Skocz do zawartości
MrMayer

UWAGA OSZUST

Rekomendowane odpowiedzi

#350863 MrMayer :

nie pograżaj sie już. I tak jesteś spalony na forum. Sporo ludzi ode mnie ostatnio kupowało i sie odezwali na +. O tobie też różne opinie i na + i na -. Dyskusję z tobą zakończyłem. Jesteś OSZUSTEM i poniesiesz konsekwencje - obiecuję. Rozmowa z tobą mi ubliża.

Jakie to ma znaczenie kto trzyma twoja stronę a kto moją? Żadne.

Żałosne jest to że nie jesteś w stanie przyznać się do błędu, kręcisz i kłamiesz.

Cieszy mnie tylko to że jesteś niewiarygodny, bo to co tu wypisujesz nie pokrywa się z treścią pw które wysłałeś.

Temat z czasem zniknie a ty jak byłeś tak będziesz nieuczciwy.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pio7, nie chce mi się już czytać tego co piszesz. To jak kiepska komedia, niby powinna być śmieszna, ale nie śmiejesz się, tylko Ci żal..

Tyle razy kupowałem na forum, jestem na tyle rozsądnym człowiekiem, że zawsze opłacam z góry, tak samo oczekuje w momencie mojej sprzedaży, ja wpłacam - wtedy ludzie wysyłają, a jaką mam pewność, że wyślą? tak naprawdę żadną, ale skoro zgadzam się na pewien moralny regulamin i podstawowe zasady etyki, płacę i nigdy jeszcze nie napotkałem na żadną osobę która byłaby inna ode mnie; w momencie kiedy decydujecie się na takie a nie inne zasady, powinieneś dokonać płatności, przystałeś na warunki, on wypełnił swoją misję..; wiesz a Ty jednak uświadamiasz, że trzeba uważać na pewne osoby, osoby takie jak Ty ... przygnębiające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chciał, żeby w "rzeczowych" tematach była taki "tłok"....:).

Co do dyskusji...myślę, że "chłopaki" powinni się dogadać, Pio niestety co by nie było to należy zapłacić. Druga sprawa to powoływanie się na ....jak to jeden z kolegów napisał krawężników, mogących jedynie mandat wypisać za prędkość .... (ale nie będę tego ciągnął, nie mój temat i nie temat na forum) jest nie na miejscu. Więc Pio zapłać i zrób wszystko, aby zwierzak przeżył, bo chyba jest w tym pięknym hobby najważniejsze. Tak więc .... na zdrowie :) bo taki wieczór ładny :)

pozdro Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe ? kto Twoją ? Fakt jest taki jak pisałem na początku - NIE ZAPŁACIŁEŚ = JESTEŚ OSZUST.

I nie przekonują Cię nawet argumenty innych. Niech ja strace te 2 stówki. Że konsekwencje poniesiesz - obiecałem. Ale jest jedna rzecz, której nie masz i nie kupisz (ukradniesz) - klasa i honor. Bo źle zdarza sie zrobić. Sztuką się przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pio7 kolego ,chciałeś ankiety to masz :) policz posty w których koledzy krytykują twoją postawę i te w których przyznają ci rację i wyciągnij wnioski :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki, po ostatnim kubełku pomyj i spokój, idę z psem a potem temat zamykam.

#350878 darekkuku :

@pio7 kolego ,chciałeś ankiety to masz :) policz posty w których koledzy krytykują twoją postawę i te w których przyznają ci rację i wyciągnij wnioski :)

Głos moda liczy się x 2 ? :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie ruszyło, jak w naszym sejmie.

Jakaś bzdetna sytuacja, jeden zamówił nie odebrał, drugi przywiózł i zostawił u kogoś....

