Skocz do zawartości
Tofik

Roztrzepany Tofik

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie dopiero co wstałem, jestem zaspany i słabo kojarzę. Mam dziś wyjść w pewne miejsce o 13.

Problem w tym, że nie pamiętam czy na pewno przestawiałem zegarek.

U mnie jest 8:14 - tak mam na komórce :p

Potwierdzacie? Czy już 9:14?

Dziękować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofiku - zrob aktualizacje czasu w windowsie - pokaze Ci uaktualniony czas :p

Poza tym wyglada na to ze przestawiles :p


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik ja nie wiem co Ty bierzesz ale ja tez to chcę :p


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zadzwonić do kogoś, zapytać Panią w sklepie, włączyć TV, napisać na GG, sms, cokolwiek? :p

Nowy temat, myślałem, że poczytam coś ciekawego, a tu Tofik pyta o godzine :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tu powiedzieć, Tofik to ziwerze niezwykle leniwe i ubierać się iść zaspanemu na ulicę się nie chce,

nano-reef robi swoje... :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha dobre

dla tych co niemaja radia a moga przez pc sluchac podaje ciekawy link z radiami online http://de.delicast.com/radio/Polen

pozdrawiam norbert


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:winner1 Tofik

Jesteś najlepszy :p

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik błagam zmień dilera hehe :p mistrzostwo... nie mam pytań :p


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Super Tofik...nalezysz do tych osob,ktore by na egzaminy w pizamie poszly (co zdarzylo sie mojemu przyjacielowi)...nie wiesz ktora godzina w moich trzech kropkach doszukujesz sie jakiegos podstepu albo w najgorszym razie kodu pisanego alfabetem morsa...Fakt ze za tego morsa dales mnie minusa,ale bez Ciebie forum bylo by troche bardzo powazne...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łożeszku włoski.:banghead

Tofik, ja mam nadzieję, że jeszcze trochę będziesz "studiował", bo nie wyobrażam sobie tego forum bez zakręconego jak słoik majonezu, tak barwnego osobnika.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko spokojnie z komplementami bo jeszcze sie okaże, że na stronie glownej forum zamontuja zegar :p

Tofik, mogłeś sprawdzić w wielu miejscach godzine, ale wybraleś forum. To sie nazywa pelne uzależnienie :kapelusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.