Skocz do zawartości
MiQ

odnośnie moderowania

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

mam taką małą uwagę do moderatorów (być może tak zostało ustalone odgórnie)

rozumiem że mamy pisać po polsku itd., więc zwracacie na to uwagę, ale jak widzę że błędy zamiast poprawiać to wytłuszczacie, kolorujecie czy co tam jeszcze to myślę, że nie o to chodzi - w szkole chyba nawet uczą żeby nie utrwalać źle napisanych wyrazów.

nie wiem może przesadzam, ale jakos strasznie mnie drażni wykolorowany "przeciesz" czy "narazie" - może można by robić to jakoś inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIQ masz rację - niedługo posypią się WARNY - bo każdy autor byka ma obowiązek poprawienia go. :)

Tym bardziej że o nim doskonale wie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym nic się nie zmieni głupie to jak but ale walczyć nie ma sensu bo jeszcze dostaniesz...

Jak na każdym forum jest taki układ:

1)Admin ma zawsze rację

2)Jeżeli wydaje Ci się że jednak to ty masz rację a nie on -> Patrz punkt pierwszy

Ja prosiłem i prosiłem na Pw ale za każdym razem rozmowa kończyła się tak samo...

A więc nie ma sensu trzeba się pogodzić z tyranią różowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik, mam wkleić jak mnie "prosiłeś"??? Np. o ostrzeżenie dla innego forumowicza i skasowanie Twojego minusa??? Kolego sympatyczny? Jeszcze powiedz że trzy warny dostałes złosliwie! Miq, może i masz rację, tyle że trzeba by wymyślić jak to robić inaczej, może masz jakiś pomysł, serio mówię. Z góry Ci napisze że privy z informacjami o ortach i nawet z linkami do konkretnych postów nie skutkowały, a od kiedy "kolorujemy" publicznie, ilość ortów diametralnie sie zmniejszyła. Moze masz jakiś inny pomysł, pisz smialo, to my jesteśmy dla Was, a nie Wy dla nas :) Co do równouprawnienia to mnie też ostatnio Mintaj orta znalazł i wykolorował :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315832 MiQ :

... ale jak widzę że błędy zamiast poprawiać to wytłuszczacie, kolorujecie czy co tam jeszcze to myślę, że nie o to chodzi - w szkole chyba nawet uczą żeby nie utrwalać źle napisanych wyrazów.

nie wiem może przesadzam, ale jakos strasznie mnie drażni wykolorowany "przeciesz" czy "narazie" - może można by robić to jakoś inaczej ?

@MiQ, plan jest taki, żeby zwracać uwagę na ortografię i pisanie po polsku. Jeżeli ktoś robi błąd, a każdemu się zdarza-czasem z pośpiechu, czasem z lenistwa... to taki błąd trzeba mu pokazać. wtedy odnajdując poprawną pisownię, utrwala się ją sobie. tak też jest w szkole.

Dodam tylko, że @Seb ma rację, naprawdę ilość "poprawek" zmalała! Mało tego i orty do poprawek są bardziej "lightowe" i za to duży plus dla nas wszystkich! i Brawa!!! Bo takie rzeczy trzeba pochwalać, i starania i chęci.

i jak widzę osoby, którym do tej pory zaznaczałam prawie całe posty, a teraz nie mam co robić, to tylko ukłon w ich stronę!

Bo się starają i pilnują.

@Tofik, ty nie wiesz co znaczy "prośba", nie wiesz też co oznacza pojęcie "współpraca", "wdzięczność" i jeszcze kilka innych.

Masz pretensje praktycznie od momentu zarejestrowania się, prawie o każdą pierdołkę.

edit: literówki :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciągaj tutaj spraw które nie dotyczą dyskusji, a i w tamtej akurat miałem rację i dobrze o tym wiesz.

My tu mówimy o kolorkach.

Moim zdaniem to dziecinne takie kolorowanie.

NIka żeby te podkreślanie miało sens to byś mi nic nie podkreślała od kilku miesięcy a wić te starania są jałowe...

Zdanie wyraziłem i kończę się tutaj wypowiadać bo temat z góry jest przegrany.

mam nadzieję że za to że jestem szczery nie dostanę kolejnego minusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? Styki się przypaliły że wyjdzie jaki z Ciebie "kolega życzliwy"? Jeśli kolorowanie jest dziecinne to może masz jakiś sposób żeby to rozwiazać inaczej?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315843 Tofik :

...

