Skocz do zawartości
Gość buczi82

PLAZMA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

Kiedys gdzies na forum czytalem ze bedzie plazma, ale najpierw musza sie sprzedac LEDy, dopiero bedzie plazma...

Nie wiem moze ja juz jestem do tylu, ale dzisiaj w pracy przegladajac forum natknalem sie na ogloszenie ze kolo ma na handel plazme, f800 za sztuke lub f1500 za dwie, jesli ktos zainteresowany to podaje linka, trzeba sie zarejestrowac, mam nadzieje ze warna za podanie linka nie dostane: http://www.ultimatereef.net/forums/showthread.php?t=430744 , a tu kol pokazuje przyrosty: http://www.ultimatereef.net/forums/showthread.php?t=446390 , moze ja zle widze, ale jak dla mnie to nic nie widac hehe tylko tak jakby fota blizej zrobiona i dlatego wieksze, ale pewnie sie myle... cena tez powala :)

a to parek fotek jak to wyglada:

pl1m.jpg

pl2h.jpg

pl3k.jpg

pl4f.jpg

pl5r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórka warta za wyprawkę. Widmo prawie takie samo jak w HQI, a cena kosmos?! Czy f800 to znaczy może 800 funtów? To prawie 3500PLN!? Za 300W żarnik... LEDy to przyszłość i teraźniejszość, a plazmowy palnik to przeszłość... Można tym chyba placki ziemniaczane odgrzewać... :)


420l, 35kg LR, światło 4 x LED Aquael 39W

Sterowanie: DIUNAX3

Odpieniacz Tunze4096,

cyrkulacja 3x3300l/h, bez sumpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

nie wiem :)

tutaj filmik jak te plazmy swieca:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mufti ale przy oswietleniu plazmowym chodzi glownie o to:

Na reefcentral byl caly temat o tym. Przenikalnosc swiatla i jego ilosc w porownaniu do zarnikow hqi wpdala jak 4/1. A to juz zmienia troche ekonomiczny aspekt... prawda ? :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodi a co ty za porównanie dałeś? Dobre ledy mają 130 i więcej lm/w.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Tomasz rok temu nie mialy :-D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? Xp-g są na rynku 2 lub 3 lata i mają 139lm.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.