Skocz do zawartości
SkoczekPL

Miłośnicy gier - jesienne premiery

Rekomendowane odpowiedzi

ja tłukę w najnowsze call of duty - zwłaszcza w multi:))))

jak ktoś lubi gry w stylu Devil May Cry to polecam grę Darksiders.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę dokupić WiFi do mojego Xboxa i możemy umówić się na jakąś sesję w necie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a w Bad Company 2 na PC nikt nie gra? Jakby co to szukajcie Iron Sheep:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie poszalejesz:)) ja gram na pc więc xboksiaże nie mają żadnych szans - tak przynajmniej było z modern warfare 2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam Dead Space:love i wszystko co z nim zwiazane...figurki filmy ksiazki plakaty:) na prawde wokol tej gry naroslo duzo innych bajerow...a w lutym wychodzi DS 2!!!:googleye


akwarium zlikwidowane:( kiedys bedzie duuuzo wieksze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 rzadziiii ;] ja na ps3


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla miłośników ostrego grania :coffee:

OD dziś: Battlefield 3

A za kilka dni Call of Duty: Modern Warfare 3

Ołłłłłłłłłl jeee :rambo: :rambo:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bf3 kupione jeszcze przed premiera dzisiaj po robocie testy :)


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem COD, ale... BT3 też wygląda zacnie i .... zaraz skoczę do sklepu chyba :whistle:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja kocham grać no teraz mniej bo praca, rodzina, forum ;)..... ale....

Kiedyś było tak, nowa gra, upgrade kompa bo coś zawsze było nie tak.

Cztery lata temu, kupiłem Xboxa (nie mam nic do PS2 or PS3) i jestem mega zadowolony - bo nic nie trzeba dokładać.

Także - konsole rulezzzzz. :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie potrafię grać w takie gry jak bf3 czy cod na konsole jakoś mi nie idzie :veryangry: Ale bf3 na kompa wypasik teraz tylko czekać na cod'a :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ,że chłopaki pociskają w gierki ,a ja myślałem że tylko ja taki duży dzieciak :thumbsup: obecnie pociskam w Fife12


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak skoczek pociskam na x360 . Obecnie bf3 , czekam na ac .


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Total War rządzi, aktualnie rozkminiam moda Call Of Warhammer :)

Ale w BF3 też na pewno mnie zobaczą i będzie "death from above" ;) Liczę że tym razem kule będą latały do celu, bo w BF2 wszyscy wiedzą jak to wyglądało, dziwny hit box na który wpływ miał ping i 'performance' komputera.

Jak ktoś gra w AIX mod do BF2 to można się umówić na jakieś strzelanie zespołowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, do mnie właśnie dotarł Warhammer 40,000: Space Marine (jeszcze nie zainstalowana, musi poczekać do weekendu). Gra podobno jest dobra choć nie rewelacyjna, ale ja mam wielką słabość do tego uniwersum. Burn the heretic. Kill the mutant. Purge the unclean. It is better to die for the Emperor than to live for yourself. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Warhammery rozgryzam od 1990 :) Grałeś w Fantasy Roleplay? Prowadziłem go ponad 12 lat dla kilku drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, graliśmy kiedyś w "średniowiecznego" Warhammera w wersji "bez prądu" ale od dawna trudno zebrać ludzi do grania w tradycyjnego rpg-a, czasami na imprezie zagramy w jakąś planszówkę. Strasznie lubiłem też książki Billa Kinga o Gotreku, po polsku były fatalnie wydane i przetłumaczone ale miały klimat. Teraz jakoś bardziej działa na moją wyobraźnię 40K, zacząłem czytać cykl Horus Heresy, ale w Polsce seria zdechła po dwóch tomach. Mam trzeci po angielsku, ale język jest specyficzny i przyznam, że ciężko mi się czyta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja zawsze chciałem pograć w eRPeGa 40k, podręczniki świetne, pomysłów na sesje mam milion. Ale jak wspomniałeś - zbierz drużynę jak jeden pracuje tak, albo tak. No i większość musi się pytać kobiety o pozwolenie, a one myślą że "całonocna sesja RPG" to zaszyfrowane określenie na wódkę i prostytutki :D

No nic, poczekam jeszcze, za 10 lat (około 40ki) powinni zacząć masowo mądrzeć i brać rozwody :D

Książki też leżą, większość mam po polsku, poza Duchami Gaunta (antologia) i jeszcze jedną średniowieczną antologią. Tłumaczone faktycznie tracą klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zawsze mnie kusiło kupić Warhammer'a ale coś zawsze stawało na przeszkodzie :wacko: Ale jak tak zachwalacie to chyba spróbuję :D Najwyżej będzie na was :harhar: Ogólnie czekam cały czas ( zresztą pewnie nie tylko ja ) na Diablo III :thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Dawn Of War jest świetny, jak dla mnie to Starcraft 2 wymięka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, ale ja jeszcze nie przeszedłem do końca podstawowej kampanii w Dawn Of War II, Chaos Rising leży i się kurzy, a już można za bezcen kupić Retribution :( No i kiedy w to grać, człowiek przyjdzie z pracy, poczyta nano-reef, pomoczy łapy w akwa - i już jest po 24.00. Ale Spacemarine nie odpuszczę, bo likwidowanie zielonych mieczem łańcuchowym jest podobno baaaardzo satysfakcjonujące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.