Skocz do zawartości
mateusz86

Zoa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zobaczcie sobie na tej stronie ZOA.Czemu nie ma u nas takich.

http://coralmorphologic.com/xcart/home.php?cat=16


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://coralpedia.com/index.php?module=Gallery2&g2_itemId=15 zobacz ile tu jest odmian, a problem z dostępnością u nas to głównie koszty+koszty transportu i do tego ryzyko, że zoa nie przetrzymają 3 dni w podróży (a nie chciałbym aby szczepka 2 główki za 100 USD nie dotarła w całości), to po pierwsze, po drugie jak ktoś u nas dorwie jakiegoś cukiereczka to niekoniecznie jest chętny aby się podzielić. Na tej stronie jest około 400-500 odmian, z czego u nas może dałoby radę dostać 15%, w hameryce jakieś 95%...trzeba szukać i rwać każdą główkę:p

pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaczynam polowanie.


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne są.Dzięki Natan :p


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji widziałem ostatnio sprzedaż zoa o nazwie "soprano"

http://www.coralpedia.com/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5501&g2_serialNumber=2

poszły na aukcji za 180 USD za polip, a w sklepie internetowym stały po 250 USD za polip...

ps. gdyby nie brzydal, który w ramach tępienia aiptasi zaprzyjaźnił się z zoa, to miałbym już dziś około 26 odmian zoa, ale...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#340944 ona :

Niesamowite te zoaski .

Mateusz to nie wiedziałeś , ze u nas są tylko zielone , ewentualnie czerwone?.:p

Wiedziałem ale ubolewam na tym że u nas nie ma.


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak zebrać większą ilość chętnych to może dałoby sprowadzić je do Polski.


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

chyba mogły by nieprzeżyci takiej długiej podróży :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem , jest to do zrobienia.


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy z zologa ma kolegę pilota międzynarodowego i zwozi mu do sklepu szczepki mchów do słodkiego z rożnych stron świata. Mogę z nim pogadać żeby facia zapytał czy jest taka możliwość z tymi Zoami. To wtedy przez 24h będzie u nas:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy jest tam jakieś połączenie lotnicze z Polską :p.

Orzechopcja dobrze prawi :D w tedy w 24 h i są u nas.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiem się czy i do jakich miast lata w USA a wtedy można ustalić czyt da się tam kupić

Co to za sklep w ogóle, niestety nie znam języka. To jakaś internetówka czy strona sklepu stacjonarnego coś jak eRy...a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja też się chętnie podłącze pod zamówienie. A najlepsza opcja to jak jest ktoś znajomy w USA i kupi szczepki od innych ludzi z okolicy, w sklepach możemy dużo przepłacić...przy odpowiednim zabezpieczeniu termicznym zoa przetrzymają do 72h...ale to musi zapakować ktoś, kto wie o co chodzi...

ps. z tej angielskiej strony 95% widziałem do kupienia u nas w kraju, fakt nie w sklepie, ale te odmiany można dostać...choć z drugiej strony fajnie jakby u nas był taki sklep...może z czasem...

ps2. i jeszcze jedno, należy pamiętać, że zoa potrafią morfować w różnym świetle (mam na myśli barwę i moc), w związku z czym możemy kupić odmianę, która u nas z czasem będzie wyglądać zupełnie inaczej niż na zdjęciu w innym zbiorniku...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie podłącze się pod zamówienie.

Pozdrawiam

Mateusz


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa93

Jak bedziecie zamiawiać to chętnie się podłączę do zamówienia :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja sie podlączę pod to zamówienie, choć nie wiem czy wszyscy sobie zdają sprawę z kosztów z tym związanych :p jednak.

#341134 enigma17 :

ps. z tej angielskiej strony 95% widziałem do kupienia u nas w kraju, fakt nie w sklepie, ale te odmiany można dostać...

Enigma - rozwiniesz tą myśl :> ?


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o to, że 95% odmian, które widzę na tej stronie widziałem już do kupienia u nas w kraju, czy to na allegro, czy gdzieś będąc przypadkiem w sklepie, czy od kogoś na forum, tylko jak już wcześniej wspominałem, foto a na żywo to dwie różne sprawy, no i druga sprawa zmiana barwy zoa w rożnych zbiornikach...był wcześniej poruszany temat zoa na tym forum, gdzie forumowicze pokazywali swoje cukierki i jest ich naprawdę sporo...można zawsze spytać czy nie odetną choćby jednej główki...

ps. http://coralpedia.com/articles001.php tu jest artykuł na temat morfowania zoa...

ps2. tu jest fota żeby nie było, że się najadłem grzybków halucynków:D...widać jak bardzo mogą się zmienić...

http://www.coralpedia.com/index.php?module=Gallery2&g2_itemId=7619


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.