Skocz do zawartości
thomas kay

Gdzie kupić opti?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał z usług tego sklepu:

http://opti24.pl/index.php

Jakieś opinie?

Już nawet nie chodzi o kasę bo już nie mam nadzieji że uda mi się kupić coś tanio, bardziej się teraz nastawiam na jakość, czyli skoro już płacę to wymagam:) Na stronie piszą że

"...Wszystkie krawędzie szkła są szlifowane, zaś te widoczne dodatkowo podlegają polerowaniu. Akwaria klejone są specjalnym, transparentnym silikonem..."

Widziałem też akwa w pewnym roślinnym sklepie w krk i nie powiem jakość wykonania genialna, ale cena jeszcze "genialniejsza". Czy oba sklepy mają porównywalną jakość, jak coś to już wolę zapłacić więcej i przynajmniej widzieć "efekt" Z kolei oferty z netu w stylu opti w cenie guardiana mnie nie interesują. Może ktoś może polecić jakiś sklep który wysyła?

Pozdro i z góry dzięki za porady!


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki zbiornik chcesz postawić bo jak nieduży to specjalnej różnicy nie widać,tak piszą Ci co mają.Moja kostka,którą postawiłem kilka dni temu kosztowała mnie z panelem u szklarza 35 zł,ale jak patrzyłem na necie za opti kilka stówek to musiało by mnie pogiąć by dać tyle kasy,już lepiej tą kasę przeznaczyć na lepszy sprzęt.Jeśli chcesz takie mieć bo chcesz to inna sprawa i przepraszam za wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pW ;). Wiem którym sklepie mówisz,rzeczywiście ceny kosmiczne

EDIT: Inmar jesteś pewien, że szklarz nie wcisną Ci Guarianu? Bo za taką cenę to nawet w hurcie nie znajdziesz szkła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik,nie mam opti,ja tyko napisałem,że przy cienkich szybach "specjalnie" różnicy nie widać a kosztują swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#342441 inmar :

A jaki zbiornik chcesz postawić bo jak nieduży to specjalnej różnicy nie widać,tak piszą Ci co mają.Moja kostka,którą postawiłem kilka dni temu kosztowała mnie z panelem u szklarza 35 zł,ale jak patrzyłem na necie za opti kilka stówek to musiało by mnie pogiąć by dać tyle kasy,już lepiej tą kasę przeznaczyć na lepszy sprzęt.Jeśli chcesz takie mieć bo chcesz to inna sprawa i przepraszam za wypowiedz.

Nie przepraszaj bo nie masz za co! Wolny wątek. Ja widzę różnicę;) mam w domu słodkie float, morskie guardian i teraz muszę mieć opti:D Ciągle szukam ofert a zadecyduje na dniach, ale dla mnie opti jest warte wydatku. pozdrawiam


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się tak wydawało, że to będzie twój baniak Rafale - widziałem na RA ;) Sorki za OT


szkło 120x60x50 360L - 55kg LR + 18kg LS + 200L sump + pudełko, Blau 2x150W HQI (żarniki Blau 20.000K) 2x54W aktynika i białe, Deltec AP600, obieg NJ3000, cyrkulacja 2xJVP-102 + koralia 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.