Skocz do zawartości
Gość michalfa

Czy warto kupić tą lampę??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalfa

Witam.

Znalazłęm na alle i nie jestem pewien czy warto się zainteresować tą propozycją oto ona

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a do czego ? (tzn wiem że do akwarium :) ) ale do jakiego ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

W marcu planuję wystartować 130x50x60 słone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobną nad swoim 152x55x60 ,szału nie ma ale ok!


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ładna,wszystko w jednej kupie,ale ja bym jeszcze patrzał by stateczniki byłu elektroniczne.Druga sprawa jeśli kiedyś będziesz chciał mieć tylko SPS-y to wielu kolegów przesiadało się na mocniejsze 250W żarniki jak choć by teraz Bioły a kiedyś Kiflu,który las twardzieli uzyskał dopiero przy mocniejszych żarnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wystrugasz sobie jakies lumenbrighty czy lumenarcji ? tanio wychodzi jak barszcz i pelna dowolnosc, no i o efektach to juz nie mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką tylko 1x250 +2x39W T5 + Led i powiem tak,lampka fajnie wyglonda nad akwa ale balast kwalifikuje się do wymiany magnetyczny i chyba jakaś straszna produkcja, zapodałem do niej 250W BLV 14k i miesiąc było ok z kolorem teraz jak by bardziej żółto i jakoś ciemniej mi się wydaje, może to potwierdzic kolega chodi sam widział jak świeci,ale może w tych modelach 2xhqi są lepszej jakości balasty trzeba by było sprawdzic dokładnie.


Pozdrawiam.

380 + 170L SUMP, ATI 10x39w LIGHT,Deltec APF600,Eheim compact3000 obieg,2xTunze6055+ 2xTunze6045 cyrkulacja,55kg LR,30kg LS,top-up aqua-medica,Carbon,Balling i takie tam cary. http://www.ultimatereef.com/TOTM/2011_july/

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.