Skocz do zawartości
AquaManiak

eRybka wysyłka PKP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do osób które kupowały coś w erybce przez internet i brały wysyłkę konduktorską(PKP). Czy towar musieliście sobie odebrać na dworcu w waszym mieście czy poczta lub kurier dostarczał wam do domu ? Jeśli w złym dziale utworzyłem temat to bardzo przepraszam.


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale co ma piernik do wiatraka ? :)

Jak PKPem to odbierasz sam na dworcu, jak kurierem lub pocztą - dostajesz do domku.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

towar odbierasz sam od konduktora,innej mozliwosci nie ma,pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pkp zawsze odbierasz na dworcu nie ma takiej usługi aby z dworca jeszcze kurier do domu Ci dowoził


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#347303 qba25 :

towar odbierasz sam od konduktora,innej mozliwosci nie ma,pozdr

Błąd :) Jest inna. Ja kilka razy nie mogłem i wysyłałem taksówkarza przez normalne zlecenie kursowe :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki a skąd mam wiedzieć którym pociągiem i o której godzinie dojedzie przesyłka itd. i ew. gdzie będzie na mnie czekać jak bym się spóźnił czy coś?


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam Cię :) Sprawdzasz połączenia na stronie PKP.pl

Mówisz w sklepie że tym i tym pociągiem mają CI wysyłać i czekasz na dworcu..... i pamiętaj zawsze to TY czekasz na pociąg a nie odwrotnie :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#347308 AquaManiak :

Ok dzięki a skąd mam wiedzieć którym pociągiem i o której godzinie dojedzie przesyłka itd. i ew. gdzie będzie na mnie czekać jak bym się spóźnił czy coś?

Twój wiek (14lat) obliguję Cię do tego żeby takie sprawy zakupowe robili rodzice raczej więc tatuś będzie wiedział


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma tak ze sie spoznisz pociag nie bedzie na ciebie czekal:clowning w meilu od erybki dostaniesz napewno namiar na pociag,,jak zapowiadaja pociag na stacji to podaja w ktorym wagonie sa przesylki do odbioru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 90 % przesyłki są wagonie za lokomotywą u konduktorów.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mrozikulus wszystkie moje zakupy są konsultowane z rodzicami, nie ma innej opcji :)

Ok, dzięki wszystkim za info :D


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przesylkach PKP jest tez opcja ze od konduktora odbierze to ktos na stacji i przeniesie do punktu odbioru przesylek o ile takowy na stacji odbioru istnieje.

http://www.intercity.pl/?page=przesylki_konduktorskie

"przesyłkę można nadać bezpośrednio u kierownika pociągu lub w punkcie przyjęcia przesyłek konduktorskich (na dużych dworcach kolejowych, za dodatkową opłatą 10,10 zł.). Można również zlecić odebranie przesyłki z pociągu przez pracownika punktu stacjonarnego przesyłek konduktorskich za dodatkową opłatą 10,10 zł"


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mrozikulus

Dokładnie :) jeszcze nigdy nie ustawiłem się tak na peronie żeby lokomotywa i pierwszy wagon były blisko........ zawsze biegiem :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie żeby się spóźnić na nasze pociągi to też trzeba być hardcorem :)


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#347326 AquaManiak :

Ale w sumie żeby się spóźnić na nasze pociągi to też trzeba być hardcorem :)

Ty już tu polityki nie odprawiaj tylko pilnuj pociągu :D lepiej być 30min za wczesnie niż minute po czasie


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#347329 mrozikulus :
#347326 AquaManiak :

Ale w sumie żeby się spóźnić na nasze pociągi to też trzeba być hardcorem :)

Ty już tu polityki nie odprawiaj tylko pilnuj pociągu :D lepiej być 30min za wczesnie niż minute po czasie

Jestem dokładnie tego samego zdania co ty :D Chociaż wiemy jak to jest .. :D


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaManiak piszesz że jesteś z Chorzowa ! to mam rozumieć że idziesz na osobowy z Zabrza ?

Dogadaj się w erybka ściągną ci do Zabrza i sobie osobiście odbierzesz.

pozdrawiam


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesyłka idzie z Warszawy a nie z Zabrza. Nie ma takiej opcji żeby szła z Zabrza pociągiem bo mam tak blisko że w 15 min jestem na miejscu. Spróbuje się dogadać ale nie ma ich na GG a na maile nie odpisują :/ Jutro coś zadziałam, tylko nie wiem czy się uda bo idzie z Warszawy dlatego że wziąłem 2 korale, ale pogadam czy da się to zamienić na odbiór osobisty w Zabrzu.


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń dogadasz się, często migrują między warszafką a Zabrzem


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z WWY to zonkkkkkkk.

Oni teraz się przenoszą i nie wiem czy coś sprzedają. Najlepiej dzwoń bo wątpię żeby teraz mieli czas na maile i GG.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle kontakt z erybką jest bardzo trudny,opisywany wiele razy na wielu obu forach,ale jak firma ma za dużo klientów to może sobie pozwolić na olewkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze skoczekpl mnie ubiegl:)najlepiej sobie zadzwon chyba poczatkiem maja uruchamiaja nowy sklep pod wawą i moga byc trochu zabiegani:)inmar jesli chodzi o mnie to mialem dobry kontakt po zamowieniu,owszem test ktory zamowilem musze reklamowac bo jedna z fiolek byla uszkodzona (moim zdaniem fabrycznie bo pudelko jest w idealnym stanie)ale to kazdej firmie moze sie zdarzyc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#347347 AquaManiak :

Nie przesyłka idzie z Warszawy a nie z Zabrza. Nie ma takiej opcji żeby szła z Zabrza pociągiem bo mam tak blisko że w 15 min jestem na miejscu. Spróbuje się dogadać ale nie ma ich na GG a na maile nie odpisują :/

Akurat Warszawa jest w trakcie przenosin i jak qba napisał wcześniej może być zamieszanie :) Co do Twoich korali- najlepiej dzwoń w tej sprawie, mail i GG będą nieczynne do przyszłego tygodnia :D

#347314 SkoczekPL :

w 90 % przesyłki są wagonie za lokomotywą u konduktorów.

Czasem w Intercity jest to 6. wagon :D


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to zwaliłem z tym zamówieniem jak Warszawa się przenosi :/ Ale w sumie w tym tyg. i tak za bardzo nie mam czasu a w przyszłym będę dopiero w środę w domu. Jeszcze rozmyślam nad anulacją i po prostu przejechać się do Zabrza i kupić tam jednak bez korali wtedy, tylko że już przelałem pieniądze ale pisze że jeszcze nie zaksięgowane. :/


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.