Skocz do zawartości
MiQ

odnośnie moderowania

Rekomendowane odpowiedzi

#331710 luft :

popieram!

Przeczytaj 9 pkt. regulaminu.:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331716 nika :

Ale dokładnie tak robimy :waving

pokazujemy linki z archiwum, odsyłamy do tego, co napisane.

tylko, potem pojawiają się tematy typu "dlaczego mój temat zamknięto" i w zależności od "popularności nowicjusza" forum zgadza się z nim (źli moderatorzy zamykają tematy) lub też totalnie olewa....

więc proponuję ciut szersze spojrzenie, niekoniecznie na ostatni tydzień dwa, ale na dłuższy okres czasu. jak we wszystki co z soleniem związane.':)

Nie źli moderatorzy, tylko ten najgorszy, a pytania "dlaczego mój temat zamknięto" to dostaję na priv, tyle że w nieco innej formie:D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331726 seb :

...

Nie źli moderatorzy, tylko ten najgorszy, a pytania "dlaczego mój temat zamknięto" to dostaję na priv, tyle że w nieco innej formie:D

Pozdrawiam

seb

:waving Sebuś, ja dla jasności edytuję wcześniejszy post, bo oczywiście "wcięło" mnie cudzysłów przy "złych".

ps. nie jesteś jedyny :waving


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myslę że najwyższy czas poprawic już wyszukiwarkę. jak wpisuję interesujący mnie temat i widzę 45postów z targowiska z 2009r to mi ręce opadają.:waving


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika patrzylem przez pryzmat nie ostatnich siedmiu dni a kilku dobrych miesiecy.

Zle zaczalem swoj post bo prosba byla skierowana do moderatorow a tak naprawde jest do wszystkich.

Niektore tematy to istne gadu-gadu dla wygodnickich.

Bylem kiedys "mlodkiem" wiec szacun, ale wiem jak to jest i z tymi privami i az tak strasznie nie bylo.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłeś straszny to nie dostawałes strasznych privów :waving ma Ci wkleić? :waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejaj, ale dla swojego i rodziny bezpieczenstwa bez nicka. Niech nie mysla sobie ze mafia i pogrozki na forum to jakis mit:D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331739 adamus_23_as :

a ja myslę że najwyższy czas poprawic już wyszukiwarkę. jak wpisuję interesujący mnie temat i widzę 45postów z targowiska z 2009r to mi ręce opadają.:waving

Odpowiem na to staropolskim powiedzonkiem:

Psy szczekają a karawana jedzie dalej....

Ja też bym tego chciał żeby ktoś wreszcie zrobił coś z wyszukiwarką, ale co nic.... i jeszcze kilkanaście posów padnie a efekt zostanie taki sam - zero odzewu.

Dla przykładu: interesuje mnie temat DSB i tylko o tym chcę czytać!

wpisuję i naciskam magiczny jakże zachwalany ka każdym forum guzik "szukaj" wyskakuje mi dziesiątki tematów w których ktoś tylko wspomniał o DSB, i to większość tematów zupełnie nie pasuje do tego czego szukam....

Nic nie poradzisz, prędzej to już udaje się znaleźć przez google dopisując do hasła nano reef.

Błędne to koło ale co poradzisz?

PS. Na bank znajdzie ten temat pod hasłem DSB. ktoś szukający pomocy będzie przekopywał całe 11 stron tylko po to żeby się okazało że dałem te słowo jako przykład a nie jako gówny watek...

Uważam że moderator płowień bardziej zwracać na sprecyzowanie tematu przez inne osoby i to chyba był by najbardziej realny pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik, tak ciężko zaznaczyć w szukajce że ma szukac tylko w tytułach?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Tofik,przeciez to jest zrobione specjalnie dla naszego dobra...szukasz "DSB" a zanim znajdziesz nauczysz sie o swietle,Ballingu,aquascapingu i jeszcze sobie humor poprawisz ,czytajac kawaly...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331811 Tofik :

Uważam że moderator płowień bardziej zwracać na sprecyzowanie tematu przez inne osoby i to chyba był by najbardziej realny pomysł

Oj Tomek trafil w sedno. Szlag mnie trafia jak widze temat "POMOCY" albo "MAM PROBLEM" Co to za temat? Jak masz problem to idz to psychoanalityka :waving


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjjj. Takich tematów już praktycznie nie ma, są kasowane albo blokowane, a potem dostaję "soczyste" privy :waving

Oooo, takie...

"trochę się dziwię....

mam pytanie do ludzi, może ktoś coś takiego ma i mógłby się podzielić...

wkurzać mnie zaczyna ten wasz interwencjonizm na tym forum....

poznałem na zlocie masę fajnych ludzi chętnych do pomocy... a wy moderatorzy wszystko utrudniacie... dziwię się...."

i takie:

"gościu nie pisz takich głupot bo psujesz mi tylko temat."

reszty nie przytoczę, bo bym regulamin złamał :waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.