Skocz do zawartości
ipe2

Katastrofa

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wczoraj o 5 nad ranem w moim baniaku puscil sylikon od dna :), dobrze ze zycie zdazylem urotowac i wszystkie korale.

Jak to dobrze miec drugi pusty baniak mniejszy pod reka . Dopiero co zamowilem lampy ,profilka a tu baniak ehh niema nic gorszego bylem lekko zalamany tym ,ale nic mnie nie zatrzyma

i nie poddam sie tak latwo bez walki . Juz niedlugo nowy start jak tylko przyjedzie nowy baniaczek ktory dostane za free + dodatki za free to co mi moj sklep zaproponowal w ramach baniaka jaki mi sprzedali ,pozdrawiam ale sie nie zegnam :)


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze :)

Akfa sam kleiłeś ? czy nówka ze sklepu ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądząc po opisie- że będą gratisy to raczej kupowane.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniak ze sklepu.

Zawiozlem im dzisiaj akwa i pokazalem co i jak gosc powiedzial ze nigdy sie to mu jeszcze nie zdazylo.

Hmm.. a co mial innego powiedziec ,do niego tez dostarcza firma do sklepu teraz tylko czekac na nowy baniak pozostalo :)

ale jak dlugo i to jest nastepne pytanie ,duzo wody stracilem reszta jest w 3 x 25 litrowych baniakach i 60 litrowym baniaku i sump 80 litrow oby tylko zycie przezylo :)(.


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

" Świadomość piękna podwodnego świata jest dla dziecka pasją całego życia..."

Aktualnie pielęgnowane akwarium 1000 L

Poprzednie akwaria 500 L , 1200 L , 400 L (TOTM 02.2013 )

-----------------------------------

gallery_7726_2489_32720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dwie ryby padly :)


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak sądzę po Twojej lokalizacji, to nie masz w okolicy nikogo kto mógłby pomóc przetrzymać życie. Może w sklepie?


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i to bardzo dobry sklep.

Ireland

http://www.seahorseaquariums.com/store/

caly czas mam do nich dostep zawiozlem reszte zycia do nich :) teraz zostala mi zona tylko ,ale ja zostawie jeszcze jakis czas hehe, dobrze ze tego nie widzi :).

Rozmawialem dzisiaj z gosciem , za tydzien dostane baniak i wszystkie ryby ktore stracilem ,plus gratisy. :)

Super ze wszystko za free ,ale zal mi poprzedniego zycia nieda sie zastapic tego co bylo :D

narazie pozostalo czekac i zaczac nowy start :D


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zycie w sklepie cale i zdrowe (plywa i czeka)

Live rock w malym osobnym baniaku zakryta woda calatak ze nie wystaje, wiecej live rock jak wody :) ,pare krabow wylazlo na zewnatrz tylko No2 i No3 takie wysokie nagle ze szkoda gadac, i wszystkie kraby do bozi poszly po jednym dniu.

Zastanawiam sie dlaczego jezeli uzywalem wode ze starego zbiornika . Czym jest spowodowane tak wysoki skok (odpieniek?)

Odpieniek nie podpiety bo niema gdzie jest wewnetrzny tylko grzalka i pompe wsadzilem zeby ruch robila.

Nigdy takiego czegos nie przechodzilem ale ze cykl od poczatku zaczol sie nawet z wody ktora uzywalem wczesnij.


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takich przejściach wydaje się,że może być już tylko lepiej,ale niestety to nie prawda.W każdym razie na pewno Cię to wzmocni i dalej dasz radę poprowadzić to akwarium.Dużo jest tu postów o wyprzedaży wszystkiego bo goście wymiękli.To sport dla twardych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki no jasne ze dam rade ze wszystkich sil nic mnie nie zatrzyma ,

czlowiek sie na bledach uczy .A zreszta poczatki zawsze sa trudne nikt nie mowil ze bedzie latwo

Niedlugo wielka reaktywacja czeba byc twardym nie mietkim .

Beda zdjecia bank!


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.