Skocz do zawartości
Lizard

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, na lapku ci to tak ładnie chodzi ? Ja pakuje w pudło bo tak wygodniej. Widzę ze 2`ka to juz nie taki kosmos wymagań graficznych jak 1, porządny sprzęt obsłuży ją bez problemu, jak wyszła jedynka to trza było kupić kartę za 2 tysie żeby pograć, nie mówiąc o reszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię cały czas o pudle...a co do crysisa 2 to pewnie zmieni się trochę sytuacja jak wyjdzie patch i dojdzie obsługa dx10 i 11, wtedy może być już gorąco...póki co nie tnie się w ogóle...a ro***erducha jest na najwyższym poziomie...a grafa chyba nawet lepsza jak w 1, tyle detali (słupy można obskubać jak w scenie z pierwszego matrixa), rozległe przestrzenie...mniam


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze 5650 to mobilny układ. W każdym razie super! Przynajmniej pogram bezstresowo, inaczej szkoda psuć zabawę. Jeszcze czekam na jednego cukiereczka - Mass Effect 3 ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie katuję 2:)


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Lizard ale ten temat mi bardzo pasuje bo to moja pasja z najmłodszych lat, większość moich znajomych porzuciła ,dla mnie to jak narkotyk :) nie wyobrażam sobie że kiedykolwiek przestanę.

Enigma - Mass Effect to dla mnie najlepsza gra jaką kiedykolwiek grałem :) obie części. Aktualnie mam przerwę w katowaniu kolejny raz dwójki(spaliła mi się grafika) , tym razem Adept. Czekałem na Crysisa 2 z zakupem nowej karty. Więc wkrótce powracam do ME2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widzę że jak już wypuszczą D3 to możemy założyć klan NanoReefPL bo jest nas całkiem sporo :>


Aktualny baniak [209 x 60 x 60 cm]

Poprzednie zbiorniki:

http://nano-reef.pl/...l-yogher-vol-2/

http://nano-reef.pl/...zko-w-glowie-;/

akwarium morskie od 03.IV.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343285 enigma17 :

Ja postacie mam jeszcze z D2:) ale to były piękne czasy...

@nemezis Twoja karta da radę na średnich/niskich detalach...jak widzę gra wygląda tak jak crysis2, który u mnie zapier...oby tylko nie dali ciała z optymalizacją...

Dzięki :)

Widzę że kompa masz wypasionego :)


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343471 Yogher :

no to widzę że jak już wypuszczą D3 to możemy założyć klan NanoReefPL bo jest nas całkiem sporo :>

Jasne, że tak! :)

Naprawdę nikt nie odgrzewa już D2 na battle.net? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety grałem na open...gdyż byłem w posiadaniu jedynie nie do końca legalnej kopii:D


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakos Crysisem2 jestem zawiedziony. Wersja w dzungli mi sie bardziej podobala. A zeby nie byc OT to dodam ze gralem jedynie w Diabo1. Pamietam ze bardzo mi sie podobala ewolucja postaci i ekwipunku. Potem jakos odpuscilem RPG az do WoWa. Jesli chodzi o D3 to zapewne zerkne na demko a potem sie zobaczy :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o crysisa 2, to na początku dziwnie mi się grało...bo to miasto, a nie dżungla...ale później jak się już rozkręca to spoko giera...ale i tak jak dla mnie nie pobije "metro 2033" (przeszedłem 7 razy i się nie znudziła)...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Diablo III już zamówiłem w przedsprzedaży, kobieta się w głowę puka "ile ty masz lat" :)

Mam nadzieję, że gra warta jest tych lat oczekiwania, bo Starcraft 2 moim zdaniem to był kompletny gniot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, że przy starcrafcie nie spędziłem tyle czasu co przy diablo 1 i 2, ale starcraft 2, poza grafiką nie wniósł wg mnie nic nowego (choć mogę tak mówić, bo nie jestem fanem RTS)...mam nadzieję, że D3 będzie zupełnie czymś nowym...takim powiedzmy kolejnym kamieniem milowym w gatunku RPG...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym policzył czas spędzony przy D2 to pewnie wyszedłby rok życia :) - ale do D3 to powoli tracę nadzieję że się pojawi - mój obecny komp miał być pod D3, ale pewnie zanim się gra pojawi to przynajmniej raz go wymienię :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz gry typu "survival horror" coś jak doom3, fear, gdzie można stresika złapać:) z cholernie dobrym klimatem i fabułą oraz nietuzinkowymi rozwiązaniami...to metro 2033 jest dla Ciebie...klimat - czad na maksa, grafa - zrywa gałki oczne:googleye...wg mnie jedna z najlepszych gier wszechczasów...ale co kto lubi...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.