Skocz do zawartości
MiQ

odnośnie moderowania

Rekomendowane odpowiedzi

cudzysłów dobra rzecz :)

ale żeby już się czepiać lub nie, to Łukaszu ja tak widzę "widełki" w Twoim cytacie :

#315864 chodi :

"Gżegoż" i nawet w poście o ortografii "znuf" zrobiłeś byki :)

i jest o.k.

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam pomagają kolorki :wavingJestem wzrokowcem. Utrwalam, koduję na jakiś czas:) Jakże mocno nieraz mnie wkurzają - zwłaszcza, gdy ze wstydem widzę róż w swoim poście. Co prawda rzadko, ale na pocieszenie mam podkładkę, że moje słowa jednak ktoś czyta i to z jaką uwagą (respekt NIKA).


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka jest krótka. Jest moduł sprawdzania pisowni, czy to do FF, czy do Opery,do innych przeglądarek pewnie też, instalacja jest banalna. Jeśli ktos pisze byle jak bo mu się nie chce porządnie, albo uważa że jest tak za***isty że nie musi dbać żeby inni zrozumieli o co mu biega, to jest albo dupkiem, albo matołem, albo dzieckiem Neostrady. Ewentualnie mutacją powyższych. Desleksja czy inne dys- to żadna wymówka, od tego jest moduł sprawdzania. A jeśli ktoś we własnym języku sie nie potrafi wyrazić, to jak dla mnie może spadać.

A jesli ktoś siedzi sto lat w USA i zapomniał, to niech pisze po angielsku, byle porządnie :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dysgrafem, dyslektykiem no i szkołe skończyłem w ubiegłym wieku :waving


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#315853 Grzegorz Dyzma :

Mi sie nie utrwala:D Owszem lekka presja motywuje, ale te lizakowe kolory na moj proces uczenia wplywa bardzo destrukcyjnie.

Co raz czesciej zamykam sie w sobie. Przestaje zakladac ciekwae tematy czy udzielac sie w dyskusjach.

p.Grzesiu, chyba Twój wypadek wymaga kontaktu ze specjalistą :):waving

#315843 Tofik :

... Zdanie wyraziłem i kończę się tutaj wypowiadać bo temat z góry jest przegrany.

mam nadzieję że za to że jestem szczery nie dostanę kolejnego minusa

Spróbowałbyś wziąć pod uwagę ten jeden jedyny raz, że może akurat wyjątkowo nie masz racji ? Że tym razem rację może mieć cała grupa ludzi która ma zdanie odmienne ? :)

Kiedyś m.in. pisownia to był element NET-ykiety, takiego zbioru zasad - których przestrzeganie, świadczyło choć o elementarnym szacunku do rozmówcy :)

Ja mam wielki szacunek do Niki - to co robi - to ogrom pracy - i starań - które jak słyszę - przynoszą skutki - i o to chodzi / za to jej dzięki ! :)

ps. Starajmy się równać do góry, a nie w dół :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik, informuję Cię, że za notoryczne psucie atmosfery na forum swoimi docinkami, bezpodstawnymi uwagami obrażającymi innych forumowiczów, zgrywanie cwaniaka, a przede wszystkim za chamstwo i jawne pogróżki skierowane na PW do Niki (tak, czytałem to co napisałeś) dostaniesz dziś ode mnie swoje czwarte ostrzeżenie, a co za tym idzie urlop od korzystania z forum. Celowo pisze to jawnie na forum, żebyś to przeczytał i żeby nikt nie mógł mi zarzucić stronniczości, jak widac nie jestem odosobniony w swoich odczuciach co do Twojej działalności na forum.

Nie pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316021 spirou :

...

Kiedyś m.in. pisownia to był element NET-ykiety, takiego zbioru zasad - których przestrzeganie, świadczyło choć o elementarnym szacunku do rozmówcy :waving

...

ps. Starajmy się równać do góry, a nie w dół :)

brawo ! o to właśnie chodzi !

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem się w temacie Tofika nie wypowiadać bo nerwy mam kiepskie a jednak SEB mnie zmusił

SEB WIELKIE BRAWA:clapping:clapping:clapping:clapping:clapping:clapping i szkoda że tak późno.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, uwierz mi że naprawdę wiele potrzfię znieść, ale jawne pogróżki w stosunku do kobiety to przeginka pały jak dla mnie.

Pozdrawiam

seb

ps. jeśli ktoś chce napisać coś w obronie (albo odwrotnie) Tofika to prosze w tym temacie.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316043 seb :

ps. jeśli ktoś chce napisać coś w obronie (albo odwrotnie) Tofika to prosze w tym temacie.

Budka Suflera - cisza

// Jakoś tak mnię wzięło na muzyczne komentowanie :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kilka dyskusji na forum nauczyło, że część osób jest absolutnie niereformowalnych, szkoda czasu, chęci i nerwów. Wiadomo m.in. o kogo kaman.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś przejścia?? Proszę Cię nie rozśmieszaj mnie.

Sam do mnie pierwszy napisałeś sam prosiłeś o pomoc i info więc bez przesady...

A to że zablokowałem Cię na gg z powodu snobizmu to inna sprawa...

Dosyć miałem tego twego żebrania o konsultacje by potem usłyszeć ile to ty możesz sobie pozwolić bo zarabiasz tysiące...