My tu mówimy o kolorkach.

Moim zdaniem to dziecinne takie kolorowanie.

NIka żeby te podkreślanie miało sens to byś mi nic nie podkreślała od kilku miesięcy a wić te starania są jałowe...

...

masz rację , w Twoim przypadku nie działa nic, bo wszystko poza sobą masz "gdzieś". Nie podziałały pw-ki, ani warny więc czego oczekiwać od "kolorów" i nie chodzi mi akurat o ortografię, tylko o całokształt postawy na forum.

edit: literówki :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MiQ, plan jest taki, żeby zwracać uwagę na ortografię i pisanie po polsku. Jeżeli ktoś robi błąd, a każdemu sie zdarza-czasem z pośpiechu, czasem z lenistwa... to taki błąd trzeba mu pokazać. wtedy odnajdując poprawną pisownie, utrwala się ją sobie. tak też jest w szkole.

o zostałem wylogowany :) dwa błędy :)

...

Nie wiem z czym macie problemy, juz dawno jesteście po szkole a pisać nie umiecie, nie wiem po co to nagłaśniacie, żeby wszyscy wiedzieli, że macie problemy z ortografią :)

Piszcie posty w wordzie a pozniej je tu wklejajcie, oszczedzicie sobie stresów.

...

Tofik, tak z czystej ciekawości, czy jest cokolwiek na tym forum co Ci się podoba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyjść na lizodupa, ale nie wiem o co w ogóle chodzi... Pisanie poprawnie jest w regulaminie, a jak ktoś nie potrafi, to zachęcam do mozlilli, tam jest słowniczek, każdy błąd poprawi... A pisanie posta zajmie 10 sekund dłużej...

A jak ktoś ma na różowo, to chyba wystarczy edytować swój post, poprawić błąd i już go nie będzie. Właśnie dobry jest taki różowy obelżywiec, bo może to kogoś zmusi do poprawy...

Powiedziałem

HOWGH


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie utrwala:D Owszem lekka presja motywuje, ale te lizakowe kolory na moj proces uczenia wplywa bardzo destrukcyjnie.

Co raz czesciej zamykam sie w sobie. Przestaje zakladac ciekwae tematy czy udzielac sie w dyskusjach.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik, tak z czystej ciekawości, czy jest cokolwiek na tym forum co Ci się podoba ?

A żebyś wiedział że jest wiele rzeczy które mi się tutaj podobają ale do jednej z najbardziej ulubionych to brak agresywnej polityki reklamowej ze strony Reeshop za co wielkie im dzięki! Nie to co na pewnym forum roślinnym, gdzie na chama wciska się oferty z sklepy do którego należy to forum. Moderatorzy niosącym pomoc są jak najbardziej okej. Natomiast to co mi się nie podoba to piętnowanie mnie za to że mam własne zdanie

Ja staram się pisać poprawnie ale takie mam wrażenie i nawet dłużej to obserwowałem że nika od dłuższego czasu wchodzi na forum tylko po to żeby znaleźć u kogoś literówkę nie. Czy to normalne żeby nie móc się powstrzymać za 1 literkę?

Szanuję moderatorów za ich pracę tutaj ale bez przesady różowy kolor zawsze mnie drażnił i drażnić będzie...

PS. Proszę bardzo 1 spacja u Grzegorza wyżej i już ten kolorek....

A moje rozwiązanie na temat ortografów jest proste jak budowa cepa: nie zaznaczać kolorków tylko wysłać PW popraw błędy i niech delikwent sam sobie je znajdzie i poprawi

Jak dla mnie koniec tematu bo jeszcze mi minusa wlepią za wolność słowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gżegoż i nawet w poście o ortografii znuf zrobiłeś byki" :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315862 Tofik :

...

Ja staram się pisać poprawnie ale takie mam wrażenie i nawet dłużej to obserwowałem że nika od dłuższego czasu wchodzi na forum tylko po to żeby znaleźć u kogoś literówkę nie. Czy to normalne żeby nie móc się powstrzymać za 1 literkę?

