Skocz do zawartości
vitekzawada

Pacyfic Sun

Rekomendowane odpowiedzi

serwis lamp jest xxxxxxx,wystapil problem ze nie chca sie loczycz z bluetooth,zero reakcij,

napisalem PW do nadpradowego,bo on zna temat najlepiej,w koncu to jego dzielo cala elektronika

pewnie teraz uslysze ze najlepiej na serwis odac lampy


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś zapomniał to są święta poprzedzone okresem przedświątecznym, każdy ma inne sprawy


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#309844 vitekzawada :

serwis lamp jest za***isty,wystapil problem ze nie chca sie loczycz z bluetooth,zero reakcij,

napisalem PW do nadpradowego,bo on zna temat najlepiej,w koncu to jego dzielo cala elektronika

pewnie teraz uslysze ze najlepiej na serwis odac lampy

Wow gratuluję świątecznego nastroju Vitku.

Piszesz PW ? A ja proponuję maila i/lub telefon a nie PW na forum.

PW możesz wysłać mi to Ci pomogę - hobbystycznie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że odpisuje na PW wysłane w pierwszy dzień świąt o godzinie 16tej dopiero w drugi dzień świąt i to publicznie a nie n PW no ale co zrobić...

Nie mam absolutnie nic na swoje usprawiedliwienie, no może powiem, że wszystkiemu winna rodzina. Tak, niestety mam rodzinę - wiem to u serwisu niedopuszczalne, a oni po prostu nie rozumieją że problem kogoś kto kupił lampe i wpisuje zły Pin do parowania jest ważniejszy od świątecznego spotkania w gronie ciotki Władzi i wujka Staszka i to może rzutować na postrzeganie serwisu PS. Mea culpa, mea maxima culpa.

Dziś już popędziłem darmozjadów na chwilkę od stołu i mogę z całym poświęceniem, jak zwykłego dnia oddać się w dyspozycję użytkownikom (generalnie może zastanawiam się czy nie pozbyć sie rodziny w ogóle, i załatwić od lekarza jakiś syrop, żeby móc na forum 24/24 siedzieć i czekać na czyjś problem ? hmm..)

Dobra dosyć usprawiedliwień - do rzeczy. Pin szanowny kolego ma postać "1234" a nie "0000" jak wpisujesz. I być może to jest powodem niemożliwości nawiązania połączenia.

Przepraszam że zniknę teraz na kilka godzin i proszę o łaskawą wyrozumiałość, ponieważ żona domaga się zdecydowanie poświęcenia troszkę czasu choć w te święta - dzieciom... tak wiem u serwismana kolejna niedopuszczalna wada ale co zrobić - mam dwoje...

Zdrowych.... Spokojnych? Świąt życzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzieee dostałem lampy w piątek i też mi się nie chcą połączyć z komputerem bo ... nie mam Bluetoota:clowning

Też pewnie wina serwisu:playing


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek,strasznie mi Cię szkoda,wiem co przeżywasz.Ja jak kupiłem swoje to okazało się,że moje laptopy nie łączą się z nimi i na drugi dzień musiałem kupić nowe BT.Całą noc nie spałem z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, normalnie takiego mam doła, że nie wiem czy się podniosę:)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodziu nie rozpaczaj, jak chcesz mogę Ci filmik nagrać jak się steruje lampami jak się ma BT - kcesz ? :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

tak się zastanawiam

śmiać się czy płakać (ze śmiechu):)

muszę zrezygnować z Bluetoota w swojej lampie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek Ty masz szkolenie gratis ale u mnie w Lublinie :) Chyba że mnie zaprosisz do siebie :)

PS: Jak wypijemy herbatę - BT gratis :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcem, chcem:bow

Rafał, czekam na Bluetoota poprawiając sobie nastrój pifkiem:baby


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, sorki Włodku.... nie da rady, serwis nie dał mi kamery :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dół się pogłębił:) Mam myśli samobójcze a wszystko wina serwisu:tongues


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wavingoooo jak fajnie ze jest odzew,wiec tak kupilem dzisaj nowego BT i dalej nic,kod 1234 wpisywalem wczesniej i sie udalo,ale jest info ze bede musial zrestartowac lampe,wiec gdzie mam to zrobic.tym przyciskiem z tylu czy jest inna opcja

jest tu tyle mondrych ludzi wiec mysle ze ktos mi cos :googleyedoradzi


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitek spoko :)

Pytanie podstawowe - rozumiem że skoro ono do Ciebie gada o restarcie , to komputer (laptop?) widzi te lampy tak ? Tylko się nie można połączyć ?

A restart - wyjmij wtyczki z prądu, pobiegnij pocałować żonę, wróć i włącz do prądu.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się są święta a i każdy tu lubi pożartować,Ciebie się nie tyczyły te żarty bo też i tutaj szanuje się ludzi.

Przycisk z tyłu służy do włączenia lampy niezależnie od ustawień,na przykład w nocy.Reset lampy możesz zrobić z pozycji programu w zakładce Advanced.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#309962 inmar :

Reset lampy możesz zrobić z pozycji programu w zakładce Advanced.

Marek, zaraz pójdziesz na karnego jeża za takie porady ! :)

On tego nie może bo..... nie może się połączyć :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odlonczenie kabla nic nie pomaga:banghead

uzywam programu 3.0 sciagniety ze strony rs moze potrzebny jest inny program


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak (chyba).

Czy Twoja stopka prawdę gada ? Masz 3 x Black Python Master 120W czy 3 x Black Python BT EX v2 120 W ??


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda jest sterowana osobno wiec nie ma mowy o pomylce,jest z tylu przycisk i gniazdko na zasilacz

chyba ze sie myle


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitek,

Jeżeli masz BP BT EX v2 to program już jest nowszy, nie 3.0 tylko 3.22 LINK

Ale jeżeli masz Black Python Master 120W to soft jest inny - LINK

Jak długo masz lampy ? Bo rozumiem że już od jakiegoś czasu i do tej pory na tym programie 3.0 działało a teraz nie chce ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampy mam od tygodnia,cale akwa bylo zakupione od kolegi mariusz,

sprawdze linki co mi podales:goofy


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, drugi link nie działa, chyba:banghead


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, chwilka.

Włodek, Vitek - wysyłam Wam na maila.

Vitek - bardzo ważna sprawa! Numer portu jaki ma BT w kompie, musi być taki sam jaki wybierasz w programie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.