Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

#324208 Tofik :

masz na myśli to że niby ktoś powiedział: Tofik nie jedz tego śniegu, a ja odpowiedziałem - "to nie je jest śnieg, to "som" ciastka" :)

uściślając herbatniki


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jak propaganda.:nono Dlatego kto byl na zlocie dokladnie wie jak bylo. A co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr.

PS. JanuszD zyjesz? mam klucz do 5tki jakbys potrzebowal chcial:bump1


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jak propaganda.:) Dlatego kto byl na zlocie dokladnie wie jak bylo. A co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr.

PS. JanuszD zyjesz? mam klucz do 5tki jakbys potrzebowal chcial:bump1


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik to niewatpliwie jedna z najbardziej barwnych postaci na zlocie. Nawet kawe mojej zonie zrobil a potem sie zaoferowal ze jej nastepnego dnia rano do lozka przyniesie :nono


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik to niewatpliwie jedna z najbardziej barwnych postaci na zlocie. Nawet kawe mojej zonie zrobil a potem sie zaoferowal ze jej nastepnego dnia rano do lozka przyniesie :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Tofik to też najbardziej charakterystyczna postać na zlocie, wszędzie go było pełno:)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Tofik to też najbardziej charakterystyczna postać na zlocie, wszędzie go było pełno:)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324212 Grzegorz Dyzma :

Widzicie jak propaganda.:) Dlatego kto byl na zlocie dokladnie wie jak bylo. A co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr.

PS. JanuszD zyjesz? mam klucz do 5tki jakbys potrzebowal chcial:bump1

Dzięki że pytasz :) jakoś żyję ! Co do 5tki to nie z połowę wątroby tam zostawiłem :). Ale i tak pokój 23 to była miazga :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324212 Grzegorz Dyzma :

Widzicie jak propaganda.:) Dlatego kto byl na zlocie dokladnie wie jak bylo. A co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr.

PS. JanuszD zyjesz? mam klucz do 5tki jakbys potrzebowal chcial:bump1

Dzięki że pytasz :) jakoś żyję ! Co do 5tki to nie z połowę wątroby tam zostawiłem :). Ale i tak pokój 23 to była miazga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy zakwaterowani 17stce bez "7" na drzwiach (na II piętrze, chyba). W piątkową noc poszedłem wcześniej spać by zdążyć rano na wykład. Wg. relacji Anastazji nie minęło 15 minut od czasu mojego przybycia do łóżka "jak tu nagle coś trzasło, w ruch poszły klucze do drzwi w zamku...". Ok. godz. 5 nad ranem przez pół godziny ktoś próbował otworzyć drzwi naszego pokoju. Jakże było mi rano przykro :nono, że nie słyszałem, ani dobijania do drzwi, ani prób budzenia przez Anastazję. Jak to w każdej bajce bywa, wszystko skończyło się dobrze - nad ranem w luźnej rozmowie z kolegą okazało się, że pomylił on piętra i po "krótkiej chwili" trafił na właściwy poziom.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy zakwaterowani 17stce bez "7" na drzwiach (na II piętrze, chyba). W piątkową noc poszedłem wcześniej spać by zdążyć rano na wykład. Wg. relacji Anastazji nie minęło 15 minut od czasu mojego przybycia do łóżka "jak tu nagle coś trzasło, w ruch poszły klucze do drzwi w zamku...". Ok. godz. 5 nad ranem przez pół godziny ktoś próbował otworzyć drzwi naszego pokoju. Jakże było mi rano przykro :), że nie słyszałem, ani dobijania do drzwi, ani prób budzenia przez Anastazję. Jak to w każdej bajce bywa, wszystko skończyło się dobrze - nad ranem w luźnej rozmowie z kolegą okazało się, że pomylił on piętra i po "krótkiej chwili" trafił na właściwy poziom.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu próby otwierania kluczem nie swojego pokoju na zlocie były dość częste:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu próby otwierania kluczem nie swojego pokoju na zlocie były dość częste:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nast w ogóle nie wiem po co były klucze skoro pokój był zawsze otwarty, a nawet jak zamkniete drzwi, to klucz z zamku :nono

Jak dobrze pamiętam:

Bigwalker - Tofik gdzie jest klucz od pokoju, ponoć ty go masz, bo ja chcę się tam dostać...

Tofik - jak to gdzie klucze są cały czas w dziurce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nast w ogóle nie wiem po co były klucze skoro pokój był zawsze otwarty, a nawet jak zamkniete drzwi, to klucz z zamku :)

Jak dobrze pamiętam:

Bigwalker - Tofik gdzie jest klucz od pokoju, ponoć ty go masz, bo ja chcę się tam dostać...

Tofik - jak to gdzie klucze są cały czas w dziurce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324238 Tofik :

U nast w ogóle nie wiem po co były klucze skoro pokój był zawsze otwarty, a nawet jak zamkniete drzwi, to klucz z zamku :nono

Jak dobrze pamiętam:

Bigwalker - Tofik gdzie jest klucz od pokoju, ponoć ty go masz, bo ja chcę się tam dostać...

Tofik - jak to gdzie klucze są cały czas w dziurce :)

Tofik dobrze że wejście oznaczyłeś bo można było nie trafić do naszego pokoju . Pełna profeska.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324238 Tofik :

U nast w ogóle nie wiem po co były klucze skoro pokój był zawsze otwarty, a nawet jak zamkniete drzwi, to klucz z zamku :)

Jak dobrze pamiętam:

Bigwalker - Tofik gdzie jest klucz od pokoju, ponoć ty go masz, bo ja chcę się tam dostać...

Tofik - jak to gdzie klucze są cały czas w dziurce :)

Tofik dobrze że wejście oznaczyłeś bo można było nie trafić do naszego pokoju . Pełna profeska.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.