Ps. Seb wysłałem Tobie PW. i miło by było jakbyś odpowiedział!

Ponad to domagam się sprostowania!

Wyraźnie widać że chcecie ze mnie zrobić jakiegoś bandytę!

Bo nigdzie nie napisałem że chcę zrobić dla Niki krzywdę a jedynie że policzę się z nią kierując sprawę do Przemka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celem sprostowania, nigdzie nie napisałem że groziles Nice pobiciem czy czymś podobnym. Może nie tylko przez Ciebie zostało to źle odebrane, żeby więc nie kalać Twej iście anielskiej duszy wklejam PW które wysłałeś do Niki:

"Nika ostrzegam Cię, że jeżeli jeszcze raz publicznie (na forum) będziesz mnie oczerniać i stawiać w gorszym świetle to oficjalnie złożę skargę do Przemka!

Chamskie jest to zachowanie kiedy wypisujesz bzdurne rzeczy na mój temat!

Za wszelką udzieloną pomoc dziękowałem, jak jej potrzebowałem prosiłem a i współpraca z pewnymi osobami już się układa!

Nie urabiaj mi tyłka bo źle się to dla Ciebie skończy!"

Niech każdy oceni sam czy to jest zachowanie doroslego faceta czy raczej dziecinna zagrywka smarkacza...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tofik, przeczytaj swój ostatni post...

tak na spokojnie... i powiedz (albo lepiej nie) ale pomyśl co o nim myślisz...

uważasz, że to jest odpowiednia postawa?

a gdybym tak zacytowała ten obraźliwy tekst i wstawiła w nagłówku Ciebie? i nie tylko ja, ale wielu innych forumowiczów, jak byś się poczuł?

o tym cały czas piszemy.

i nie chodzi o "krzywdę" wg. Twojej interpretacji..., ale jak pisałam wcześniej o całokształt Twojej postawy.

i ja osobiście nie zgadzam się z pogardliwym stosunkiem czy to publicznie czy na pw do JAKIEGOKOLOWIEK użytkownika forum.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle moja wina...

Użyłem niewłaściwego zdania w niewłaściwym momencie i teraz wszyscy przeciwko mnie...

Z Skoczkiem rozmawiałem, i ustaliłem co następujące:

Dogadam się z niką, przeproszę ją a ona mnie za to że tak mnie oczerniła, pogodzę się z faktem różowego kolorku, zapomnimy o całym dzisiejszym dniu i zaczniemy jeszcze raz od początku bo stanowczo za daleko to zaszło.

Nie wiem tylko czy to ma sens skoro Seb urządził taką nagnkę na mnie a więc nie jest za tym aby się pogodzić i wyjaśnić co nie wyjaśnione..

A że tak zacytuję: miałam do ciebie nawet trochę sympatii (tak to chyba leciał) a więc nie jestem do końca taki zły a Ty w prawie każdym poście uderzałaś do całokształtu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już kolego z tobą nie mam ochoty dyskutować bo szkoda mojego czasu dzieciak z ciebie i tyle

a jak piszesz na gg firmowe to się przedstaw i zapytaj z kim chcesz rozmawiać bo kultura tego wymaga ale jakbyś był na tyle dojrzały to byś o tym wiedział i wcale się nie dziwie że parę osób ma cie już dość bo ja mam

nie potrzebnie tu wchodziłem na ten topik bo miałem spokój od ciebie już ponad miesiąc i niech tak zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tofik

Ja osobiście jestem przeciwnikiem publicznego "prania", ale w tym przypadku inaczej nie można.

Nie oczekuję od ciebie przeprosin-które by to już były?

nie oczekuję od ciebie zupełnie niczego.

i ABSOLUTNIIE nie uważam bym miała cię za cokolwiek przepraszać! Dla mnie od dziś masz status "I"-ignore

Twoje argmumenty (non stop te same) po prostu się chyba zużyły... Ty zawsze jesteś bez winy i "jedynie" użyłeś niewłaściwych słów/zdań... czy też spacji zapomniałeś wstawić...

dla mnie

koniec tematu.

edit:

#316067 Tofik :

w takim razie skończ hipokryto! Bo aż się czytać nie chce tych twoich perfidnych kłamstw!

ooo widzę, że kolejne "miłe" słowa sączysz...

nie zdążymy ustosunkować się do jednych "niefortunnych" słów, a płyną następne :waving


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik... "Mleko się wylało", wypowiedzianych, a raczej napisanych słów juz nikt nie cofnie, a ja decyzji zmieniać nie mam zamiaru, przykro mi, ale ciężko sobie na to zapracowałeś...

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik:waving


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty sobie jaja dalej robisz z ludzi czy ty nigdy nie będziesz miał dość co mam ci tu wkleić dowody człowieku wyluzuj przemyśl co do ciebie inni piszą zastanów się nad sobą i wróć wtedy na forum to jest forum o akwarystyce morskiej a nie o wymądrzaniu się daj se na luz bo daleko w życiu z takim podejściem nie dojdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Myślę że wystarczy, wszystko juz zostało powiedziane. Tofik, po czwartym ostrzeżeniu dostajesz automatycznego dwutygodniowego bana, nikt Cię nie skreśla na zawsze, po prostu przegiąłeś pałkę i tyle...

http://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.