Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

a jak dla nas zlot był super mąż szybko odpadł ... ale cóż jego strata było super oby więcej takich zlotów a mowie tu jako jedna z tych trzeźwiejszych bądź trzeźwych pozdrawiam wszystkich było super fajowi z wasi ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dla nas zlot był super mąż szybko odpadł ... ale cóż jego strata było super oby więcej takich zlotów a mowie tu jako jedna z tych trzeźwiejszych bądź trzeźwych pozdrawiam wszystkich było super fajowi z wasi ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT
#323536 mrozikulus :
#323528 SkoczekPL :
#323522 mrozikulus :

a czemu Grześ Dyzma i tomiooo dostali po bananie ?

Bo zupa była zimna, a co ? :nono

a nic , zapytać nie wolno ? :)

dziwne nawet nie napiszą za co ???

"zupa za zimna " jeszcze chwila i bany będą lecieć za napisanie posta nie pomyśli moda. :)

aż tak ciężko napisać zwłaszcza ze koledzy długo byli na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT
#323536 mrozikulus :
#323528 SkoczekPL :
#323522 mrozikulus :

a czemu Grześ Dyzma i tomiooo dostali po bananie ?

Bo zupa była zimna, a co ? :)

a nic , zapytać nie wolno ? :)

dziwne nawet nie napiszą za co ???

"zupa za zimna " jeszcze chwila i bany będą lecieć za napisanie posta nie pomyśli moda. :waving

aż tak ciężko napisać zwłaszcza ze koledzy długo byli na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnT naprawdę nie dostali go za "zimną zupę" i nie piernicz że bany łapie się za posty nie po myśli moda.

Koledzy dostali bany za punkt 14 Regulaminu forum - Zadowoleni ?

Pozwolicie że tą sprawę załatwię z nimi poza forum i nie będziemy publicznie roztrząsać.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnT naprawdę nie dostali go za "zimną zupę" i nie piernicz że bany łapie się za posty nie po myśli moda.

Koledzy dostali bany za punkt 14 Regulaminu forum - Zadowoleni ?

Pozwolicie że tą sprawę załatwię z nimi poza forum i nie będziemy publicznie roztrząsać.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany nie poleciały za darmo.

Sądzę, że osoby które je dostały - doskonale wiedzą za co - i temat ten nie będzie publicznie roztrząsany.

pozdrawiam

Przemek

PS. Widzę że Rafał mnie ubiegł.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany nie poleciały za darmo.

Sądzę, że osoby które je dostały - doskonale wiedzą za co - i temat ten nie będzie publicznie roztrząsany.

pozdrawiam

Przemek

PS. Widzę że Rafał mnie ubiegł.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może ich trochę wybronię,bo czuję się wpółodpowiedzialny jako organizator:) Generalnie to jeden z uczestników ciut zasłabł a koledzy poszli go odprowadzać do pokoju,po drodze ktoś zrobił zdjęcie kawałka tyłka, które przeszło na forum. Ale nikt nie napisał kto i moim zdaniem dużo więcej dymu niż ognia. Pomysł może i głupi ale było późno w nocy i wszyscy byli trochę "zmęczeni".Z tego co mi wiadomo to "poszkodowany" też nie miał do nikogo żadnych pretensji. Cała dokumentacja została skasowana i wszystko zostaje w obrębie uczestników zlotu. Moim zdaniem bany trochę niesłusznie, zwłaszcza że moderatorzy nie znają całej sytuacji. Więcej luzu:)

Tak nawiasem mówiąc to z tego co mi wiadomo, to tylko jeden z nich otworzył drugie konto na NR:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może ich trochę wybronię,bo czuję się wpółodpowiedzialny jako organizator:) Generalnie to jeden z uczestników ciut zasłabł a koledzy poszli go odprowadzać do pokoju,po drodze ktoś zrobił zdjęcie kawałka tyłka, które przeszło na forum. Ale nikt nie napisał kto i moim zdaniem dużo więcej dymu niż ognia. Pomysł może i głupi ale było późno w nocy i wszyscy byli trochę "zmęczeni".Z tego co mi wiadomo to "poszkodowany" też nie miał do nikogo żadnych pretensji. Cała dokumentacja została skasowana i wszystko zostaje w obrębie uczestników zlotu. Moim zdaniem bany trochę niesłusznie, zwłaszcza że moderatorzy nie znają całej sytuacji. Więcej luzu:)

