Skocz do zawartości
sylwekg

usuwanie postów

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego mój post został ponownie usunięty.To jakieś kpiny czy nie w tym temacie piszę?


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w drugiej części posty nie na temat czyli do usunięcia posty a nie cały wątek


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylewk moze porob testy, pobaw sie czyscikiem, odpocznij od forum. Pomysl o tym ze oprocz regularnych klubowiczow forum czyta duzo gosci, no jak to wyglada. Szacun dla Ciebie, ale prosilo Cie wiele ludzi wiec prosze i ja. Na co to wszsytko?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze przy spotkaniu z jednym morszczakiem, mówiłem że forum inne od wszystkich w necie, zero trolli i przyjazna atmosfera.

Z jakim fanem akwarystyki morskiej się nie spotkałem zawsze fajnie się rozmawiało. Tutaj każdy chętnie pomaga, nawet tym którym nie chce się użyć opcji szukaj.

A koszulkę jak będę chciał to sobie kupię. A jak nie będę chciał kupować, a zazdrość mi będzie że inni mają, to mogę spróbować wygrać konkurs.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281747 sylwekg :

Dlaczego mój post został ponownie usunięty.To jakieś kpiny czy nie w tym temacie piszę?

Możesz co dokładnie zostało usunięte ?

O to to ? http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=281636#281636


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281760 SkoczekPL :
#281747 sylwekg :

Dlaczego mój post został ponownie usunięty.To jakieś kpiny czy nie w tym temacie piszę?

Możesz co dokładnie zostało usunięte ?

O to to ? http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=281636#281636

45 minut temu go nie było a teraz jest.dziwne ale ok


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to już jest kpina z Twojej strony - dziwne nie było go a ludzie w nim pisali tak ?

Przestań zaśmiecać forum swoimi dziwnymi postami, bo to już się niesmaczne robi.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem go odszukać ale nie było go na forum i dlatego założyłem drugi ale to Ty masz rację i niech tak zostanie.

Jeśli można to poproszę o usunięcie tego śmietnika.

poz


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego*

Amen, no nareszcie!

Pozwolę sobie na umieszczenie jednej z PW, bo to już kpina..

sylwekg: "Ciebie nie pytałem tylko osób które go usuneły a tak wogóle to nie życzę abyś udzielał się w moich wątkach i postach.Jest to śmieszne co piszesz nie na temat"

Przecież to nie Twoja piaskownica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281776 LiZaRd :

dlatego*

Amen, no nareszcie!

wyluzuj z tymi Twoimi bezsensownymi postami.Twoja również i nie jesteś tutaj od poprawiania błędów i cytowania prywatnych wiadomości.


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, a sprawę Twojego zachowania i obraźliwych PW przekazałem do właściciela forum.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.