Skocz do zawartości
tomasz

Urodzeni bez mózgu...

Rekomendowane odpowiedzi

tytuł posta dość przewrotny, ale jak nazwać taką głupotę?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazy man !!

Tak czy inaczej niezla oszczędność czasu.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samolubny.

Liczy na innych, ze nikt nie zlamie przepisow i nie zmieni np: pasa bez wczesniejszego dania kierunkowskazu. Albo sporo gra na komputerze. Tam mozna drugie zycie kupic.

Jezdzi sprawnie, to fakt. Policja chyba nawet polonezem by go nie dogonila.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła adrenalinka... Ale czemu od razu bez mózgu? Koleś potrafi jeździć to sobie omija korki. Ja sie przejechałem kiedyś na hondzie cbr 600 i jak zszedłem to łapska mi się trzęsły hehe. Bez ryzyka nie ma zabawy :)


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289267 Pavilon :

... Ale czemu od razu bez mózgu? ...

naprawdę nie wiesz?

@tomasz, tytuł trafiony w 100%, a taki typek powinien miec dożywotni zakaz kierowania jakimkolwiek pojazdem.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289267 Pavilon :

Niezła adrenalinka... Ale czemu od razu bez mózgu? Bez ryzyka nie ma zabawy :)

Jak już wyrośniesz z przedszkola i zaczniesz doceniać życie swoje a przede wszystkim życie drugiego człowieka to może zmienisz zdanie co do ryzyka i zabawy, bo takie myślenie kończy się kostnicą,albo odpowiedzialnością za śmierć drugiej osoby.

Na motor wsiadam tylko jako pasażer, fajne uczucie ale pod warunkiem,że jedzie się z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrosłem z przedszkola i doceniam życie. Ale nie będę właśnie taki jak Wy !

Koleś w filmiku może w niektórych momentach przesadził trochę z prędkością ale reszta ? Co w tym takiego, że w korku przejeżdża obok aut...


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289276 Pavilon :

...

Koleś w filmiku może w niektórych momentach przesadził trochę z prędkością ale reszta ? Co w tym takiego, że w korku przejeżdża obok aut...

Nie no , spoko... w sumie masz rację, pownien dostać nagrodę :)

-kompletnie nieodpowiednia prędkość,

-przkroczenie podwójnej ciągłej

-jazda pod prąd

- podczas całego filmiku narażał życie innych użytkowników drogi

Naprawdę czepiamy się niesłusznie...

Aż boję się wyjeżdżać z garażu, jak czytam takie argumenty...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289276 Pavilon :

Koleś w filmiku może w niektórych momentach przesadził trochę z prędkością

No ,faktycznie trochę:)


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289272 Marcin1982 :

Na motor wsiadam tylko jako pasażer, fajne uczucie ale pod warunkiem,że jedzie się z głową.

hmmm ciekawe jak pasażer może jechać z "głową" :)

A poważnie to właśnie dlatego nie zrobiłem prawo jazdy kat. A , bo wiem ,że nie umiem jeździć na motorze z głową. Za każdym razem kiedy wsiadam obiecuję sobie ,że będe jechał powoli ... i co ? Raz jechałem 180 km/h bez kasku , pomijając już fakt ,że nic nie widziałem bo wiatr robił swoje to jechałem po osiedlowej ulicy . Pomyślałem dopiero jak się zatrzymałem co takiego właśnie zrobiłem. Najgorsze jest to ,że za każdym następnym razem poprzedniego się nie pamięta i tylko manetka do spodu się liczy ... i właśnie dlatego nie mam kat. A ,żeby mnie nie kusiło z zakupem motoru.


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289282 mrozikulus :

A poważnie to właśnie dlatego nie zrobiłem prawo jazdy kat. A , bo wiem ,że nie umiem jeździć na motorze z głową. Za każdym razem kiedy wsiadam obiecuję sobie ,że będe jechał powoli ... i co ? Raz jechałem 180 km/h bez kasku , pomijając już fakt ,że nic nie widziałem bo wiatr robił swoje to jechałem po osiedlowej ulicy . Pomyślałem dopiero jak się zatrzymałem co takiego właśnie zrobiłem. Najgorsze jest to ,że za każdym następnym razem poprzedniego się nie pamięta i tylko manetka do spodu się liczy ... i właśnie dlatego nie mam kat. A ,żeby mnie nie kusiło z zakupem motoru.

