Skocz do zawartości
skiper

Własne posty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam albo żyje w błogiej nieświadomości, albo na forum brakuje odnośnika typu "Zobacz swoje posty" w sumie wyszukiwać za każdym razem swojego postu jest dość uciążliwe.

PS: Proszę o sprostowanie jeżeli się myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz kliknąć np. na swój profil. wtedy na samym dole masz tematy, w których ostatnio zabierałeś głos.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, kiedyś też tego szukał i nie znalazłem :bump1

a myślę, że taka opcja byłaby bardzo przydatna

#319650 nika :

możesz kliknąć np. na swój profil. wtedy na samym dole masz tematy, w których ostatnio zabierałeś głos.

tutaj bardziej chodzi o własne założone tematy, niż w których zabrało się głos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rodzyngit, zgadzam się, że taka opcja byłaby przydatna. Ale jej nie ma, albo ja jej nie znam :bump1.

w profilu, jest kilka tematów gdzie się zabierało głos lub założonych przez nas, ale tylko te stosunkowo najnowsze. Nie wiem czy tam czasem nie jest kryterium "ilość" a nie "czas".

pozostaje nam własna pamięć :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi tego brakuje,na innych forach to mamy.Swoich starszych postów nieraz nieźle się naszukam.Też kiedyś już mieliśmy temat odnośnie poczty a właściwie braku wysłanych maili.Nic się w tym względzie się nie poprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#319687 inmar :

Też mi tego brakuje,na innych forach to mamy.Swoich starszych postów nieraz nieźle się naszukam.Też kiedyś już mieliśmy temat odnośnie poczty a właściwie braku wysłanych maili.Nic się w tym względzie się nie poprawiło.

Chcialem zacytowac wiecej ale nie umiem:D

A niby czemu mialoby byc to pomocne, samo uwielbienie? czy ile napisalo sie glupot na poczatku:clowning?

Ja osobiscie szukam swojego pierwszego postu zeby posmiac sie z samego siebie. Nie mozna miec wszystkiego. Inne fora nie maja takiej atmosfery. Zroznicowania profesji, wieku, aktywnych na liscie obecnosci, " zboczonych" pasjonatow ktorym hobby przeslonilo zycie. Skonczyl sie monopol na wiedze i racje. My klubowicze tworzymy forum a sprawy techniczne zostawymy Wielkiej Lapie.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem chcę przedłużyć na przykład swoją sprzedaż jakiegoś przedmiotu i pół godziny szukania nim go znajdę.Za nowy temat można op...dostać.Inna sprawa to pisząc do kogoś na PW na drugi dzień nie mogę sprawdzić co dokładnie napisałem.Jest ograniczona też lista obserwowanych maili i nieraz dopiero ktoś po dniach na PW mi podaje linka,że odpisał w moim starym temacie.Ile takich postów z odpowiedzią przegapiłem sam nie wiem a jeszcze przy tym można potem źle wyglądać w oczach pytającego.

Jeśli chodzi o atmosferę na tym forum to nie ma takiego drugiego,czuję się jak w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno być też tak, że jeśli zabierzemy "głos" w danym temacie to z automatu powinno się dostawać powiadomienie jeśli ktoś odpowiedział/napisał w tym samym topicu . Tu trzeba wchodzić i zaznaczać ,że chcemy dostać powiadomienie lecz tylko na 10? tematów? trzeba to zmienić


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, co by nie pisać to Wam napiszę - Wasze Zdrowie :bump1.

Osobiście pilotuję czy "tam coś tam coś tam" jak mówiła pewna Pani minister :) prace nad przenosinami forum na inny silnik. Jest to w brew pozorom lekko skomplikowane to sercem tego forum jest archiwum - DUŻE archiwum wiedzy.

Ale w niedalekiej przyszłości - zmiany nadejdą i to wielkie. Właśnie między innymi dlatego żeby pewne rzeczy poprawić lub dodać.

Wasz "Mjod" Skoczek :)

Ułaaaa - Królowa mnie uderzyła miotełką :) Moniś byłem dziś bardzzzzoooooooo niegrzeczny :)

Mój Kochany"Mjodzie" :)

oprócz pkt. 8 -orty,

i pkt. 6 -to nie gg.

:D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym,niedawno Leoni przenosił Rybnickie forum z bezpłatnego serwera na płatny,bez reklam ( no może jest tylko moja ) Dużo czasu to zajęło a nieporównywalnie mniejsze było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym tylko chciała (od dawna) by "wysłane" pw-ki "zostawały. Bo nie każdy pisze zaznaczając "odpowiedź" i robi się bałagan.

oczywiście, można zawsze wysłać pw do siebie i do adresata, ale to często jeszcze większy bałagan.

ja chcę "wysłane" w wiadomościach mieć .

ps. bez "moich postów" przeżyję .

:)

Edit:

Szkoczuś! będziesz UKARANY :)

:bump1


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.