to byś wiedział do czego dążę.A co to zabawy jak napisałeś to co mam kupować?koszulkę?dobre a gdzie jest ona w sprzedaży przecież muszę sobie za nią zapłacić aby ja wyprodukowali a nie kupić.


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylweq pomogę CI, ja kupię ich na pewno 5 sztuk - jedną z nich wystawię Ci na allegro. Pasuje?!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281536 sylwekg :

...

Jak byś czytał uważnie moje posty w tym wątku to byś wiedział do czego dążę.A co to zabawy jak napisałeś to co mam kupować?koszulkę?dobre a gdzie jest ona w sprzedaży przecież muszę sobie za nią zapłacić aby ja wyprodukowali a nie kupić.

Gdybyś Ty czytał uważnie, choć pierwszy post na pierwszej stronie, to wiedziałbyś co ma na koszulce być i jakie są zasady konkursu.

Ale Ty ZAWSZE masz odmienną interpretacje zasad czy to regulamin czy zabawa...

podsumowując, wolny kraj i wolny wybór, kupisz lub nie, ale nie psuj innym zabawy.

wróćmy do projektów :) czekamy na następne :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281537 SkoczekPL :

Sylweq pomogę CI, ja kupię ich na pewno 5 sztuk - jedną z nich wystawię Ci na allegro. Pasuje?!

Radzę sobie doskonale bez Twojej pomocy nie musisz mi pomagać.Ja zrobię sobie sam jaka mi się podoba i będę ją nosił bez reklamowania logo.

Bezsensowny kolejny konkurs


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie zrób - Bezsensowny jesteś Ty i tyle.

EOT


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281538 nika :
#281536 sylwekg :

...

Jak byś czytał uważnie moje posty w tym wątku to byś wiedział do czego dążę.A co to zabawy jak napisałeś to co mam kupować?koszulkę?dobre a gdzie jest ona w sprzedaży przecież muszę sobie za nią zapłacić aby ja wyprodukowali a nie kupić.

Gdybyś Ty czytał uważnie, choć pierwszy post na pierwszej stronie, to wiedziałbyś co ma na koszulce być i jakie są zasady konkursu.

Ale Ty ZAWSZE masz odmienną interpretacje zasad czy to regulamin czy zabawa...

podsumowując, wolny kraj i wolny wybór, kupisz lub nie, ale nie psuj innym zabawy.

wróćmy do projektów :) czekamy na następne :D

Jakoś nie doczytałem w pierwszym poście że będziemy płacić za jej produkcję.Proszę zacytuj mi to albo czytaj uważnie a później mi wytykaj.


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :-) Statystycznie w kazdym stadzie zawsze sie trafi czarna owca :-) Ale przypomnialo mi to mojego kumpla. Zawsze mowil : "teeeeeee, to ile ci NIKE placi ze robisz plecami za bilboard ? Ja bym w zyciu nie pozwolil, zeby mi na samochodzie nakleili "najlepsze ogorki kiszone u pana Henia" za zadne pieniadze, a Ty za friko na plecach nosisz ? :-) Coooo??? Jeszcze zaplaciles ? hehehe. A za madrego Ciemialem do tej pory. " :-):)

Zapomnijmy o biznesie i wrocmy do tematu w formie zabawy :-)

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281541 SkoczekPL :

Sobie zrób - Bezsensowny jesteś Ty i tyle.

EOT

Za to ty jesteś mistrz.Beznadzieja


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281540 sylwekg :

Radzę sobie doskonale bez Twojej pomocy nie musisz mi pomagać.Ja zrobię sobie sam jaka mi się podoba i będę ją nosił bez reklamowania logo.

Bezsensowny kolejny konkurs

OMG, chyba foch z melodyjką i przytupem:clowning

Przestańcie już chłopaki, powtarzam raz jeszcze, nigdzie nie ma przymusu! Ja chętnie za koszulkę zapłacę i będę w niej chodził a z kubka codziennie będę pił rano kawke w biurze ot co! :)

EDIT: Za kubek też chętnie zapłacę, HEJ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281542 sylwekg :

...

Jakoś nie doczytałem w pierwszym poście że będziemy płacić za jej produkcję.Proszę zacytuj mi to albo czytaj uważnie a później mi wytykaj.

ale może doczytałeś, że adres internetowy forum ma być na projekcie? czy umknęło? to trzeci wers w pierwszym poście w tym temacie.

reszty wypowiedzi nie komentuje, bo ... bo nie ma sensu.

i tak, zrób sobie swoją koszulkę i się z niej ciesz, naprawdę tego Ci życzę.

Ty będziesz miał piękną swoją, jedną jedyną a my będziemy mieli swoje.

nie widzę problemu :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Kris77 Nr 3 jest całkiem OK.

A poza tym, dajcie sobie na luz bo już naprawdę nie chce mi się czytać postów, które przeradzają się w kłótnie.

Każdy jest wartościowym człowiekiem na tyle, na ile wycenią go inni.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.