...

podaj mi 1 słownie: jeden, przykład gdzie zaznaczałam ja czy inny mod literówkę? jeden!

nie mam ochoty na ŻADNĄ polemikę z Tobą, bo brak nam hm... tzw. wspólnej płaszczyzny i dzieli nas przepaść...

i tzw. spacja jak ty to argumetujesz, to orty!

edit:

#315864 chodi :

Gżegoż i nawet w poście o ortografii znuf zrobiłeś byki :)

@chodi, weź w cudzysłów, bo zmuszona "jezdem" zaróżowić :) :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315865 Tofik :

Odezwał się ten co przez Ż pisze...

Poczuj ten sarkazm u Chodziego, i przypatrz się uważnie to znajdziesz nie tylko ż :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra :) poprawiłem :) tylko co ten kolega Tofik taki nerwowy jakis ? :)

3377-tofik1.gif


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie rozwiązanie jest proste Mozilla Firefox i nie będzie "rurzofeko" nawet jak będzie byczek to przeglądarka wam go podkreśli poprawiacie i po problemie. Ot takie proste urządzenie a działa :)


45Litrów :) ciasne ale własne !! start 04.06.2010 - 4.07.2010 przesiadka na Reef Maxa :) 6.02.2011 nowe 150L w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik, nie czytaj wybiórczo, wcześniej napisalem że wysyłanie pw kompletnie nie przynosiło rezultatów, więc zaczęliśmy kolorować.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315842 nika :
#315832 MiQ :

... ale jak widzę że błędy zamiast poprawiać to wytłuszczacie, kolorujecie czy co tam jeszcze to myślę, że nie o to chodzi - w szkole chyba nawet uczą żeby nie utrwalać źle napisanych wyrazów.

nie wiem może przesadzam, ale jakos strasznie mnie drażni wykolorowany "przeciesz" czy "narazie" - może można by robić to jakoś inaczej ?

@MiQ, plan jest taki, żeby zwracać uwagę na ortografię i pisanie po polsku. Jeżeli ktoś robi błąd, a każdemu sie zdarza-czasem z pośpiechu, czasem z lenistwa... to taki błąd trzeba mu pokazać. wtedy odnajdując poprawną pisownie, utrwala się ją sobie. tak też jest w szkole.

Dodam tylko, że @Seb ma rację, naprawdę ilość "poprawek" zmalała! Mało tego i orty do poprawek są bardziej "lightowe" i za to duży plus dla nas wszystkich! i Brawa!!! Bo takie rzeczy trzeba pochwalać, i starnia i chęci.

i jak widze osoby, którym do tej pory zaznaczałam prawie całe posty, a teraz nie mam co robić, to tylko ukłon w ich stronę!.

Bo się starają i pilnują.

@Tofik, ty nie wiesz co znaczy "prośba", nie wiesz też co oznacza pojęcie "współpraca", "wdzieczność" i jeszcze kilka innych.

Masz pretensje praktycznie od momentu zarejestrowania się, prawie o każdą pierdołkę.

:-))


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Snake:clapping


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze przecinek a po nim "i" :)

Co do pisowni, każdemu się zdarza, ale o wiele lepiej czyta się forum. W innych miejscach internetu ludzie średnio się starają pisać poprawnie tutaj jest znośnie.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315848 nika :
#315843 Tofik :

...

My tu mówimy o kolorkach.

Moim zdaniem to dziecinne takie kolorowanie.

NIka żeby te podkreślanie miało sens to byś mi nic nie podkreślała od kilku miesięcy a wić te starania są jałowe...

...

masz rację , w Twoim przypadku nie działą nic, bo wszystko poza sobą masz "gdzieś". Nie podziałały pw-ki, ani warny więc czego oczekiwać od "kolorów", i nie chodzi mi akurat o ortografię, tylko o całokształt postawy na forum.

mogę

Yes yes :-)

Dobra dam sobie spokój bo całkiem sobie nagrabię :-)

Zwłaszcza że jestem lewy z ortografii .


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snakecharner, Konrad słabo szukałeś, bo literówek jest więcej :)

choć nie powinno ich być. Masz jeszcze 10 min. by zacytować i zaznaczyć wszystkie, potem poprawiam.

i specjalnie i w drodze wyjątku, u Ciebie oprócz ortów, też będę zaznaczać literówki :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315864 chodi :

"Gżegoż i nawet w poście o ortografii znuf zrobiłeś byki" :)

" Ukasz na tym polega ironia, ale za sugestia Niki zaczne pisac w cudzyslowiach ":)


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.