Skocz do zawartości
Anczee

nano reef 20L

Rekomendowane odpowiedzi

#289513 boft :

U mnie pracuje bez zarzutu, widziałem ze na forum ludzie tez ich używają, na zdjęciach widać ze Natan używał jej w swojej 25tce. Ja ja wybrałem głownie dlatego, że jest nietłukąca i wąska.

Mnie padla juz druga. Pierwsza poprostu przestala grzac, choc dioda sie palila. Mam jeszcze jdna w kostce 27L.

Nie mowie, ze to zle grzalki, pewnie poprostu mialem pecha :/


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko się ustabilizowało :) Wszystko ładnie rośnie , zakupiłam automatyczny włącznik i wyłącznik także światło świeci około 12 godzin białe około 10 aktyniczne :) ( nie wiem czy troszkę nie za długo? ).Wodę podmieniam raz na tydzień jak zawsze :)Zasolenie cały czas na takim samym poziomie 1023 :D

Niedługo mam zamiar dokupić nową krewetkę , mam nadzieje że jej nie wykończę jak ostatnio ( chyba przez to za szybkie wlewanie RO , bo przecież krewecie są bardzo czułe )

Krabik rozrabiaczek :D

img0135fb.jpg


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

światło powinno odwrotnie swiecić, dłuzej niebieskie

pozdr


30L 30x30x35 aquael nano reef,koralia nano, preis, 4kg LR, 4,5kg LS Natures Ocean White

Rhodactis,Zoa,Protopalythoa,Pseudogorgonia,Clauvaria,Capnella, Glony&Algi&Gąbki

Akwarium w pracy http://it-nanoreef.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak też świeci :) pomyliłam się :)


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę fot ..

nie wiem co to jest :)jest tego sporo na skałce tu akurat mało ale gdzie indziej dość dużo

img1727ea.jpg

A tu jakaś gałązka :)

img1735ez.jpg

To też nie wiem co to :)

img1746e.jpg

img1722p.jpg

A tu bąbel o którym pisałam na identyfikacji :D

img1730g.jpg

i tu również ale mniejszy i coś ładnego zielonego :D

img1750q.jpg

img1742ww.jpg

img1754rn.jpg


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ladne, zielone, lepiej tez delikatnie usun. :)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tyle delikatnie zeby nie peklo. Jest twarde ale ostrożnie.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to takiego jest ? I jak mam to usunąć jak to rośnie jak by po całości w sensie każde jak by jest przytwierdzone oddzielnie ... a te bąble ? A można ręką ?Czy lepiej nie dotykać tego zielonego ? Marwią mnie te bąble bo ten jeden jest naprawdę duży ma około 1cm.


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ladne to tak samo potrzebne w akwarium jak te okragle, tylko ladniejsze, w ksztalcie fujary.:)

Posluchaj, moga tak zarosnac skale, ze rozwiazaniem bedzie jej wymiana. Delikatnie, reka, jedna po drugiej wyjmij i postaraj sie nie zgniatac.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)uffff To dobrze bo też mi się podoba :)


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę nowych fotek

img9773qk.jpg

img9782g.jpg

img9797l.jpg

img98020.jpg

img97980.jpg

img9787yg.jpg


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne fotki szczegółów tego baniaczka, prosimy o zdjęcia całości :)


szkło 120x60x50 360L - 55kg LR + 18kg LS + 200L sump + pudełko, Blau 2x150W HQI (żarniki Blau 20.000K) 2x54W aktynika i białe, Deltec AP600, obieg NJ3000, cyrkulacja 2xJVP-102 + koralia 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie nie było postaram się niedługo jakieś zdjęcia zrobić :) Baniaczek ma się prześwietnie dojrzewa cały czas zmienia kolory jak tęcza i jest cudny ! :waving Na razie nie dokupiłam krewetki prócz tej co była to na razie nic nie dokupowałam , wszystko się rozrasta cudownie :) Niedługo dokupię jakieś życie na pewno :)


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwariumek ma sie bardzo ale to bardzo dobrze właściwie z niczym nie walczyłam glonów za bardzo nie było , wszystko pięknie sie rozwija :waving

Ostatnio nabyty nabytek :waving:) Piękny i cudownie rośnie i jaki ma kolor :)

A w nocy jak by wywija sie na druga stronę i wygląda tak :

nanogreen.jpg


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anczee świetny zbiornik skała bajka i do tego takie fotki, może pokażesz co nowego w baniaczku jestem ciekaw jak to wygląda po paru miesiącach przerwy.


Akwarium wchodzi na obroty więc czas coś wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dzis albo jutro umieścić zdjęcia :lol: Musze ponadrabiać zaległości :)


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki mam prośbe czy mógłby mi ktoś raz w miesiącu dać wodę ( około 10L będę miała na dwie dolewki) ze swojego zbiornika albo osmozę ? Mieszkam w Warszawie na Tarchominie lub na Bielanach mogę podjechać - bardzo będę wdzięczna ..ponieważ zamknięto sklep w Warszawie a raczej przeniesiono go chyba do Marek ( e-rybka ).prosze o pomoc :)


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś rybki planujesz ??? Daj fotkę całego akwa.


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu parę nowych fotek pewnego stwora :p

ps.dziękuje Ci Jacku za wodę ;)

img2992ty.jpg

img3012ag.jpg

img3021b.jpg


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczne foty.


Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :smile_blush:


Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości można się nabawić kompleksu niższości :)

nano-reef 20L kupiony-13.IX.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.