Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciała tylko przypomnieć, że nie ma obowiązku brania udziału w konkursie, nie trzeba kupować koszulki. Co więcej na tym forum też nie trzeba się udzielać. Strasznie mnie takie zrzędzenie i szukanie dziury w całym denerwuje.

BTW stłukli mi dziś w pracy kubek, czekam na godnego następce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, żeby troszeczkę uporządkować temat, bo troszkę się rozjechało wszytko.

Tu wklejamy projekty koszulek.

Tu wklejamy projekty kubków.

A w obecnym poście możemy dyskutować lub podpowiadać osobom które tworzą projekty. I na razie jeszcze nie głosujcie, na to przyjdzie pora :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281549 nika :
#281542 sylwekg :

...

Jakoś nie doczytałem w pierwszym poście że będziemy płacić za jej produkcję.Proszę zacytuj mi to albo czytaj uważnie a później mi wytykaj.

ale może doczytałeś, że adres internetowy forum ma być na projekcie? czy umknęło? to trzeci wers w pierwszym poście w tym temacie.

reszty wypowiedzi nie komentuje, bo ... bo nie ma sensu.

i tak, zrób sobie swoją koszulkę i się z niej ciesz, naprawdę tego Ci życzę.

Ty będziesz miał piękną swoją, jedną jedyną a my będziemy mieli swoje.

nie widzę problemu :)

Wszystko doczytałem oprócz tego że sami będziemy płacić za produkcję i zadałem Ci konkretne pytanie i oczekuje konkretnej odpowiedzi a Ty piszesz o czym innym i wymigujesz się od odpowiedzi.Napisałaś że wszystko jest w pierwszym poście więc pytam.Gdzie jest napisane że będziemy płacić za jej produkcję?Jak nie potrafisz mi odpowiedzieć to się nie udzielaj.


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz Dyzma, Grzesiu, mam pytanie co do "projektu" kubka... całość? czy tylko fragment z koszulki?:)

@Ewaise, Madzia i prawie wszyscy to wiedzą :D ale może trzeba wklejać jeszcze słoniczki, co znaczy np.:

- konkurs

-dobrowolny

-reguły

@SkoczekPL, Rafał, w tych nowych tematach ludzie mają sami wklejać ponownie projekty? czy Ty poprzenosisz?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281571 SkoczekPL :

@Nika, Monika postaram się przenieść.... :)

@Sylweq, post numer 12 na pierwszej stronie http://nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=280531#280531

Posta kierowałem do nika


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkoczekPL, hmm jak pisałam zapytanie to jeszcze Twojego komunikatu nie było o "przenosinach" :D więc sorry.

no i co Ty sobie żart robisz!!! dopiero w 12-tym poście jest wyjaśnine, że to "składkowe" koszulki??? tak się ludzi nie zaskakuje! przecież to chyba norma, że tylko dlatego, że wchodzę na N-R i mam możliwość poczytania fajnych rzeczy (nie zawsze niestety jak widać) powinnam mieć taką koszulkę gratis!! że o kubku nie wspomnę!

echh...

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sylweq[/b]]Posta kierowałem do nika

Jak już to do Niki.

@Nika fakt, przepraszam :) Dla Ciebie Różowa - Gratisssss :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281576 SkoczekPL :
Posta kierowałem do nika

Jak już to do Niki.

No co Ty naprawdę?Login ma nika więc tak się zwracam' date='nie wolno czy błąd ortograficzny?

"nie" z czasownikami piszemy oddzielnie tu masz błąd

pkt. 8 Regulaminu


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281583 LiZaRd :

Boże przestań już sylwek!

Podejrzewam, ze wiek masz rzeczywisty wpisany, a może to dla zmyłki?:banghead

Jestem młody a jeszcze młodziej się czuję.I jak?


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodość przemija, ale z "piaskownicy" też powinno się wyrastać :)"

Napisze tak, nie interesują Cie te koszulki, kubki, to poprostu nie udzielaj sie w tym temacie i koniec, basta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec. Proszę już o spokój. Każdy kolejny post nie w temacie konkursu będzie kasowany.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos koszulek. Nie wiem czy kojarzycie amerykańską firmę THE MOUNTAIN. Ja jestem ich wielkim fanem - jeżeli chodzi o wzornictwo koszulek i jakość. Ceny cóż jak to amerykańskie.... :)

Są m.in na allegro a tu podkleję tylko dwa ich wzory - wzory w naszym klimacie:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przede wszystkim proszę o powstrzymywanie się od dyskusji odbiegających od sedna tego tematu.

