Skocz do zawartości
chodi

pytanie do prawdziwych mezczyzn ;d

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

Zona z dziecmi na wakacjach a ja zostalem sam. Dzis plan - zrobic pranie. Z pralka sie dogadalem. Ale nie ma proszku ;/ Moge uzyc tabletek do zmywarki ? Czy nie obejdzie sie bez wycieczki do sklepu ? :banghead


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

polecam wycieczkę do sklepu :D

edit

mężczyzną nie jestem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde wafel no wrocilem dopiero. nie chce sie znowu :banghead


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety kto nie ma w głowie to w nogach. No chyba że lubisz pranie bez zacieków i z połyskiem hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz się odpowiednio zmotywować - np. kupisz przy okazji zgrzewkę browaru albo coś w ten deseń :p


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak :D Tabletka w pralce nie zaszkodzi. Ochroni przed kamieniem. Gorzej byłoby jakby Ci do glowy przyszlo wsypanie prosku piorącego do zmywarki :D Wtedy piana na calym poziomie murowana. Jak masz ciemne pranie to dolej zmiekczacza, ale wg miarki bo zacieki zostana. Przynajmniej zapachem przypucujesz :p Znaczy jak masz kolorowe przy max 40 stopniach. Bo bialego bez proszku to nie polecam hehe

aha, mozesz użyć plynu do mycia naczyń :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#341237 kapuhy :

Musisz się odpowiednio zmotywować - np. kupisz przy okazji zgrzewkę browaru albo coś w ten deseń :)

o i wlasnie o to sie rozchodzi :D no nic. jade na drugi koniec miasta po proszek do prania :D

p.s.

tak calkiem przy okazji odwiedze akwarystyczny :p


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

płyn do naczyń w pralce tak się spieni że zacznie wychodzić szufladą. kiedyś testowałam :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprościej jest prowizorycznie oczywiście zetrzeć mydło tarką... moim zdaniem lepsze niż tabletka do zmywarki, nie wiadomo, czy nie dostaniecie uczulenia na skórze, a wiesz co by żona Ci zrobiła jakby się dowiedziała, że użyłeś tabsa?

Jesień z :p średniowiecza... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#341243 kojaczek5 :

płyn do naczyń w pralce tak się spieni że zacznie wychodzić szufladą. kiedyś testowałam :p

hehe, licza sie proporcje :D

kiedys jedna nawiedzona laska w pracy wlała plyn do naczyn do zmywarki. zrobila sie taka piana ze drzwi otwarla i pomieszczenie socjalne zamurowała hehe


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tabletek nie użył...na Twoim miejscu cel główny ustalił bym na zgrzewkę browara:D a proszek do prania zupełnie przy okazji kupił...:p...zawsze to inaczej się człowiek czuje...a przy kupnie browca nagle sobie przypominasz o kupnie proszku:googleye


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#341242 chodi :
#341237 kapuhy :

Musisz się odpowiednio zmotywować - np. kupisz przy okazji zgrzewkę browaru albo coś w ten deseń :)

o i wlasnie o to sie rozchodzi :D no nic. jade na drugi koniec miasta po proszek do prania :D

p.s.

tak calkiem przy okazji odwiedze akwarystyczny :p

Tylko nie zapomnij o proszku :D i na wszelki wypadek nie kupuj jednocześnie soli, bo po tej zgrzewce różnie może być :p


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal tablete i ciesz sie zyciem:D tzn wakacjami.

Nastaw skarpety na szybkie pranie. Jak smrody sie wypiora to potem laduj wszystko jak leci. Przeciez to wszystko detergenty do tluszczu i brudow. Jak cos sie spieprzy wal do mnie ja Ci wypiore a i przy okazji jaks zgrzewke zrobimy.

Przynajmniej bedziesz mial co opowiadac jak zona wroci.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie nie ma z czego smiac :p na codzien buduje systemy wiercace tysiace metrow w glab dna oceanu ale pralka mnie przerosla :D obecnie wlasnie szukam instrukcji wlaczenia suszenia :D

Grzegorz zona raczej sie nie ucieszy na wiesc, ze pojechalem ponad tysiac kilometrow wyprac skarpetki :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaj się na obrazki :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicho ludzie :D dziala :D moge do cv dopisac - obsluga pralki :D dzieki wszystkim za szybka pomoc dla slomianego wdowca :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat zelazka uzywam czesto do termotransferu wiec sobie poradze :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest jak chłop musi to poprosi drugiego chłopa o pomoc:googleye i albo się uda albo się nie uda:whip


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#341228 chodi :

witajcie

Zona z dziecmi na wakacjach a ja zostalem sam. Dzis plan - zrobic pranie. Z pralka sie dogadalem. Ale nie ma proszku ;/ Moge uzyc tabletek do zmywarki ? Czy nie obejdzie sie bez wycieczki do sklepu ? :banghead

umarłem :D


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piorę jak żonka wróci to swoje ze wczasów popierze i przy okazji moje się wypierze,:D przy okazji wizyty w markecie po za browcem policz ile dni nie będzie żony i kup tyle par skarpet majtek i koszulek bo to wymieniamy co dziennie, koszula od biedy wytrzyma ze dwa dni o spodniach nie wspomnę trochę więcej i problem prania z bańki.:D

Na końcu jak Twoja pani wróci to jeszcze mała bura że nie miałeś w czym chodzić i że żona o ciebie nie za bardzo zadbała i żeby się od stresować to musiałeś sobie kupić tego pięknego korala bo akurat dowieźli i był w promocyjnej cenie:clowning

Pozdrawiam


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz wiem dlaczego podają,że według statystyk 25% polski men zmienia skarpetki raz w tygodniu:waving


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.