Skocz do zawartości
Marqo

potrzebny szpec od alarmów

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie a konkretnie chodzi mi o zdalne dodawanie nowych użytkowników(systemu alarmowego w domu) poprzez program dload10 dla centrali alarmowej satel ca-5. Wie ktoś jak to zrobić ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie a konkretnie chodzi mi o zdalne dodawanie nowych użytkowników(systemu alarmowego w domu) poprzez program dload10 dla centrali alarmowej satel ca-5. Wie ktoś jak to zrobić ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdalnie ? WiFi? BT? LAN? GSM? Jaki moduł masz w centrali ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdalnie ? WiFi? BT? LAN? GSM? Jaki moduł masz w centrali ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ,wszystko chcecie mieć na widelcu !!!!! W Google jest opcja SZUKAJ !!!!!!!!

http://www.satel.pl/archiwum/ca5u_1.07_06.04.pdf


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ,wszystko chcecie mieć na widelcu !!!!! W Google jest opcja SZUKAJ !!!!!!!!

http://www.satel.pl/archiwum/ca5u_1.07_06.04.pdf


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi, nie każdy jest technicznym geniuszem, nie ma się co napinać.

Marqo, jeżeli masz połączenie z centralą, to możesz korzystać z wirtualnej klawiatury tak samo jak ze zwykłej - czyli możesz dodać użytkowników. O połączeniu komp-centrala możesz więcej poczytać w instrukcji instalatora. Jak wszystko zawiedzie - dzwoń do serwisu Satela, tak będzie najszybciej.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi, nie każdy jest technicznym geniuszem, nie ma się co napinać.

Marqo, jeżeli masz połączenie z centralą, to możesz korzystać z wirtualnej klawiatury tak samo jak ze zwykłej - czyli możesz dodać użytkowników. O połączeniu komp-centrala możesz więcej poczytać w instrukcji instalatora. Jak wszystko zawiedzie - dzwoń do serwisu Satela, tak będzie najszybciej.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdalnie przez kabel :nono Klawiatura kled utrudnia prace a że mam kabelek to pytam czy tak idzie bo nie widzę takiej opcji i nie interesuje mnie tutaj wirtualna klawiatura.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdalnie przez kabel :) Klawiatura kled utrudnia prace a że mam kabelek to pytam czy tak idzie bo nie widzę takiej opcji i nie interesuje mnie tutaj wirtualna klawiatura.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne rozwiazanie to kabel podpiety z kompa do centrali na stałe, komp uruchomiony cały czas jako taki serwer i na nim pulpit zdalny lub inny soft do zdalnej pracy na pulpicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne rozwiazanie to kabel podpiety z kompa do centrali na stałe, komp uruchomiony cały czas jako taki serwer i na nim pulpit zdalny lub inny soft do zdalnej pracy na pulpicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam centralę u siebie . Podpinam się do niej kabelkiem . Ustawiam co mnie interesuje i robię zapis do centrali tych ustawień . Opcji zmiany hasła lub dodania użytkowników nie widzę , jedynie opcję zmiany nazwy. Jeśli ktoś uważa, że nie szukałem to niech odpali ten program (darmowy) i pokaże bo ja chyba niedowidzący jestem.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam centralę u siebie . Podpinam się do niej kabelkiem . Ustawiam co mnie interesuje i robię zapis do centrali tych ustawień . Opcji zmiany hasła lub dodania użytkowników nie widzę , jedynie opcję zmiany nazwy. Jeśli ktoś uważa, że nie szukałem to niech odpali ten program (darmowy) i pokaże bo ja chyba niedowidzący jestem.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyny cel w podpięciu centrali jest dla Ciebie taki, żeby dodanie użytkownika było łatwiejsze niż z klawiatury? To deczko przekombinowałeś.

I faktycznie szukałeś w złym miejscu - z helpa:

Program umożliwia:

· odczytanie i zapis wszystkich ustawień centrali (oprócz haseł użytkowników)

· odczytanie i gromadzenie na dysku listy zdarzeń centrali.

· podgląd stanu wejść i wyjść centrali oraz obsługę z manipulatora na ekranie komputera (tzw. tryb ON-LINE).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyny cel w podpięciu centrali jest dla Ciebie taki, żeby dodanie użytkownika było łatwiejsze niż z klawiatury? To deczko przekombinowałeś.

I faktycznie szukałeś w złym miejscu - z helpa:

Program umożliwia:

· odczytanie i zapis wszystkich ustawień centrali (oprócz haseł użytkowników)

· odczytanie i gromadzenie na dysku listy zdarzeń centrali.

· podgląd stanu wejść i wyjść centrali oraz obsługę z manipulatora na ekranie komputera (tzw. tryb ON-LINE).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o tą informację mi chodziło. Pozostaje wbić z klawiatury. Dzięki i do zamknięcia.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o tą informację mi chodziło. Pozostaje wbić z klawiatury. Dzięki i do zamknięcia.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynie może w tym trybie online można spróbować dodać usera tak samo jak na manipulatorze kled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynie może w tym trybie online można spróbować dodać usera tak samo jak na manipulatorze kled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest satel ca6 ale mam tylko jednego uzytkownika. wiedze na temat alarmu czerpie z elektroda.pl


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest satel ca6 ale mam tylko jednego uzytkownika. wiedze na temat alarmu czerpie z elektroda.pl


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.