Po drugie - żeby wyjaśnić "wątpliwości" co do produkcji/sprzedaży koszulek.

Zwycięski projekt/projekty zostaną zamówione przeze mnie u producenta - w nakładzie na pewno większym niż będzie to wynikało z ilości o których tu rozmawiamy.(co pozwoli zapewne obniżyć dodatkowo koszta produkcji)

Koszulki będą dostępne w sprzedaży w cenach zbliżonych do kosztów produkcji - a dodatkowo będą najprawdopodobniej rozdawane na zlotach, konkursach itd.

NIKT nie zamierza sprzedawać tych koszulek z krociowym zyskiem - ale również nie chciałbym do tego najzwyczajniej "dokładać"(koszta wysyłki itd)

Jeśli ktoś nie chce chodzić w koszulce - to nie musi jej kupić, jeśli ktoś chce chodzić w koszulce - ale uważa że powinna być "za free" bo reklamuje forum - to proszę wybaczyć, ale to nie możliwe.

Niestety w dzisiejszych czasach NIC nie ma za darmo - wszystko kosztuje - czy teraz, czy w późniejszym czasie - płacone w ukrytych kosztach.

Nie wyobrażam sobie bowiem sytuacji w której teraz sponsorujemy koszulki - a za pół roku np. prosimy o zrzutę na domenę i serwer.. :)

Jak do tej pory NIKT, NIGDY nie był proszony o pomoc finansową, czy też sposnoring - i niech tak zostanie... Serwis prowadzony jest przez nas od 7 lat - i zawsze opłacany był z prywatnych pieniędzy, choć tworzą go wszyscy..

Dlatego w sytuacji jak ta z koszulkami - wydaje mi się to rozsądnym i uczciwym rozwiązaniem.

Kto będzie chciał - kupi, kto nie będzie chciał - nie kupi - może sobie zrobić samemu itd.

Proste. :D

Przdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281707 Przemek :

Witam

Przede wszystkim proszę o powstrzymywanie się od dyskusji odbiegających od sedna tego tematu.

Po drugie - żeby wyjaśnić "wątpliwości" co do produkcji/sprzedaży koszulek.

Zwycięski projekt/projekty zostaną zamówione przeze mnie u producenta - w nakładzie na pewno większym niż będzie to wynikało z ilości o których tu rozmawiamy.(co pozwoli zapewne obniżyć dodatkowo koszta produkcji)

Koszulki będą dostępne w sprzedaży w cenach zbliżonych do kosztów produkcji - a dodatkowo będą najprawdopodobniej rozdawane na zlotach, konkursach itd.

NIKT nie zamierza sprzedawać tych koszulek z krociowym zyskiem - ale również nie chciałbym do tego najzwyczajniej "dokładać"(koszta wysyłki itd)

Jeśli ktoś nie chce chodzić w koszulce - to nie musi jej kupić, jeśli ktoś chce chodzić w koszulce - ale uważa że powinna być "za free" bo reklamuje forum - to proszę wybaczyć, ale to nie możliwe.

Niestety w dzisiejszych czasach NIC nie ma za darmo - wszystko kosztuje - czy teraz, czy w późniejszym czasie - płacone w ukrytych kosztach.

Nie wyobrażam sobie bowiem sytuacji w której teraz sponsorujemy koszulki - a za pół roku np. prosimy o zrzutę na domenę i serwer.. :)

Jak do tej pory NIKT, NIGDY nie był proszony o pomoc finansową, czy też sposnoring - i niech tak zostanie... Serwis prowadzony jest przez nas od 7 lat - i zawsze opłacany był z prywatnych pieniędzy, choć tworzą go wszyscy..

Dlatego w sytuacji jak ta z koszulkami - wydaje mi się to rozsądnym i uczciwym rozwiązaniem.

Kto będzie chciał - kupi, kto nie będzie chciał - nie kupi - może sobie zrobić samemu itd.

Proste. :D

Przdrawiam

Przemek

Wiem że ten post jest jak najbardziej ukierunkowany do mojej osoby i nie chciałem koszulki za free tylko chciałem ją kupić w sklepie i pewnie tak zrobię i takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwałem a nie jakieś mydlenie oczu przez modów

poz


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź nie była skierowana do kogokolwiek konkretnego - przyznam szczerze że nie czytałem całego wątku - widziałem tylko projekty dwie strony dalej.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.