To jest to właśnie jak poczujesz tą moc i potem za każdym razem chcesz jeszcze więcej. I właśnie dla tego nie dziwię się ludziom którzy tak zapieprzają na moto bo to wciąga oni są od tego uzależnieni... A to, że ryzykują życiem? No tak. Ale każdy może zginąć nawet w drodze do sklepu jak go trzepnie tir który jedzie przez wieś 100km/h i co oni mają mózg ?


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pavilon,

nie bedziesz taki jak my.Ok.

Pomysl tylko czasem, ze takich odwaznych jest wiecej i ze wlasnie w Polsce jest najwiecej smiertelnych wypadkow w Europie. Tu w Niemczech mniej ludzi ginie w tydzien niz w Polsce codziennie, a ruch jest 4 x wiekszy i jezdzi sie "nieco" szybciej. Jezdzic trzeba umiec. Z dodawaniem gazu to nie ma nic wspolnego. Za kazdym razem zauwazam, ze gdy ktos na szosie czy w miescie widzi, ze jestem z Niemiec, to kombinuje, zeby koniecznie swoim Golfem wyprzedzic. To plytkie.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech mają autobany na których można wycisnąć ile fabryka dała, wyjeździ się i potem nie szaleje tak po mieście...

Ja nie mówię też żeby cały czas naginać 200km/h... Ale jak za 2 lata będę miał moto to też nie będę stał w korkach a sprawdzić osiągi moto pojadę na tor. Na naszych drogach nawet jak chcesz to nie da się poszaleć :)


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzykują życiem?? Oczywiście ,że tak, ale narażają też innych na utratę życia. Jeśli sam się zabijesz przez własną głupotę to ok, zapłacze nad Tobą tylko rodzina, wielkiej szkody nie będzie, ale motocykl potrafi też zabić całą rodzinę jadącą na wakacje i wtedy jest problem kolego.

Ta sama sytuacja tyczy się kierowców osobówek i tirów, wsiadając na motor, czy do samochodu trzeba mieć choć trochę świadomości, że masz w ręku maszynę zdolną zabić drugiego człowieka, lub go okaleczyć na całe życie.

Jak zrobisz prawo jazdy, pojeździsz trochę po kraju, jak ktoś Ci wyskoczy na czołówkę bo jemu się śpieszy ,albo lubi sobie poczuć adrenalinę a Ty się poczujesz jedną nogą w grobie, to wtedy może zmieni się Twój tok rozumowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawilon , każdy Tir ma ogranicznik prędkości ustawiony na max92km/h.

Ten rajd powinien skończyć się dla tego gościa zabraniem prawa jazdy dożywotnio!!


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289287 Stani :

Pavilon,

nie bedziesz taki jak my.Ok.

Pomysl tylko czasem, ze takich odwaznych jest wiecej i ze wlasnie w Polsce jest najwiecej smiertelnych wypadkow w Europie. Tu w Niemczech mniej ludzi ginie w tydzien niz w Polsce codziennie, a ruch jest 4 x wiekszy i jezdzi sie "nieco" szybciej. Jezdzic trzeba umiec. Z dodawaniem gazu to nie ma nic wspolnego. Za kazdym razem zauwazam, ze gdy ktos na szosie czy w miescie widzi, ze jestem z Niemiec, to kombinuje, zeby koniecznie swoim Golfem wyprzedzic. To plytkie.