Tak nawiasem mówiąc to z tego co mi wiadomo, to tylko jeden z nich otworzył drugie konto na NR:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem,wyjechałem jako ostatni z kilkoma Morszczakami.Wydaje mi się,że żarcie w tamtym roku było lepsze,ale w tym bardziej grzali.Pozdrawiam wszystkich,których poznałem i oczywiście starych znajomych.Ktoś grzebał w baniakach,chyba zastosował wódeczkę i były straty.Losowanie było udane bo brzydala dostałem i gazetkę Korala.Na pewno zawitam na ponownym zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem,wyjechałem jako ostatni z kilkoma Morszczakami.Wydaje mi się,że żarcie w tamtym roku było lepsze,ale w tym bardziej grzali.Pozdrawiam wszystkich,których poznałem i oczywiście starych znajomych.Ktoś grzebał w baniakach,chyba zastosował wódeczkę i były straty.Losowanie było udane bo brzydala dostałem i gazetkę Korala.Na pewno zawitam na ponownym zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem juz w domu a korale w baniaku . Pozdrawiam wszystkich których znałem , poznałem i tych co nie zdążyłem poznać. Wielki + dla Craba i Leoniego za ogarnięcie tematu i bezstresowe podejście.


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem juz w domu a korale w baniaku . Pozdrawiam wszystkich których znałem , poznałem i tych co nie zdążyłem poznać. Wielki + dla Craba i Leoniego za ogarnięcie tematu i bezstresowe podejście.


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że na tym forum jest bardzo ruchliwie;)

Jeszcze raz dzięki! Było świetnie i bardzo dobrze zorganizowane:) Myślę, że to mleko w baniaczku to był jakiś wynik wojen chemicznych koralowców;) jakoś nie chce mi się wierzyć w czyjąkolwiek złą intencję. Mam nadzieję, że te kontakty z wami wszystkimi uda się podtrzymać:nono jak co to pisać do mnie:) moje gg jakby kto chciał to 5351585:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że na tym forum jest bardzo ruchliwie;)

Jeszcze raz dzięki! Było świetnie i bardzo dobrze zorganizowane:) Myślę, że to mleko w baniaczku to był jakiś wynik wojen chemicznych koralowców;) jakoś nie chce mi się wierzyć w czyjąkolwiek złą intencję. Mam nadzieję, że te kontakty z wami wszystkimi uda się podtrzymać:waving jak co to pisać do mnie:) moje gg jakby kto chciał to 5351585:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłą atmosferę. Cieszę się, że po raz kolejny mogłem z Wami spędzić miło i interesująco czas.

Pozdrawiam i czekam na kolejny zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłą atmosferę. Cieszę się, że po raz kolejny mogłem z Wami spędzić miło i interesująco czas.

Pozdrawiam i czekam na kolejny zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem wreszcie baniak - korale już na swoim miejscu. @crab22, @leoni -DZIĘKI CHŁOPAKI za II ZLOT.

Dzięki niemu, znowu mogłem spotkać starych znajomych, poznać nowych, pogadać, ogarnąć to i owo.

Zapomniałbym - dolewki jeszcze nie zamontowałem, ale dam znać jak działa.

Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich w imieniu całej mojej rodzinki. Do następnego spotkania.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem wreszcie baniak - korale już na swoim miejscu. @crab22, @leoni -DZIĘKI CHŁOPAKI za II ZLOT.

Dzięki niemu, znowu mogłem spotkać starych znajomych, poznać nowych, pogadać, ogarnąć to i owo.

Zapomniałbym - dolewki jeszcze nie zamontowałem, ale dam znać jak działa.

Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich w imieniu całej mojej rodzinki. Do następnego spotkania.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Wszystkim za dobre słowa i uznanie, trzeba było sporo pracy włożyć żeby ogarnąć tylu ludzi i jeszcze w dodatku byli wszyscy zadowoleni,i myślę że nam się to udało

jeżeli ktoś tutaj wysuwa ząrzuty że było to spotkanie alkoholików, to tylko i wyłącznie jest jego sprawa uważam ze jechali tam dorośli ludzie i odpowiedzialni i każdy robił to na co miał ochotę!!!!

jeszcze raz dziękuje Wam za wszelka pomoc no i trzeba zacząć ogarniać powoli III ZLOT!!!!!!!!!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Wszystkim za dobre słowa i uznanie, trzeba było sporo pracy włożyć żeby ogarnąć tylu ludzi i jeszcze w dodatku byli wszyscy zadowoleni,i myślę że nam się to udało

jeżeli ktoś tutaj wysuwa ząrzuty że było to spotkanie alkoholików, to tylko i wyłącznie jest jego sprawa uważam ze jechali tam dorośli ludzie i odpowiedzialni i każdy robił to na co miał ochotę!!!!

jeszcze raz dziękuje Wam za wszelka pomoc no i trzeba zacząć ogarniać powoli III ZLOT!!!!!!!!!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - opanowanie tego wszystkiego na pewno wymagało wiele wysiłku ze strony organizatorów. Dziękuję bardzo za zaangażowanie. Każda kolejna impreza zbliża nas do Zlotu Idealnego :nono pozbawionego słabych punktów. Na szczęście nie stanie się to od razu i przed nami jeszcze parę spotkań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.