a potem obrażanie i tyle huku o jakieś tam coś... jeden nie zaplaci bo ten drugi go obraził - no nie powinno sie kogoś nazywać oszustem jeżeli nie było wyroku sądu, a w szczególności na forum publicznym. Ten drugi też zawinił, że nie odebrał w terminie i nie zaplacił, ale jeżeli był powód to powinni sie jakoś dogadać ci nasi koledzy na priwie a nie wyciągać brudów na całym forum. Na pewno takie sytuacje są nie zdrowe ale nie może być, że ktoś tam kogoś straszy wujkami, ciotkami w policji a najgorsze jest to że od razu zakłada sie posta że ten to oszust, rozumiem twoje zdenerwowanie że kolega ci nie zapłacił ale od tego jest priv a nie forum publiczne. Kolego mayer jak bedziesz miał wyrok z sądu że kolega pio cie oszukał to jest możliwość ze możesz nazwać go oszustem ale puki co to przesadziłeś, i jeszcze to straszenie policją, fuj nie ładnie. Kolego pio jeżeli zamówiłeś coś i ustaliłeś termin i warunki odbioru to powinieneś sie dostosować to tego i stanąć na głowie żeby odebrać towar, ale jeżeli nie mogłeś tego odebrać to powinieneś wcześniej o tym poinformować kolege mayera a nie w trakcie. Myśle, że powinniście sie dogadać i przeprosić nawzajem. Takie sytuacje na tym forum są bardzo nie zdrowe i myśle że modki nasze kochane powinni zamknąć ten temat i będzie po problemie. To forum jest największe w Polsce, mamy bardzo dużo użytkowników i ciągle napływają nowi akwaryści. Co sobie o nas pomyślą jak my sie kłócimy o 200 zł i czy ktoś jest oszustem czy nie. Już tyle jest tu napisanych bzdetnych wypowiedzi, że powinno sie zamknąć ten temat. Nowicjusze potrzebują rady, żeby nie skopać nowej przygody z morszczyzną i na te tematy nie ma wielkiej frekfencji w wypowiedziach ale jak ktoś kogoś nazwał oszustem to jest heja i dobra zabawa.... to jesteśmy my Polacy.

ale sie rozpisałem


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie fotke ukwiala i jego kolegi

zanim skoczka pies zrobi kangura


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dogadam sie z mayerem na pw.

@mrmayer siadamy do rozmów?


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem. Ocene pozostawiam innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350879 SkoczekPL :

No chłopaki, po ostatnim kubełku pomyj i spokój, idę z psem a potem temat zamykam.

LOL

swoja droga nareszcie cos innego niz "jaki odpieniacz do... "

Mayer - ochlon i na spokojnie pogadaj, bo Piotrek chce sie porozumiec


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350884 pio7 :

Ok, dogadam sie z mayerem na pw.

@mrmayer siadamy do rozmów?

:) i tak trzymaj . temat chyba można zamknąć :)

@MrMayer ,bez nerw :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moment moment... Teraz na PW? A dlaczego? Bo się gorąco zaczęło robić? Narobiliście afery na forum to trzeba ja na forum rozwiazać moim zdaniem. Temat zostanie zamknięty jak sie wyjaśni. Pio, czy możesz sie ustosunkować do mojego poprzedniego postu? I do postu Sygena?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pio7 publicznie dawaj bo i tak wklejasz pw więc bez różnicy (to nie uszczypliwość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350892 seb :

Temat zostanie zamknięty jak sie wyjaśni. Pio, czy możesz sie ustosunkować do mojego poprzedniego postu? I do postu Sygena?

czyli @SkoczekPl zamknie a Ty otworzysz ?:)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem spokojny, pokojowo nastwiony, zwarty i gotowy, czekam na propozycję ugody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować zakończenie tej jałowej dyskusji robiąc przelew za zwierzaki.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350893 MrMayer :

pio7 publicznie dawaj bo i tak wklejasz pw więc bez różnicy (to nie uszczypliwość)

ty masz jakieś kompleksy ?

Co ty leżącego na ziemi kopiesz ?

Ty coś tam pisałeś o honorze i myślisz że to co teraz robisz jest honorowe ?

A czy ty cały czas przes swoje życie postępowałeś z honorem czy tylko według ciebie tak było ?

Czy ty wiesz co to jest honor ?


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350894 Tester :

Mayer peaceeee

Łe co peaceeee ? :) Zalejmy forum rzeką krnąbrnej piany :)

i........... zasmażka jak to pewien kabaret śpiewał :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli takowy wykonasz to po otrzymaniu wnioskuje do moda o usuniecie tematu aby reputacji twojej nie szargać. ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350897 pio7 :

Chciałem zaproponować zakończenie tej jałowej dyskusji robiąc przelew za zwierzaki.

ankieta nieankieta pomogła! tak trzymaj :)

@MrMayer ,milczenie jest złotem :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to1mas poczytaj od poczatku temat szczególowo to zobaczysz czemu publicznie . ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat może zostać ku przestrodze potomnym, żeby w taki sposób nie handlowali - w obie strony - zwierzętami.

Zreszta patrząc na ilośc odwiedzin to juz kazy wie jak robićnie nalezy.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.