...Dlatego nie jezdze do Polski...przyzwyczajony do tego ze zawsze jest winien kierowca a nie przechodzen nie mam w zwyczaju dokladnie patrzec w prawo i lewo na przejsciu...bedac w PL zostalem prawie potracony przez autobus...na pasach,gdzie przeciez ja mam pierwszenstwo...zastanawiam sie jak moglem tam zyc a jeszcze bardziej sie zastanawiam ,dlaczego to wszystko mnie wtedy nie przeszkadzalo...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos musi stanac w obronie tego kaskadera ;d Choc ciezko go bronic :) Pamietam jak na kursie na prawo jazdy A instruktor ciagle powtarzal, ze ten waski czarny pasek na srodku drogi miedzy dwiema bialymi liniami to nie jest specjalnie wydzielony pas ruchu dla motocykli ! :) Ale kazdy byl mlody i glupi. Adrenalina i kosmiczny puls, tak ze bicie serca doslownie slychac w uszach :-)

Pamietam co czlowiek mial wtedy w glowie i teraz zdaje sobie sprawe z tego, jak wielkie mialem szczescie ze nie zrobilem krzywdy sobie lub komus innemu. Chyba narodziny dziecka byly dla takim zimnym prysznicem. Koniec motocykli i wariackiej jazdy. Ale piecioletni zakaz prowadzenia pojazdow tez mial w tym swoj udzial :)

Moim zdaniem wina lezy w braku jakichkolwiek mozliwosci dla mlodych 'szybkich i wscieklych'. Jest dostepnosc do sprzetu ale nie ma mozliwosci legalnego i bezpiecznego dania upustu wariackim zapedom. Chyba tylko poznan udostepnia tor amatorom. A powinno byc cos takiego w kazdym wiekszym miescie. Tak naprzyklad jest w UK. Kazdy mlody - napalony - jest w stanie wytrzymac spokojnie ten tydzien na drogach, by przy weekendzie spotkac sie z przyjaciolmi na torze i poscigac. A u nas ? No coz. Obwodnice, dlugie proste nocami w miescie... No co zrobic...

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pavilon, nie zapomnij sobie zajarac przed jazdą gdy już dostaniesz to prawko.

Z takim podejściem, to mam nadzieję, że twoja jazda będzie krótka i ostatnia - dla ciebie, nie dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda :) takie jest prawo wieku,tylko młodzi ludzie mają taką odwagę i brak wyobraźni,gry komp.dostęp do szybkich maszyn,jak mu się uda z czasem zrozumie,facet czuje to co robi ale żeby nie było-tak nie wolno

przecież każdy z nas za młodu robił szalone rzeczy gdzie w grę wchodziło życie tyle że jedni się odważą a inni są poukładani od urodzenia ale powtórzę-tak nie wolno


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK naraza ludzkie zycie i tego nie popieram. Ale i swoje tez i to jest granica.Po pijaku by tak nie przejechal wiec wiedzial co robi.

Nikt nie chce sie zabic. Koles jakby nie mial umiejetnosci nie pojechalby tak. Npewno i zanim nagral ten filmik pokonal ten odcinek setki razy. Chocby poto zeby wyczaic gdzie jak swiatla i dziury

Z drugiej strony oglodajc filmik na telefonie wyglada to troche jak fotomontaz. Moze nie fotomontaz a filmik na lekkim przyspieszeniu. Sam sprzet ktory to nagral ma zajebieszczy stabilizator obrazu

Daje mu 10/10 bo tez lubie adrenaline ale skoki na spadochronie sa lepsze


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, tez zauwazyles ? Tak jakby mial mocny zoom, bo wyprzedzane samochody, w momencie wyprzedzania, mocno sie wydluzaja.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289313 ZenonPL :

Pavilon, nie zapomnij sobie zajarac przed jazdą gdy już dostaniesz to prawko.

Z takim podejściem, to mam nadzieję, że twoja jazda będzie krótka i ostatnia - dla ciebie, nie dla innych.

No i dobrze moje życie... Dzięki. I co Cię tak interesuje moje podejście żeby mnie jechać ? Wyraziłem swoją opinie i tyle...


112l 80x35x40 12,5kg LR 6kg LS HQI 150W 1xJVP 101 + Koralia nano Stożkowy odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.